Maç Listesine Dön
Slovenya 3. liga - West • 22.03.2026 — 17:00

Veľké Ludince

Elo: 1450
λ (Beklenen Gol): 1.50
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

DAC II

Elo: 1529
λ (Beklenen Gol): 2.22
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Veľké Ludince - DAC II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 2.22 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre DAC II %53.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Veľké Ludince xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
DAC II xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %25.2
X (Beraberlik) %21.5
2 (Deplasman) %53.3

Çifte Şans 1X: %46.7
Çifte Şans X2: %74.9
Çifte Şans 12: %78.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.9 0.5 Alt: %3.1
1.5 Üst: %89.2 1.5 Alt: %10.8
2.5 Üst: %71.8 2.5 Alt: %28.2
3.5 Üst: %51.0 3.5 Alt: %49.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %69.9
KG Yok %30.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.0
1-1
%8.7
2-2
%6.7
1-3
%6.6
2-1
%6.1
0-2
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.2 İY X: %35.7 İY 2: %41.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.2 İY 0.5 Alt: %19.8
İY 1.5 Üst: %50.6 İY 1.5 Alt: %49.4
İY 2.5 Üst: %23.3 İY 2.5 Alt: %76.7
İY 3.5 Üst: %8.6 İY 3.5 Alt: %91.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.1
+
Dep 6.49
=
Toplam 11.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.7 8.5 Alt: %18.3
9.5 Üst: %72.0 9.5 Alt: %28.0
10.5 Üst: %60.9 10.5 Alt: %39.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.33 Korner (Ev: 2.35, Dep: 2.99)
İY 4.5 Üst: %61.6 İY 4.5 Alt: %38.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %28.8 | Eşit: %10.9 | Dep: %60.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.9
Ev: 13.2 • Dep: 16.7
İsabetli Şut 10.4
Ev: 4.7 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.5 21.5 Alt: %5.5
23.5 Şut Üst: %88.4 23.5 Alt: %11.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.7 7.5 Alt: %18.4
8.5 İsabetli Üst: %71.4 8.5 Alt: %28.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Veľké Ludince
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
DAC II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Veľké Ludince (+0.50)
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
DAC II (-0.50)
@1.91
%52.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.67 %11.5 %0.0 @1.13 %88.5
-1.25 @8.06 %12.4 %0.0 @1.14 %87.6
-1.00 @7.46 %13.4 %14.0 @1.15 %86.6
-0.75 @5.02 %19.9 %0.0 @1.25 %80.1
-0.50 @3.92 %25.5 %0.0 @1.34 %74.5
-0.25 @3.49 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
0.0 @3.05 %32.8 %22.2 @1.49 %67.3
+0.25 @2.43 %41.1 %0.0 @1.70 %58.9
+0.50 Ana Hat @2.10 %47.7 %0.0 @1.91 %52.3
+0.75 @1.88 %53.2 %0.0 @2.14 %46.8
+1.00 @1.66 %60.3 %20.9 @2.52 %39.7
+1.25 @1.54 %64.9 %0.0 @2.85 %35.1
+1.50 @1.46 %68.6 %0.0 @3.18 %31.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.14 %87.7 %0.0 @8.16 %12.3
+2.00 @1.16 %86.4 %17.9 @7.35 %13.6
+2.25 @1.28 %77.9 %0.0 @4.53 %22.1
+2.50 @1.41 %70.9 %0.0 @3.44 %29.1
+2.75 @1.48 %67.4 %0.0 @3.07 %32.6
+3.00 @1.59 %63.0 %21.4 @2.70 %37.0
+3.25 @1.80 %55.4 %0.0 @2.24 %44.6
+3.50 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.1% 4.9% 6.2% 4.6% 2.5% 1.1%
1 Gol 3.1% 8.9% 9.2% 6.8% 3.8% 1.7%
2 Gol 2.8% 6.2% 6.9% 5.1% 2.8% 1.3%
3 Gol 1.4% 3.1% 3.5% 2.6% 1.4% 0.6%
4 Gol 0.5% 1.2% 1.3% 1.0% 0.5% 0.2%
5 Gol 0.2% 0.4% 0.4% 0.3% 0.2% 0.1%
Veľké Ludince — Son 5 Maç
M vs DAC II (D)
4 - 1
M vs Lokomotíva Zvolen (D)
4 - 0
G vs Lokomotíva Zvolen (E)
3 - 1
M vs Lokomotíva Zvolen (D)
3 - 2
DAC II — Son 5 Maç
G vs Veľké Ludince (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
24.08.2025 3. liga - West DAC II 4 - 1 Veľké Ludince