Maç Listesine Dön
Andorra 1a Divisió • 10.05.2026 — 12:00

FC Santa Coloma

Elo: 1555
λ (Beklenen Gol): 1.99
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Ordino

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 0.68
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FC Santa Coloma - Ordino mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.99, Dep: 0.68 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Santa Coloma %67.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %58.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Santa Coloma xG 2.31
Dengeli
Ordino xG 1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %67.5
X (Beraberlik) %21.4
2 (Deplasman) %11.1

Çifte Şans 1X: %88.9
Çifte Şans X2: %32.5
Çifte Şans 12: %78.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3 0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %75.4 1.5 Alt: %24.6
2.5 Üst: %50.0 2.5 Alt: %50.0
3.5 Üst: %28.0 3.5 Alt: %72.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.4
KG Yok %56.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%13.7
1-0
%13.0
1-1
%10.1
2-1
%9.3
3-0
%9.1
0-0
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.1 İY X: %40.2 İY 2: %11.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.3 İY 0.5 Alt: %30.7
İY 1.5 Üst: %34.3 İY 1.5 Alt: %65.7
İY 2.5 Üst: %11.9 İY 2.5 Alt: %88.1
İY 3.5 Üst: %3.2 İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.09
+
Dep 3.19
=
Toplam 9.28
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.0 8.5 Alt: %42.0
9.5 Üst: %44.9 9.5 Alt: %55.1
10.5 Üst: %32.8 10.5 Alt: %67.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.27 Korner (Ev: 2.8, Dep: 1.47)
İY 4.5 Üst: %42.3 İY 4.5 Alt: %57.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %78.6 | Eşit: %8.6 | Dep: %12.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.5
Ev: 16.2 • Dep: 7.3
İsabetli Şut 8.3
Ev: 5.8 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.2 21.5 Alt: %34.9
23.5 Şut Üst: %48.9 23.5 Alt: %51.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.4 7.5 Alt: %41.6
8.5 İsabetli Üst: %44.5 8.5 Alt: %55.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
FC Santa Coloma
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ordino
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
FC Santa Coloma (-1.25)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ordino (+1.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.39 %41.8 %0.0 @1.72 %58.2
-1.25 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
-1.00 @1.79 %55.9 %25.2 @2.27 %44.1
-0.75 @1.61 %62.2 %0.0 @2.65 %37.8
-0.50 @1.49 %67.0 %0.0 @3.03 %33.0
-0.25 @1.33 %75.2 %0.0 @4.03 %24.8
0.0 @1.17 %85.6 %21.7 @6.94 %14.4
+0.25 @1.14 %87.4 %0.0 @7.91 %12.6
+0.50 @1.13 %88.7 %0.0 @8.87 %11.3
+0.75 @1.08 %92.5 %0.0 @13.33 %7.5
+1.00 @1.04 %96.6 %8.2 @29.46 %3.4
+1.25 @1.03 %96.8 %0.0 @30.77 %3.3
+1.50 @1.03 %96.9 %0.0 @32.08 %3.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.3 %0.0 @3.48 %28.7
+2.00 @1.51 %66.3 %25.8 @2.97 %33.7
+2.25 @1.77 %56.5 %0.0 @2.30 %43.5
+2.50 Ana Hat @2.03 %49.2 %0.0 @1.97 %50.8
+2.75 @2.34 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
+3.00 @2.89 %34.6 %22.4 @1.53 %65.4
+3.25 @3.31 %30.2 %0.0 @1.43 %69.8
+3.50 @3.73 %26.8 %0.0 @1.37 %73.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.7% 4.1% 1.6% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 13.2% 10.2% 3.3% 0.7% 0.1% 0.0%
2 Gol 13.9% 9.5% 3.2% 0.7% 0.1% 0.0%
3 Gol 9.2% 6.3% 2.2% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 4.6% 3.1% 1.1% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 1.8% 1.3% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
FC Santa Coloma — Son 5 Maç
G vs Ranger's (D)
0 - 1
G vs Sporting Escaldes (E)
5 - 1
G vs Ranger's (E)
2 - 0
B vs Ranger's (D)
0 - 0
M vs Ranger's (E)
0 - 5
Ordino — Son 5 Maç
M vs Penya Encarnada (E)
0 - 1
B vs Atlètic Club d'Escaldes (D)
0 - 0
M vs Ranger's (E)
1 - 2
G vs Esperança d'Andorra (D)
1 - 2
M vs Ranger's (D)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.