Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
Queensland Premier League •
03.07.2026 — 13:30
Caboolture
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 0.95
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
SC Wanderers
Elo: 1525λ (Beklenen Gol): 3.07
Model Güven Derecesi:
%90
Caboolture - SC Wanderers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 3.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SC Wanderers %78.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %76.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Caboolture xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
SC Wanderers xG
3.02
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.95 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%8.0
X (Beraberlik)
%13.2
2 (Deplasman)
%78.8
Çifte Şans 1X: %21.2
Çifte Şans X2: %92.0
Çifte Şans 12: %86.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.6
0.5 Alt: %2.4
1.5 Üst: %91.4
1.5 Alt: %8.6
2.5 Üst: %76.4
2.5 Alt: %23.6
3.5 Üst: %56.9
3.5 Alt: %43.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.0
KG Yok
%41.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-3
%8.7
0-2
%8.5
1-3
%8.3
1-2
%8.1
0-4
%6.7
1-4
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %10.8
İY X: %29.4
İY 2: %59.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.7
İY 0.5 Alt: %17.3
İY 1.5 Üst: %54.1
İY 1.5 Alt: %45.9
İY 2.5 Üst: %26.2
İY 2.5 Alt: %73.8
İY 3.5 Üst: %9.8
İY 3.5 Alt: %90.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4
+
Dep
8.32
=
Toplam
12.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.5
8.5 Alt: %13.5
9.5 Üst: %78.4
9.5 Alt: %21.6
10.5 Üst: %68.5
10.5 Alt: %31.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.67 Korner (Ev: 1.84, Dep: 3.83)
İY 4.5 Üst: %66.8
İY 4.5 Alt: %33.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %8.1 |
Eşit: %5.5 |
Dep: %86.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.9
Ev: 9.9 • Dep: 20
İsabetli Şut
11
Ev: 3.5 • Dep: 7.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.3
21.5 Alt: %5.7
23.5 Şut Üst: %88.1
23.5 Alt: %12.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.9
7.5 Alt: %14.1
8.5 İsabetli Üst: %77.1
8.5 Alt: %22.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCaboolture
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SC Wanderers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Caboolture (+1.75)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
SC Wanderers (-1.75)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @35.44 | %2.8 | %0.0 | @1.03 | %97.2 |
| -1.25 | @34.39 | %2.9 | %0.0 | @1.03 | %97.1 |
| -1.00 | @33.34 | %3.0 | %5.9 | @1.03 | %97.0 |
| -0.75 | @16.81 | %6.0 | %0.0 | @1.06 | %94.1 |
| -0.50 | @11.46 | %8.7 | %0.0 | @1.10 | %91.3 |
| -0.25 | @10.63 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| 0.0 | @9.80 | %10.2 | %14.5 | @1.11 | %89.8 |
| +0.25 | @5.81 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| +0.50 | @4.31 | %23.2 | %0.0 | @1.30 | %76.8 |
| +0.75 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| +1.00 | @3.45 | %29.0 | %20.0 | @1.41 | %71.0 |
| +1.25 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +1.50 | @2.32 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %89.7 | %0.0 | @9.70 | %10.3 |
| +2.00 | @1.13 | %88.7 | %16.4 | @8.84 | %11.3 |
| +2.25 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.20 | %19.2 |
| +2.50 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.87 | %25.8 |
| +2.75 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
| +3.00 | @1.49 | %67.1 | %21.4 | @3.04 | %32.9 |
| +3.25 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.44 | %40.9 |
| +3.50 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.4% | 5.6% | 9.3% | 9.5% | 7.3% | 4.5% |
| 1 Gol | 1.4% | 6.2% | 8.8% | 9.1% | 6.9% | 4.3% |
| 2 Gol | 0.9% | 2.7% | 4.2% | 4.3% | 3.3% | 2.0% |
| 3 Gol | 0.3% | 0.9% | 1.3% | 1.4% | 1.1% | 0.6% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.3% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Caboolture — Son 5 Maç
G
vs Logan Lightning (D)
1 - 3
M
vs Brisbane Strikers (E)
1 - 2
M
vs Ipswich (E)
1 - 2
M
vs Broadbeach United (E)
2 - 3
G
vs SC Wanderers (D)
1 - 2
SC Wanderers — Son 5 Maç
B
vs Robina City (E)
0 - 0
G
vs Capalaba (D)
0 - 5
G
vs North Star (E)
1 - 0
M
vs Caboolture (E)
1 - 2
G
vs Caboolture (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 27.03.2026 | Queensland Premier League | SC Wanderers | 1 - 2 | Caboolture |
| 09.07.2023 | Queensland Premier League | SC Wanderers | 4 - 1 | Caboolture |
| 26.03.2023 | Queensland Premier League | Caboolture | 1 - 1 | SC Wanderers |
| 27.05.2022 | Queensland Premier League | Caboolture | 1 - 3 | SC Wanderers |
| 04.05.2022 | Queensland Premier League | SC Wanderers | 1 - 4 | Caboolture |