Slovenya
3. liga - West •
22.03.2026 — 17:00
Veľké Ludince
Elo: 1450λ (Beklenen Gol): 1.50
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
DAC II
Elo: 1529λ (Beklenen Gol): 2.22
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Veľké Ludince - DAC II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 2.22 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre DAC II %53.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Veľké Ludince xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
DAC II xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%25.2
X (Beraberlik)
%21.5
2 (Deplasman)
%53.3
Çifte Şans 1X: %46.7
Çifte Şans X2: %74.9
Çifte Şans 12: %78.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.9
0.5 Alt: %3.1
1.5 Üst: %89.2
1.5 Alt: %10.8
2.5 Üst: %71.8
2.5 Alt: %28.2
3.5 Üst: %51.0
3.5 Alt: %49.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.9
KG Yok
%30.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.0
1-1
%8.7
2-2
%6.7
1-3
%6.6
2-1
%6.1
0-2
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.2
İY X: %35.7
İY 2: %41.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.2
İY 0.5 Alt: %19.8
İY 1.5 Üst: %50.6
İY 1.5 Alt: %49.4
İY 2.5 Üst: %23.3
İY 2.5 Alt: %76.7
İY 3.5 Üst: %8.6
İY 3.5 Alt: %91.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.1
+
Dep
6.49
=
Toplam
11.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.7
8.5 Alt: %18.3
9.5 Üst: %72.0
9.5 Alt: %28.0
10.5 Üst: %60.9
10.5 Alt: %39.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.33 Korner (Ev: 2.35, Dep: 2.99)
İY 4.5 Üst: %61.6
İY 4.5 Alt: %38.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.8 |
Eşit: %10.9 |
Dep: %60.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.9
Ev: 13.2 • Dep: 16.7
İsabetli Şut
10.4
Ev: 4.7 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.5
21.5 Alt: %5.5
23.5 Şut Üst: %88.4
23.5 Alt: %11.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.7
7.5 Alt: %18.4
8.5 İsabetli Üst: %71.4
8.5 Alt: %28.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVeľké Ludince
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
DAC II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Veľké Ludince (+0.50)
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
DAC II (-0.50)
@1.91
%52.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.67 | %11.5 | %0.0 | @1.13 | %88.5 |
| -1.25 | @8.06 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
| -1.00 | @7.46 | %13.4 | %14.0 | @1.15 | %86.6 |
| -0.75 | @5.02 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
| -0.50 | @3.92 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| -0.25 | @3.49 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
| 0.0 | @3.05 | %32.8 | %22.2 | @1.49 | %67.3 |
| +0.25 | @2.43 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
| +0.50 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %0.0 | @1.91 | %52.3 |
| +0.75 | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| +1.00 | @1.66 | %60.3 | %20.9 | @2.52 | %39.7 |
| +1.25 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| +1.50 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.18 | %31.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.16 | %12.3 |
| +2.00 | @1.16 | %86.4 | %17.9 | @7.35 | %13.6 |
| +2.25 | @1.28 | %77.9 | %0.0 | @4.53 | %22.1 |
| +2.50 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.44 | %29.1 |
| +2.75 | @1.48 | %67.4 | %0.0 | @3.07 | %32.6 |
| +3.00 | @1.59 | %63.0 | %21.4 | @2.70 | %37.0 |
| +3.25 | @1.80 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| +3.50 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.1% | 4.9% | 6.2% | 4.6% | 2.5% | 1.1% |
| 1 Gol | 3.1% | 8.9% | 9.2% | 6.8% | 3.8% | 1.7% |
| 2 Gol | 2.8% | 6.2% | 6.9% | 5.1% | 2.8% | 1.3% |
| 3 Gol | 1.4% | 3.1% | 3.5% | 2.6% | 1.4% | 0.6% |
| 4 Gol | 0.5% | 1.2% | 1.3% | 1.0% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
Veľké Ludince — Son 5 Maç
M
vs DAC II (D)
4 - 1
M
vs Lokomotíva Zvolen (D)
4 - 0
G
vs Lokomotíva Zvolen (E)
3 - 1
M
vs Lokomotíva Zvolen (D)
3 - 2
DAC II — Son 5 Maç
G
vs Veľké Ludince (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 24.08.2025 | 3. liga - West | DAC II | 4 - 1 | Veľké Ludince |