Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İtalya
Campionato Primavera - 2 •
16.05.2026 — 12:00
Pescara U19
Elo: 1453λ (Beklenen Gol): 1.49
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
AlbinoLeffe U19
Elo: 1518λ (Beklenen Gol): 1.99
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Pescara U19 - AlbinoLeffe U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 1.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre AlbinoLeffe U19 %48.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Pescara U19 xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
AlbinoLeffe U19 xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.4
X (Beraberlik)
%23.1
2 (Deplasman)
%48.5
Çifte Şans 1X: %51.5
Çifte Şans X2: %71.6
Çifte Şans 12: %76.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.2
0.5 Alt: %3.8
1.5 Üst: %86.9
1.5 Alt: %13.1
2.5 Üst: %67.6
2.5 Alt: %32.5
3.5 Üst: %45.9
3.5 Alt: %54.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.6
KG Yok
%32.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.8
1-2
%9.1
2-1
%6.8
2-2
%6.8
0-2
%6.1
1-3
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.0
İY X: %37.4
İY 2: %37.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.1
İY 0.5 Alt: %21.9
İY 1.5 Üst: %47.2
İY 1.5 Alt: %52.8
İY 2.5 Üst: %20.6
İY 2.5 Alt: %79.4
İY 3.5 Üst: %7.2
İY 3.5 Alt: %92.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.09
+
Dep
5.99
=
Toplam
11.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.5
8.5 Alt: %22.5
9.5 Üst: %66.8
9.5 Alt: %33.2
10.5 Üst: %54.9
10.5 Alt: %45.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.1 Korner (Ev: 2.34, Dep: 2.76)
İY 4.5 Üst: %57.6
İY 4.5 Alt: %42.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %33.6 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %54.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.5
Ev: 13.2 • Dep: 15.3
İsabetli Şut
9.9
Ev: 4.7 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.9
21.5 Alt: %9.1
23.5 Şut Üst: %82.4
23.5 Alt: %17.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.3
7.5 Alt: %22.7
8.5 İsabetli Üst: %65.9
8.5 Alt: %34.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPescara U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
AlbinoLeffe U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Pescara U19 (+0.50)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
AlbinoLeffe U19 (-0.50)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.58 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| -1.25 | @7.00 | %14.3 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
| -1.00 | @6.42 | %15.6 | %15.4 | @1.18 | %84.4 |
| -0.75 | @4.42 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -0.50 | @3.50 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| -0.25 | @3.09 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| 0.0 | @2.67 | %37.4 | %23.6 | @1.60 | %62.6 |
| +0.25 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| +0.50 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %47.9 |
| +0.75 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.9 |
| +1.00 | @1.52 | %65.7 | %20.7 | @2.92 | %34.3 |
| +1.25 | @1.43 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +1.50 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.1 | %0.0 | @6.73 | %14.9 |
| +2.00 | @1.20 | %83.3 | %19.7 | @5.99 | %16.7 |
| +2.25 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.87 | %25.8 |
| +2.50 | @1.50 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
| +2.75 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.68 | %37.2 |
| +3.00 | @1.74 | %57.5 | %22.1 | @2.35 | %42.5 |
| +3.25 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| +3.50 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.8% | 5.5% | 6.2% | 4.1% | 2.0% | 0.8% |
| 1 Gol | 4.0% | 10.0% | 9.3% | 6.1% | 3.0% | 1.2% |
| 2 Gol | 3.5% | 7.0% | 6.9% | 4.6% | 2.3% | 0.9% |
| 3 Gol | 1.7% | 3.5% | 3.4% | 2.3% | 1.1% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.3% | 1.3% | 0.9% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
Pescara U19 — Son 5 Maç
B
vs Ternana U19 (D)
2 - 2
B
vs Spezia U19 (E)
1 - 1
M
vs Spezia U19 (D)
4 - 3
G
vs Spezia U19 (D)
0 - 3
B
vs Spezia U19 (E)
0 - 0
AlbinoLeffe U19 — Son 5 Maç
B
vs Pro Vercelli U19 (D)
2 - 2
M
vs Lecco U19 (E)
1 - 2
G
vs Padova U19 (D)
1 - 2
G
vs Virtus Entella U19 (E)
4 - 3
G
vs Venezia U19 (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.