Maç Listesine Dön
Austria Victoria NPL 2 • 19.06.2026 — 13:30

Eltham Redbacks FC

Elo: 1502
λ (Beklenen Gol): 1.91
3 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 3

Western United II

Elo: 1487
λ (Beklenen Gol): 1.33
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Eltham Redbacks FC - Western United II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.91, Dep: 1.32 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Eltham Redbacks FC %50.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Eltham Redbacks FC xG 2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Western United II xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.91 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.3
X (Beraberlik) %23.8
2 (Deplasman) %25.9

Çifte Şans 1X: %74.1
Çifte Şans X2: %49.7
Çifte Şans 12: %76.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.2 0.5 Alt: %4.8
1.5 Üst: %84.1 1.5 Alt: %16.0
2.5 Üst: %62.7 2.5 Alt: %37.3
3.5 Üst: %40.5 3.5 Alt: %59.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %63.3
KG Yok %36.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.7
2-1
%9.5
2-0
%7.2
1-0
%6.8
1-2
%6.6
2-2
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.3 İY X: %38.8 İY 2: %22.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.7 İY 0.5 Alt: %24.3
İY 1.5 Üst: %43.5 İY 1.5 Alt: %56.5
İY 2.5 Üst: %17.8 İY 2.5 Alt: %82.2
İY 3.5 Üst: %5.8 İY 3.5 Alt: %94.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.92
+
Dep 4.57
=
Toplam 10.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.0 8.5 Alt: %28.1
9.5 Üst: %60.2 9.5 Alt: %39.8
10.5 Üst: %47.8 10.5 Alt: %52.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.83 Korner (Ev: 2.72, Dep: 2.1)
İY 4.5 Üst: %52.8 İY 4.5 Alt: %47.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %60.3 | Eşit: %11.5 | Dep: %28.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.9
Ev: 15.7 • Dep: 11.3
İsabetli Şut 9.4
Ev: 5.6 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.4 21.5 Alt: %14.6
23.5 Şut Üst: %74.1 23.5 Alt: %25.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.5 7.5 Alt: %27.5
8.5 İsabetli Üst: %60.1 8.5 Alt: %39.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Eltham Redbacks FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Western United II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Eltham Redbacks FC (-0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Western United II (+0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.55 %28.2 %0.0 @1.39 %71.8
-1.25 @3.16 %31.6 %0.0 @1.46 %68.4
-1.00 @2.78 %36.0 %21.6 @1.56 %64.0
-0.75 @2.29 %43.7 %0.0 @1.78 %56.3
-0.50 Ana Hat @2.01 %49.8 %0.0 @1.99 %50.2
-0.25 @1.77 %56.6 %0.0 @2.31 %43.4
0.0 @1.52 %65.7 %24.2 @2.91 %34.3
+0.25 @1.42 %70.4 %0.0 @3.38 %29.6
+0.50 @1.35 %74.0 %0.0 @3.84 %26.0
+0.75 @1.25 %79.9 %0.0 @4.97 %20.1
+1.00 @1.15 %86.8 %14.8 @7.56 %13.2
+1.25 @1.14 %87.8 %0.0 @8.22 %12.2
+1.50 @1.13 %88.7 %0.0 @8.87 %11.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %81.8 %0.0 @5.50 %18.2
+2.00 @1.26 %79.3 %21.7 @4.83 %20.7
+2.25 @1.44 %69.7 %0.0 @3.29 %30.4
+2.50 @1.61 %62.1 %0.0 @2.64 %37.9
+2.75 @1.75 %57.3 %0.0 @2.34 %42.7
+3.00 Ana Hat @1.96 %51.0 %22.6 @2.04 %49.0
+3.25 @2.24 %44.6 %0.0 @1.80 %55.5
+3.50 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.8% 4.6% 3.5% 1.6% 0.5% 0.1%
1 Gol 6.9% 10.9% 6.7% 3.0% 1.0% 0.3%
2 Gol 7.3% 9.7% 6.4% 2.8% 0.9% 0.2%
3 Gol 4.6% 6.1% 4.1% 1.8% 0.6% 0.2%
4 Gol 2.2% 2.9% 1.9% 0.9% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.8% 1.1% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
Eltham Redbacks FC — Son 5 Maç
M vs Brunswick City (D)
3 - 1
G vs North Sunshine Eagles (E)
3 - 2
G vs Langwarrin (E)
2 - 1
Western United II — Son 5 Maç
B vs Port Melbourne (E)
0 - 0
M vs Melbourne Victory II (D)
2 - 1
G vs Melbourne Victory II (D)
2 - 4
B vs Melbourne Victory II (E)
4 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.