Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
Victoria NPL 2 •
19.06.2026 — 13:30
Eltham Redbacks FC
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.91
3 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 3
Western United II
Elo: 1487λ (Beklenen Gol): 1.33
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Eltham Redbacks FC - Western United II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.91, Dep: 1.32 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Eltham Redbacks FC %50.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Eltham Redbacks FC xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Western United II xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.91 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.3
X (Beraberlik)
%23.8
2 (Deplasman)
%25.9
Çifte Şans 1X: %74.1
Çifte Şans X2: %49.7
Çifte Şans 12: %76.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.2
0.5 Alt: %4.8
1.5 Üst: %84.1
1.5 Alt: %16.0
2.5 Üst: %62.7
2.5 Alt: %37.3
3.5 Üst: %40.5
3.5 Alt: %59.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.3
KG Yok
%36.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.7
2-1
%9.5
2-0
%7.2
1-0
%6.8
1-2
%6.6
2-2
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.3
İY X: %38.8
İY 2: %22.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.7
İY 0.5 Alt: %24.3
İY 1.5 Üst: %43.5
İY 1.5 Alt: %56.5
İY 2.5 Üst: %17.8
İY 2.5 Alt: %82.2
İY 3.5 Üst: %5.8
İY 3.5 Alt: %94.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.92
+
Dep
4.57
=
Toplam
10.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.0
8.5 Alt: %28.1
9.5 Üst: %60.2
9.5 Alt: %39.8
10.5 Üst: %47.8
10.5 Alt: %52.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.83 Korner (Ev: 2.72, Dep: 2.1)
İY 4.5 Üst: %52.8
İY 4.5 Alt: %47.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.3 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %28.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.9
Ev: 15.7 • Dep: 11.3
İsabetli Şut
9.4
Ev: 5.6 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.4
21.5 Alt: %14.6
23.5 Şut Üst: %74.1
23.5 Alt: %25.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.5
7.5 Alt: %27.5
8.5 İsabetli Üst: %60.1
8.5 Alt: %39.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEltham Redbacks FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Western United II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Eltham Redbacks FC (-0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Western United II (+0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.55 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
| -1.25 | @3.16 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.4 |
| -1.00 | @2.78 | %36.0 | %21.6 | @1.56 | %64.0 |
| -0.75 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| -0.50 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| -0.25 | @1.77 | %56.6 | %0.0 | @2.31 | %43.4 |
| 0.0 | @1.52 | %65.7 | %24.2 | @2.91 | %34.3 |
| +0.25 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.38 | %29.6 |
| +0.50 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.84 | %26.0 |
| +0.75 | @1.25 | %79.9 | %0.0 | @4.97 | %20.1 |
| +1.00 | @1.15 | %86.8 | %14.8 | @7.56 | %13.2 |
| +1.25 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.22 | %12.2 |
| +1.50 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.87 | %11.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.50 | %18.2 |
| +2.00 | @1.26 | %79.3 | %21.7 | @4.83 | %20.7 |
| +2.25 | @1.44 | %69.7 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| +2.50 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +2.75 | @1.75 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +3.00 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %22.6 | @2.04 | %49.0 |
| +3.25 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| +3.50 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.8% | 4.6% | 3.5% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 6.9% | 10.9% | 6.7% | 3.0% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 7.3% | 9.7% | 6.4% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.6% | 6.1% | 4.1% | 1.8% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 2.2% | 2.9% | 1.9% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.8% | 1.1% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Eltham Redbacks FC — Son 5 Maç
M
vs Brunswick City (D)
3 - 1
G
vs North Sunshine Eagles (E)
3 - 2
G
vs Langwarrin (E)
2 - 1
Western United II — Son 5 Maç
B
vs Port Melbourne (E)
0 - 0
M
vs Melbourne Victory II (D)
2 - 1
G
vs Melbourne Victory II (D)
2 - 4
B
vs Melbourne Victory II (E)
4 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.