Maç Listesine Dön
Austria Victoria NPL 2 • 13.06.2026 — 08:00

Langwarrin

Elo: 1452
λ (Beklenen Gol): 1.31
4 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Manningham United Blues

Elo: 1426
λ (Beklenen Gol): 2.36
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Langwarrin - Manningham United Blues mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.31, Dep: 2.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Manningham United Blues %60.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Langwarrin xG 1.60
Dengeli
Manningham United Blues xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %19.6
X (Beraberlik) %20.2
2 (Deplasman) %60.2

Çifte Şans 1X: %39.8
Çifte Şans X2: %80.4
Çifte Şans 12: %79.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.7 1.5 Alt: %11.3
2.5 Üst: %71.0 2.5 Alt: %29.0
3.5 Üst: %50.0 3.5 Alt: %50.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %66.7
KG Yok %33.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.3
1-1
%8.5
1-3
%7.3
0-2
%7.1
2-2
%6.1
0-3
%5.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.4 İY X: %35.2 İY 2: %45.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.8 İY 0.5 Alt: %20.2
İY 1.5 Üst: %49.8 İY 1.5 Alt: %50.2
İY 2.5 Üst: %22.6 İY 2.5 Alt: %77.4
İY 3.5 Üst: %8.2 İY 3.5 Alt: %91.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.72
+
Dep 6.8
=
Toplam 11.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.1 8.5 Alt: %18.9
9.5 Üst: %71.3 9.5 Alt: %28.7
10.5 Üst: %60.0 10.5 Alt: %40.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.3 Korner (Ev: 2.17, Dep: 3.13)
İY 4.5 Üst: %61.0 İY 4.5 Alt: %39.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %22.2 | Eşit: %9.9 | Dep: %67.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.7
Ev: 12 • Dep: 17.6
İsabetli Şut 10.3
Ev: 4.3 • Dep: 6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.9 21.5 Alt: %6.1
23.5 Şut Üst: %87.3 23.5 Alt: %12.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.7 7.5 Alt: %19.3
8.5 İsabetli Üst: %70.2 8.5 Alt: %29.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Langwarrin
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Manningham United Blues
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Langwarrin (+1.00)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %21.7
Manningham United Blues (-1.00)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @12.08 %8.3 %0.0 @1.09 %91.7
-1.25 @11.37 %8.8 %0.0 @1.10 %91.2
-1.00 @10.65 %9.4 %11.8 @1.10 %90.6
-0.75 @6.65 %15.1 %0.0 @1.18 %85.0
-0.50 @4.99 %20.0 %0.0 @1.25 %80.0
-0.25 @4.47 %22.4 %0.0 @1.29 %77.6
0.0 @3.94 %25.4 %21.0 @1.34 %74.6
+0.25 @2.93 %34.1 %0.0 @1.52 %65.9
+0.50 @2.44 %41.0 %0.0 @1.70 %59.0
+0.75 @2.17 %46.0 %0.0 @1.85 %54.0
+1.00 Ana Hat @1.91 %52.4 %21.7 @2.10 %47.6
+1.25 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+1.50 @1.59 %62.7 %0.0 @2.68 %37.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %87.1 %0.0 @7.76 %12.9
+2.00 @1.17 %85.7 %18.4 @6.97 %14.3
+2.25 @1.30 %77.0 %0.0 @4.34 %23.0
+2.50 @1.43 %69.9 %0.0 @3.32 %30.1
+2.75 @1.51 %66.2 %0.0 @2.96 %33.8
+3.00 @1.63 %61.5 %21.8 @2.60 %38.5
+3.25 @1.85 %54.0 %0.0 @2.18 %46.0
+3.50 Ana Hat @2.08 %48.2 %0.0 @1.93 %51.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.2% 5.6% 7.4% 5.8% 3.4% 1.6%
1 Gol 2.8% 8.8% 9.6% 7.6% 4.5% 2.1%
2 Gol 2.3% 5.3% 6.3% 5.0% 2.9% 1.4%
3 Gol 1.0% 2.3% 2.8% 2.2% 1.3% 0.6%
4 Gol 0.3% 0.8% 0.9% 0.7% 0.4% 0.2%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1%
Langwarrin — Son 5 Maç
M vs Brunswick Juventus FC (D)
3 - 0
B vs Melbourne Victory II (D)
3 - 3
M vs Eltham Redbacks FC (D)
2 - 1
M vs Melbourne Victory II (D)
4 - 1
M vs Melbourne Victory II (E)
1 - 3
Manningham United Blues — Son 5 Maç
G vs North Geelong Warriors (D)
1 - 3
B vs North Geelong Warriors (E)
1 - 1
M vs North Geelong Warriors (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.