Maç Listesine Dön
Austria Victoria NPL 2 • 10.04.2026 — 13:30

Brunswick Juventus FC

Elo: 1592
λ (Beklenen Gol): 2.35
3 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Langwarrin

Elo: 1452
λ (Beklenen Gol): 1.11
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Brunswick Juventus FC - Langwarrin mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.35, Dep: 1.11 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Brunswick Juventus FC %64.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %60.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brunswick Juventus FC xG 2.67
Dengeli
Langwarrin xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %64.4
X (Beraberlik) %19.7
2 (Deplasman) %15.9

Çifte Şans 1X: %84.2
Çifte Şans X2: %35.6
Çifte Şans 12: %80.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.1 0.5 Alt: %3.9
1.5 Üst: %86.6 1.5 Alt: %13.4
2.5 Üst: %67.2 2.5 Alt: %32.8
3.5 Üst: %45.5 3.5 Alt: %54.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %61.3
KG Yok %38.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.6
1-1
%8.8
2-0
%8.7
3-1
%7.6
3-0
%6.8
1-0
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.0 İY X: %35.6 İY 2: %16.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.0 İY 0.5 Alt: %22.0
İY 1.5 Üst: %46.7 İY 1.5 Alt: %53.3
İY 2.5 Üst: %20.2 İY 2.5 Alt: %79.8
İY 3.5 Üst: %6.9 İY 3.5 Alt: %93.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.82
+
Dep 4.1
=
Toplam 10.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.1 8.5 Alt: %23.9
9.5 Üst: %65.1 9.5 Alt: %34.9
10.5 Üst: %53.1 10.5 Alt: %46.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.02 Korner (Ev: 3.14, Dep: 1.89)
İY 4.5 Üst: %56.4 İY 4.5 Alt: %43.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %74.9 | Eşit: %8.8 | Dep: %16.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.3
Ev: 18.4 • Dep: 9.9
İsabetli Şut 10
Ev: 6.5 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.5 21.5 Alt: %9.5
23.5 Şut Üst: %81.7 23.5 Alt: %18.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.5 7.5 Alt: %22.5
8.5 İsabetli Üst: %66.2 8.5 Alt: %33.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Brunswick Juventus FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Langwarrin
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Brunswick Juventus FC (-1.00)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %22.4
Langwarrin (+1.00)
@2.12
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.97
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.44 %40.9 %0.0 @1.69 %59.1
-1.25 @2.17 %46.1 %0.0 @1.85 %53.9
-1.00 Ana Hat @1.90 %52.7 %22.4 @2.12 %47.3
-0.75 @1.70 %58.7 %0.0 @2.42 %41.3
-0.50 @1.58 %63.3 %0.0 @2.72 %36.7
-0.25 @1.42 %70.5 %0.0 @3.39 %29.5
0.0 @1.26 %79.5 %20.4 @4.88 %20.5
+0.25 @1.22 %81.9 %0.0 @5.51 %18.2
+0.50 @1.19 %83.7 %0.0 @6.14 %16.3
+0.75 @1.13 %88.2 %0.0 @8.47 %11.8
+1.00 @1.07 %93.2 %10.2 @14.73 %6.8
+1.25 @1.07 %93.6 %0.0 @15.57 %6.4
+1.50 @1.06 %93.9 %0.0 @16.40 %6.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.18 %84.6 %0.0 @6.50 %15.4
+2.00 @1.21 %82.7 %20.1 @5.77 %17.3
+2.25 @1.36 %73.5 %0.0 @3.77 %26.6
+2.50 @1.51 %66.1 %0.0 @2.95 %33.9
+2.75 @1.62 %61.8 %0.0 @2.62 %38.2
+3.00 @1.78 %56.3 %22.5 @2.29 %43.8
+3.25 Ana Hat @2.04 %49.1 %0.0 @1.97 %50.9
+3.50 @2.29 %43.6 %0.0 @1.77 %56.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.9% 3.0% 2.0% 0.7% 0.2% 0.0%
1 Gol 7.0% 9.1% 4.7% 1.7% 0.5% 0.1%
2 Gol 9.0% 10.0% 5.5% 2.0% 0.6% 0.1%
3 Gol 7.1% 7.8% 4.3% 1.6% 0.4% 0.1%
4 Gol 4.2% 4.6% 2.6% 0.9% 0.3% 0.1%
5 Gol 2.0% 2.2% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
Brunswick Juventus FC — Son 5 Maç
G vs Brunswick City (D)
0 - 3
Langwarrin — Son 5 Maç
B vs Melbourne Victory II (D)
3 - 3
M vs Eltham Redbacks FC (D)
2 - 1
M vs Melbourne Victory II (D)
4 - 1
M vs Melbourne Victory II (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.