Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
Queensland Premier League •
20.06.2026 — 11:30
North Star
Elo: 1429λ (Beklenen Gol): 1.20
1 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 3
Broadbeach United
Elo: 1552λ (Beklenen Gol): 2.69
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
North Star - Broadbeach United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.20, Dep: 2.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Broadbeach United %68.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
North Star xG
1.55
Dengeli
Broadbeach United xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%14.3
X (Beraberlik)
%17.4
2 (Deplasman)
%68.4
Çifte Şans 1X: %31.6
Çifte Şans X2: %85.7
Çifte Şans 12: %82.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.3
0.5 Alt: %2.7
1.5 Üst: %90.5
1.5 Alt: %9.6
2.5 Üst: %74.4
2.5 Alt: %25.6
3.5 Üst: %54.3
3.5 Alt: %45.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.6
KG Yok
%34.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.9
1-3
%8.0
0-2
%7.4
1-1
%7.1
0-3
%6.7
1-4
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.8
İY X: %32.7
İY 2: %51.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.6
İY 0.5 Alt: %18.4
İY 1.5 Üst: %52.7
İY 1.5 Alt: %47.4
İY 2.5 Üst: %25.0
İY 2.5 Alt: %75.0
İY 3.5 Üst: %9.3
İY 3.5 Alt: %90.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.49
+
Dep
7.5
=
Toplam
11.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.5
8.5 Alt: %15.6
9.5 Üst: %75.7
9.5 Alt: %24.3
10.5 Üst: %65.2
10.5 Alt: %34.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.52 Korner (Ev: 2.07, Dep: 3.45)
İY 4.5 Üst: %64.5
İY 4.5 Alt: %35.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %15.3 |
Eşit: %8.1 |
Dep: %76.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31
Ev: 11.4 • Dep: 19.6
İsabetli Şut
10.8
Ev: 4 • Dep: 6.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.2
21.5 Alt: %3.8
23.5 Şut Üst: %91.5
23.5 Alt: %8.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.1
7.5 Alt: %15.9
8.5 İsabetli Üst: %74.6
8.5 Alt: %25.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNorth Star
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Broadbeach United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
North Star (+1.25)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Broadbeach United (-1.25)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.94
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.07
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @17.52 | %5.7 | %0.0 | @1.06 | %94.3 |
| -1.25 | @16.71 | %6.0 | %0.0 | @1.06 | %94.0 |
| -1.00 | @15.90 | %6.3 | %9.3 | @1.07 | %93.7 |
| -0.75 | @9.23 | %10.8 | %0.0 | @1.12 | %89.2 |
| -0.50 | @6.69 | %15.0 | %0.0 | @1.18 | %85.1 |
| -0.25 | @6.07 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
| 0.0 | @5.46 | %18.3 | %18.4 | @1.22 | %81.7 |
| +0.25 | @3.76 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| +0.50 | @3.00 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| +0.75 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.60 | %62.7 |
| +1.00 | @2.36 | %42.4 | %21.4 | @1.74 | %57.6 |
| +1.25 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.7 |
| +1.50 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.06 | %11.0 |
| +2.00 | @1.14 | %87.8 | %17.0 | @8.22 | %12.2 |
| +2.25 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.93 | %20.3 |
| +2.50 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.70 | %27.1 |
| +2.75 | @1.43 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +3.00 | @1.52 | %65.6 | %21.3 | @2.91 | %34.4 |
| +3.25 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| +3.50 Ana Hat | @1.94 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.7% | 5.3% | 7.9% | 7.0% | 4.7% | 2.5% |
| 1 Gol | 2.1% | 7.5% | 9.4% | 8.4% | 5.7% | 3.0% |
| 2 Gol | 1.6% | 4.2% | 5.6% | 5.1% | 3.4% | 1.8% |
| 3 Gol | 0.6% | 1.7% | 2.3% | 2.0% | 1.4% | 0.7% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.7% | 0.6% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.1% |
North Star — Son 5 Maç
M
vs SC Wanderers (D)
1 - 0
M
vs Brisbane Strikers (E)
1 - 3
M
vs Ipswich (E)
1 - 2
M
vs Holland Park Hawks (E)
1 - 2
Broadbeach United — Son 5 Maç
G
vs St George Willawong (E)
4 - 1
G
vs Caboolture (D)
2 - 3
G
vs Robina City (E)
3 - 2
B
vs Caboolture (D)
0 - 0
G
vs Caboolture (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.