Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Segunda División RFEF - Group 4 •
03.05.2026 — 13:00
Deportiva Minera
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 1.25
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Lorca Deportiva
Elo: 1553λ (Beklenen Gol): 1.29
Model Güven Derecesi:
%80
Deportiva Minera - Lorca Deportiva mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 1.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lorca Deportiva %36.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Deportiva Minera xG
1.60
Dengeli
Lorca Deportiva xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.8
X (Beraberlik)
%28.7
2 (Deplasman)
%36.5
Çifte Şans 1X: %63.5
Çifte Şans X2: %65.2
Çifte Şans 12: %71.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1
0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %73.0
1.5 Alt: %27.0
2.5 Üst: %46.7
2.5 Alt: %53.4
3.5 Üst: %25.1
3.5 Alt: %74.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.7
KG Yok
%47.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
0-1
%9.2
1-0
%8.9
0-0
%8.8
1-2
%8.2
2-1
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.1
İY X: %44.8
İY 2: %28.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.3
İY 0.5 Alt: %32.7
İY 1.5 Üst: %32.4
İY 1.5 Alt: %67.6
İY 2.5 Üst: %10.8
İY 2.5 Alt: %89.2
İY 3.5 Üst: %2.9
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.6
+
Dep
4.49
=
Toplam
9.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.6
8.5 Alt: %44.4
9.5 Üst: %42.5
9.5 Alt: %57.5
10.5 Üst: %30.5
10.5 Alt: %69.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.18 Korner (Ev: 2.12, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %40.7
İY 4.5 Alt: %59.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.8 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %41.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.7
Ev: 11.7 • Dep: 11
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.2 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.9
21.5 Alt: %41.1
23.5 Şut Üst: %42.2
23.5 Alt: %57.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.9
7.5 Alt: %46.1
8.5 İsabetli Üst: %39.9
8.5 Alt: %60.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDeportiva Minera
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lorca Deportiva
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Deportiva Minera (0.0)
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %28.8
Lorca Deportiva (+0.00)
@1.96
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.87
%53.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.15
%46.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.50 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| -1.25 | @5.87 | %17.0 | %0.0 | @1.21 | %83.0 |
| -1.00 | @5.24 | %19.1 | %19.4 | @1.24 | %80.9 |
| -0.75 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
| -0.50 | @2.87 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.2 |
| -0.25 | @2.46 | %40.7 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
| 0.0 Ana Hat | @2.05 | %48.9 | %28.8 | @1.96 | %51.2 |
| +0.25 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
| +0.50 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.74 | %36.4 |
| +0.75 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +1.00 | @1.26 | %79.4 | %20.0 | @4.86 | %20.6 |
| +1.25 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.47 | %18.3 |
| +1.50 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.08 | %16.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +2.00 | @1.58 | %63.2 | %26.5 | @2.72 | %36.8 |
| +2.25 Ana Hat | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| +2.50 | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| +2.75 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| +3.00 | @3.16 | %31.7 | %21.6 | @1.46 | %68.3 |
| +3.25 | @3.59 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| +3.50 | @4.03 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.9% | 9.2% | 6.6% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.0% | 13.7% | 8.2% | 3.5% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.2% | 8.0% | 5.2% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.6% | 3.3% | 2.2% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Deportiva Minera — Son 5 Maç
G
vs La Unión Atlético (D)
1 - 2
M
vs Lorca Deportiva (D)
2 - 1
B
vs Lorca Deportiva (D)
0 - 0
G
vs Lorca Deportiva (E)
1 - 0
M
vs Lorca Deportiva (D)
5 - 0
Lorca Deportiva — Son 5 Maç
G
vs Deportiva Minera (E)
2 - 1
B
vs Deportiva Minera (E)
0 - 0
M
vs Deportiva Minera (D)
1 - 0
G
vs Deportiva Minera (E)
5 - 0
G
vs Deportiva Minera (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | Segunda División RFEF - Group 4 | Lorca Deportiva | 2 - 1 | Deportiva Minera |
| 06.04.2024 | Tercera División RFEF - Group 13 | Lorca Deportiva | 0 - 0 | Deportiva Minera |
| 19.11.2023 | Tercera División RFEF - Group 13 | Deportiva Minera | 1 - 0 | Lorca Deportiva |
| 18.03.2023 | Tercera División RFEF - Group 13 | Lorca Deportiva | 5 - 0 | Deportiva Minera |
| 20.11.2022 | Tercera División RFEF - Group 13 | Deportiva Minera | 1 - 2 | Lorca Deportiva |
| 03.04.2022 | Tercera División RFEF - Group 13 | Deportiva Minera | 1 - 1 | Lorca Deportiva |
| 21.11.2021 | Tercera División RFEF - Group 13 | Lorca Deportiva | 4 - 1 | Deportiva Minera |
| 03.11.2019 | Tercera División RFEF - Group 13 | Lorca Deportiva | 2 - 0 | Deportiva Minera |