Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Czech-Republic
3. liga - CFL B •
06.06.2026 — 11:15
Pardubice II
Elo: 1568λ (Beklenen Gol): 2.73
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Jablonec II
Elo: 1534λ (Beklenen Gol): 1.14
Model Güven Derecesi:
%90
Pardubice II - Jablonec II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.73, Dep: 1.14 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pardubice II %70.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%60.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Pardubice II xG
2.79
Dengeli
Jablonec II xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%70.2
X (Beraberlik)
%16.8
2 (Deplasman)
%13.0
Çifte Şans 1X: %87.0
Çifte Şans X2: %29.8
Çifte Şans 12: %83.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.3
0.5 Alt: %2.7
1.5 Üst: %90.3
1.5 Alt: %9.7
2.5 Üst: %74.1
2.5 Alt: %25.9
3.5 Üst: %53.9
3.5 Alt: %46.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.1
KG Yok
%35.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.9
3-1
%8.1
2-0
%7.8
3-0
%7.1
1-1
%7.0
4-1
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %52.8
İY X: %32.4
İY 2: %14.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.5
İY 0.5 Alt: %18.5
İY 1.5 Üst: %52.3
İY 1.5 Alt: %47.7
İY 2.5 Üst: %24.7
İY 2.5 Alt: %75.3
İY 3.5 Üst: %9.2
İY 3.5 Alt: %90.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.57
+
Dep
4.18
=
Toplam
11.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.7
8.5 Alt: %17.3
9.5 Üst: %73.4
9.5 Alt: %26.6
10.5 Üst: %62.5
10.5 Alt: %37.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.4 Korner (Ev: 3.48, Dep: 1.92)
İY 4.5 Üst: %62.7
İY 4.5 Alt: %37.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %80.2 |
Eşit: %7.3 |
Dep: %12.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.8
Ev: 20.7 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
10.8
Ev: 7.3 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.9
21.5 Alt: %4.1
23.5 Şut Üst: %91.1
23.5 Alt: %8.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.5
7.5 Alt: %15.5
8.5 İsabetli Üst: %75.2
8.5 Alt: %24.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPardubice II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jablonec II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Pardubice II (-1.25)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Jablonec II (+1.25)
@2.12
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.05
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.12 | %47.1 | %0.0 | @1.89 | %52.9 |
| -1.25 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.12 | %47.3 |
| -1.00 | @1.67 | %59.9 | %21.3 | @2.49 | %40.1 |
| -0.75 | @1.55 | %64.7 | %0.0 | @2.83 | %35.3 |
| -0.50 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.6 |
| -0.25 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
| 0.0 | @1.20 | %83.3 | %17.8 | @5.99 | %16.7 |
| +0.25 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.65 | %15.1 |
| +0.50 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.30 | %13.7 |
| +0.75 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.19 | %9.8 |
| +1.00 | @1.06 | %94.5 | %8.6 | @18.03 | %5.6 |
| +1.25 | @1.06 | %94.7 | %0.0 | @18.88 | %5.3 |
| +1.50 | @1.05 | %94.9 | %0.0 | @19.73 | %5.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.87 | %11.3 |
| +2.00 | @1.14 | %87.6 | %17.2 | @8.04 | %12.4 |
| +2.25 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.84 | %20.7 |
| +2.50 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.64 | %27.5 |
| +2.75 | @1.44 | %69.3 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| +3.00 | @1.54 | %65.1 | %21.4 | @2.86 | %35.0 |
| +3.25 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.34 | %42.8 |
| +3.50 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.7% | 2.0% | 1.4% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 5.5% | 7.4% | 4.0% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.3% | 9.4% | 5.4% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 7.5% | 8.6% | 4.9% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 5.1% | 5.8% | 3.3% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 2.8% | 3.2% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
Pardubice II — Son 5 Maç
B
vs Benátky nad Jizerou (D)
0 - 0
G
vs Jablonec II (D)
3 - 6
G
vs Benátky nad Jizerou (E)
5 - 1
M
vs Benátky nad Jizerou (D)
2 - 0
G
vs Jablonec II (E)
2 - 0
Jablonec II — Son 5 Maç
M
vs Pardubice II (E)
3 - 6
M
vs Pardubice II (D)
2 - 0
M
vs Pardubice II (E)
1 - 3
G
vs Pardubice II (E)
2 - 1
G
vs Pardubice II (D)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | 3. liga - CFL B | Jablonec II | 3 - 6 | Pardubice II |
| 26.04.2025 | 3. liga - CFL B | Pardubice II | 2 - 0 | Jablonec II |
| 28.09.2024 | 3. liga - CFL B | Jablonec II | 1 - 3 | Pardubice II |
| 09.03.2024 | 3. liga - CFL B | Jablonec II | 2 - 1 | Pardubice II |
| 12.08.2023 | 3. liga - CFL B | Pardubice II | 2 - 4 | Jablonec II |
| 11.03.2023 | 3. liga - CFL B | Jablonec II | 1 - 2 | Pardubice II |
| 14.08.2022 | 3. liga - CFL B | Pardubice II | 2 - 0 | Jablonec II |
| 04.06.2022 | 3. liga - CFL B | Pardubice II | 5 - 1 | Jablonec II |