Maç Listesine Dön
Myanmar National League • 04.03.2026 — 12:30

Hantharwady United

Elo: 1529
λ (Beklenen Gol): 0.68
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 3

Yangon United

Elo: 1593
λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hantharwady United - Yangon United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.68, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Yangon United %47.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %35.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hantharwady United xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Yangon United xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.68 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %20.2
X (Beraberlik) %32.7
2 (Deplasman) %47.2

Çifte Şans 1X: %52.8
Çifte Şans X2: %79.8
Çifte Şans 12: %67.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.4 0.5 Alt: %16.6
1.5 Üst: %56.4 1.5 Alt: %43.7
2.5 Üst: %28.5 2.5 Alt: %71.5
3.5 Üst: %11.8 3.5 Alt: %88.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %35.0
KG Yok %65.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-1
%17.5
0-0
%16.5
1-1
%13.4
0-2
%10.9
1-0
%9.6
1-2
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.1 İY X: %51.7 İY 2: %32.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.1 İY 0.5 Alt: %43.9
İY 1.5 Üst: %20.9 İY 1.5 Alt: %79.1
İY 2.5 Üst: %5.3 İY 2.5 Alt: %94.8
İY 3.5 Üst: %1.0 İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.44
+
Dep 4.26
=
Toplam 7.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %36.6 8.5 Alt: %63.4
9.5 Üst: %24.7 9.5 Alt: %75.3
10.5 Üst: %15.6 10.5 Alt: %84.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.54 Korner (Ev: 1.58, Dep: 1.96)
İY 4.5 Üst: %28.3 İY 4.5 Alt: %71.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %31.5 | Eşit: %14.0 | Dep: %54.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.6
Ev: 8.2 • Dep: 10.4
İsabetli Şut 6.5
Ev: 2.9 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %24.1 21.5 Alt: %75.9
23.5 Şut Üst: %12.8 23.5 Alt: %87.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %32.3 7.5 Alt: %67.8
8.5 İsabetli Üst: %20.5 8.5 Alt: %79.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Hantharwady United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Yangon United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Hantharwady United (+0.50)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Yangon United (-0.50)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @17.38 %5.8 %0.0 @1.06 %94.3
-1.25 @16.13 %6.2 %0.0 @1.07 %93.8
-1.00 @14.87 %6.7 %14.4 @1.07 %93.3
-0.75 @7.16 %14.0 %0.0 @1.16 %86.0
-0.50 @4.96 %20.2 %0.0 @1.25 %79.8
-0.25 @4.15 %24.1 %0.0 @1.32 %75.9
0.0 @3.34 %30.0 %32.7 @1.43 %70.0
+0.25 @2.29 %43.7 %0.0 @1.77 %56.4
+0.50 Ana Hat @1.89 %52.9 %0.0 @2.12 %47.1
+0.75 @1.65 %60.8 %0.0 @2.55 %39.3
+1.00 @1.40 %71.4 %26.0 @3.50 %28.6
+1.25 @1.32 %75.7 %0.0 @4.11 %24.3
+1.50 @1.27 %78.8 %0.0 @4.72 %21.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.03 %49.2 %0.0 @1.97 %50.8
+2.00 @2.54 %39.4 %27.9 @1.65 %60.6
+2.25 @3.03 %33.0 %0.0 @1.49 %67.0
+2.50 @3.52 %28.4 %0.0 @1.40 %71.6
+2.75 @4.57 %21.9 %0.0 @1.28 %78.1
+3.00 @7.13 %14.0 %16.7 @1.16 %86.0
+3.25 @7.84 %12.8 %0.0 @1.15 %87.2
+3.50 @8.55 %11.7 %0.0 @1.13 %88.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 16.6% 17.5% 10.9% 4.3% 1.3% 0.3%
1 Gol 9.6% 13.4% 7.4% 2.9% 0.9% 0.2%
2 Gol 3.6% 4.2% 2.5% 1.0% 0.3% 0.1%
3 Gol 0.8% 0.9% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.1% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Hantharwady United — Son 5 Maç
M vs Yadanarbon (E)
0 - 1
B vs Sagaing United (E)
0 - 0
G vs Yarmanya United (D)
0 - 1
G vs GFA (D)
1 - 3
G vs GFA (E)
4 - 1
Yangon United — Son 5 Maç
G vs Yarmanya United (E)
6 - 1
G vs Ayeyawady United (D)
0 - 2
B vs Ayeyawady United (E)
0 - 0
G vs Ayeyawady United (D)
0 - 4
G vs Ayeyawady United (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.