Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
New South Wales NPL •
03.04.2026 — 11:00
Manly United
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 1.29
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Sydney FC U23
Elo: 1499λ (Beklenen Gol): 2.12
Model Güven Derecesi:
%90
Manly United - Sydney FC U23 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 2.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sydney FC U23 %55.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %43
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Manly United xG
1.60
Dengeli
Sydney FC U23 xG
2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.1
X (Beraberlik)
%22.1
2 (Deplasman)
%55.8
Çifte Şans 1X: %44.2
Çifte Şans X2: %77.9
Çifte Şans 12: %77.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.9
0.5 Alt: %4.1
1.5 Üst: %86.1
1.5 Alt: %13.9
2.5 Üst: %66.2
2.5 Alt: %33.8
3.5 Üst: %44.3
3.5 Alt: %55.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.4
KG Yok
%35.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.7
1-2
%9.6
0-2
%7.4
1-3
%6.8
0-1
%6.3
2-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.7
İY X: %37.2
İY 2: %42.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.5
İY 0.5 Alt: %22.6
İY 1.5 Üst: %46.1
İY 1.5 Alt: %54.0
İY 2.5 Üst: %19.7
İY 2.5 Alt: %80.3
İY 3.5 Üst: %6.7
İY 3.5 Alt: %93.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.67
+
Dep
6.28
=
Toplam
10.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.4
8.5 Alt: %23.6
9.5 Üst: %65.4
9.5 Alt: %34.6
10.5 Üst: %53.4
10.5 Alt: %46.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.04 Korner (Ev: 2.15, Dep: 2.89)
İY 4.5 Üst: %56.6
İY 4.5 Alt: %43.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %26.1 |
Eşit: %10.9 |
Dep: %63.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28
Ev: 11.9 • Dep: 16.1
İsabetli Şut
9.8
Ev: 4.2 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.5
21.5 Alt: %10.5
23.5 Şut Üst: %80.2
23.5 Alt: %19.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.8
7.5 Alt: %24.2
8.5 İsabetli Üst: %64.0
8.5 Alt: %36.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiManly United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sydney FC U23
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Manly United (+0.75)
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sydney FC U23 (-0.75)
@2.02
%49.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.68 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| -1.25 | @9.99 | %10.0 | %0.0 | @1.11 | %90.0 |
| -1.00 | @9.29 | %10.8 | %13.1 | @1.12 | %89.2 |
| -0.75 | @5.88 | %17.0 | %0.0 | @1.20 | %83.0 |
| -0.50 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| -0.25 | @3.96 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.7 |
| 0.0 | @3.45 | %29.0 | %22.6 | @1.41 | %71.0 |
| +0.25 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| +0.50 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| +0.75 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.02 | %49.4 |
| +1.00 | @1.73 | %57.7 | %21.9 | @2.36 | %42.3 |
| +1.25 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.70 | %37.1 |
| +1.50 | @1.49 | %67.0 | %0.0 | @3.03 | %33.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.30 | %15.9 |
| +2.00 | @1.22 | %82.1 | %20.4 | @5.59 | %17.9 |
| +2.25 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.67 | %27.2 |
| +2.50 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +2.75 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.56 | %39.0 |
| +3.00 | @1.81 | %55.4 | %22.4 | @2.24 | %44.6 |
| +3.25 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| +3.50 | @2.33 | %43.0 | %0.0 | @1.75 | %57.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.1% | 6.5% | 7.6% | 5.4% | 2.9% | 1.2% |
| 1 Gol | 3.7% | 10.0% | 9.8% | 6.9% | 3.7% | 1.6% |
| 2 Gol | 2.8% | 6.0% | 6.3% | 4.5% | 2.4% | 1.0% |
| 3 Gol | 1.2% | 2.6% | 2.7% | 1.9% | 1.0% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.8% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Manly United — Son 5 Maç
M
vs Sydney FC U23 (E)
0 - 6
B
vs Sydney FC U23 (D)
0 - 0
G
vs Sydney FC U23 (E)
1 - 0
M
vs Sydney FC U23 (D)
2 - 0
M
vs Sydney FC U23 (D)
2 - 1
Sydney FC U23 — Son 5 Maç
B
vs Blacktown City (E)
3 - 3
M
vs Sutherland Sharks (D)
4 - 0
G
vs Manly United (D)
0 - 6
G
vs Blacktown City (D)
0 - 5
G
vs Sutherland Sharks (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.06.2025 | New South Wales NPL | Manly United | 0 - 6 | Sydney FC U23 |
| 28.02.2025 | New South Wales NPL | Sydney FC U23 | 0 - 0 | Manly United |
| 31.05.2024 | New South Wales NPL | Manly United | 1 - 0 | Sydney FC U23 |
| 23.02.2024 | New South Wales NPL | Sydney FC U23 | 2 - 0 | Manly United |
| 09.06.2023 | New South Wales NPL | Sydney FC U23 | 2 - 1 | Manly United |
| 25.02.2023 | New South Wales NPL | Manly United | 2 - 1 | Sydney FC U23 |
| 10.06.2022 | New South Wales NPL | Manly United | 0 - 0 | Sydney FC U23 |
| 27.03.2022 | New South Wales NPL | Sydney FC U23 | 2 - 2 | Manly United |