Maç Listesine Dön
Myanmar National League • 11.03.2026 — 12:00

Hantharwady United

Elo: 1529
λ (Beklenen Gol): 0.86
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Rakhine United

Elo: 1505
λ (Beklenen Gol): 1.21
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hantharwady United - Rakhine United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.86, Dep: 1.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rakhine United %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hantharwady United xG 1.20
Dengeli
Rakhine United xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %25.3
X (Beraberlik) %31.6
2 (Deplasman) %43.1

Çifte Şans 1X: %56.9
Çifte Şans X2: %74.7
Çifte Şans 12: %68.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.4 0.5 Alt: %13.6
1.5 Üst: %62.2 1.5 Alt: %37.8
2.5 Üst: %34.2 2.5 Alt: %65.8
3.5 Üst: %15.6 3.5 Alt: %84.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.5
KG Yok %58.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-1
%14.3
1-1
%14.1
0-0
%13.6
1-0
%9.9
0-2
%9.2
1-2
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.0 İY X: %49.4 İY 2: %30.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.0 İY 0.5 Alt: %40.0
İY 1.5 Üst: %24.5 İY 1.5 Alt: %75.5
İY 2.5 Üst: %6.8 İY 2.5 Alt: %93.2
İY 3.5 Üst: %1.5 İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.82
+
Dep 4.32
=
Toplam 8.13
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.6 8.5 Alt: %57.4
9.5 Üst: %30.0 9.5 Alt: %70.0
10.5 Üst: %19.8 10.5 Alt: %80.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.74 Korner (Ev: 1.75, Dep: 1.99)
İY 4.5 Üst: %32.1 İY 4.5 Alt: %67.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %36.1 | Eşit: %14.0 | Dep: %49.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.9
Ev: 9.3 • Dep: 10.5
İsabetli Şut 6.9
Ev: 3.3 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %34.4 21.5 Alt: %65.6
23.5 Şut Üst: %20.3 23.5 Alt: %79.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.0 7.5 Alt: %61.0
8.5 İsabetli Üst: %26.1 8.5 Alt: %73.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Hantharwady United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rakhine United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Hantharwady United (+0.25)
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Rakhine United (-0.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @11.50 %8.7 %0.0 @1.10 %91.3
-1.25 @10.55 %9.5 %0.0 @1.10 %90.5
-1.00 @9.59 %10.4 %16.7 @1.12 %89.6
-0.75 @5.39 %18.6 %0.0 @1.23 %81.4
-0.50 @3.94 %25.4 %0.0 @1.34 %74.7
-0.25 @3.32 %30.1 %0.0 @1.43 %69.9
0.0 @2.70 %37.1 %31.6 @1.59 %62.9
+0.25 Ana Hat @2.05 %48.9 %0.0 @1.96 %51.1
+0.50 @1.75 %57.0 %0.0 @2.32 %43.0
+0.75 @1.55 %64.7 %0.0 @2.83 %35.3
+1.00 @1.34 %74.7 %23.7 @3.96 %25.3
+1.25 @1.28 %78.1 %0.0 @4.57 %21.9
+1.50 @1.24 %80.7 %0.0 @5.19 %19.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.79 %56.0 %0.0 @2.27 %44.0
+2.00 Ana Hat @2.11 %47.4 %28.1 @1.90 %52.6
+2.25 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
+2.50 @2.93 %34.1 %0.0 @1.52 %65.9
+2.75 @3.66 %27.3 %0.0 @1.38 %72.7
+3.00 @5.27 %19.0 %18.7 @1.23 %81.0
+3.25 @5.88 %17.0 %0.0 @1.20 %83.0
+3.50 @6.49 %15.4 %0.0 @1.18 %84.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.6% 14.3% 9.2% 3.7% 1.1% 0.3%
1 Gol 9.9% 14.2% 8.0% 3.2% 1.0% 0.2%
2 Gol 4.7% 5.7% 3.4% 1.4% 0.4% 0.1%
3 Gol 1.3% 1.6% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Hantharwady United — Son 5 Maç
M vs Yangon United (E)
0 - 4
M vs Yadanarbon (E)
0 - 1
B vs Sagaing United (E)
0 - 0
G vs Yarmanya United (D)
0 - 1
G vs GFA (D)
1 - 3
Rakhine United — Son 5 Maç
M vs Dagon (D)
1 - 0
M vs Ayeyawady United (D)
2 - 1
G vs Yarmanya United (D)
1 - 2
G vs GFA (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.