Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 04.11.2026 — 20:00

Mazarrón FC

Elo: 1432
λ (Beklenen Gol): 1.21
VS
Başlamadı

Los Garres

Elo: 1514
λ (Beklenen Gol): 1.89
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mazarrón FC - Los Garres mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.21, Dep: 1.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Los Garres %52.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mazarrón FC xG 1.55
Dengeli
Los Garres xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %23.4
X (Beraberlik) %24.0
2 (Deplasman) %52.6

Çifte Şans 1X: %47.4
Çifte Şans X2: %76.6
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6 0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %82.3 1.5 Alt: %17.7
2.5 Üst: %59.9 2.5 Alt: %40.1
3.5 Üst: %37.5 3.5 Alt: %62.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.3
KG Yok %39.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.1
1-2
%9.7
0-2
%8.1
0-1
%7.8
2-1
%6.2
1-3
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.1 İY X: %39.5 İY 2: %39.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.3 İY 0.5 Alt: %25.7
İY 1.5 Üst: %41.4 İY 1.5 Alt: %58.6
İY 2.5 Üst: %16.3 İY 2.5 Alt: %83.7
İY 3.5 Üst: %5.1 İY 3.5 Alt: %94.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.51
+
Dep 5.79
=
Toplam 10.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.0 8.5 Alt: %30.0
9.5 Üst: %57.9 9.5 Alt: %42.1
10.5 Üst: %45.4 10.5 Alt: %54.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.74 Korner (Ev: 2.07, Dep: 2.66)
İY 4.5 Üst: %51.2 İY 4.5 Alt: %48.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %28.8 | Eşit: %11.7 | Dep: %59.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.1
Ev: 11.4 • Dep: 14.7
İsabetli Şut 9.1
Ev: 4.1 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.7 21.5 Alt: %18.3
23.5 Şut Üst: %68.9 23.5 Alt: %31.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.9 7.5 Alt: %31.1
8.5 İsabetli Üst: %55.9 8.5 Alt: %44.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mazarrón FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Los Garres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mazarrón FC (+0.50)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Los Garres (-0.50)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.90
%52.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.34 %9.7 %0.0 @1.11 %90.3
-1.25 @9.62 %10.4 %0.0 @1.12 %89.6
-1.00 @8.90 %11.2 %14.0 @1.13 %88.8
-0.75 @5.59 %17.9 %0.0 @1.22 %82.1
-0.50 @4.23 %23.6 %0.0 @1.31 %76.4
-0.25 @3.72 %26.9 %0.0 @1.37 %73.1
0.0 @3.20 %31.2 %24.3 @1.45 %68.8
+0.25 @2.46 %40.7 %0.0 @1.69 %59.3
+0.50 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
+0.75 @1.85 %54.0 %0.0 @2.17 %46.0
+1.00 @1.62 %61.7 %22.3 @2.61 %38.3
+1.25 @1.50 %66.5 %0.0 @2.99 %33.5
+1.50 @1.42 %70.3 %0.0 @3.36 %29.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.25 %79.7 %0.0 @4.93 %20.3
+2.00 @1.30 %76.7 %22.8 @4.30 %23.3
+2.25 @1.50 %66.9 %0.0 @3.02 %33.1
+2.50 @1.69 %59.3 %0.0 @2.46 %40.7
+2.75 @1.85 %54.1 %0.0 @2.18 %45.9
+3.00 Ana Hat @2.11 %47.3 %22.7 @1.90 %52.7
+3.25 @2.42 %41.3 %0.0 @1.70 %58.7
+3.50 @2.73 %36.6 %0.0 @1.58 %63.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.4% 7.9% 8.2% 5.2% 2.4% 0.9%
1 Gol 4.7% 11.2% 9.9% 6.2% 2.9% 1.1%
2 Gol 3.3% 6.3% 6.0% 3.8% 1.8% 0.7%
3 Gol 1.3% 2.5% 2.4% 1.5% 0.7% 0.3%
4 Gol 0.4% 0.8% 0.7% 0.5% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0%
Mazarrón FC — Son 5 Maç
G vs Bullas Deportivo (E)
5 - 1
M vs Algar (D)
2 - 1
M vs UCAM Murcia II (D)
5 - 1
M vs SFC Minerva (E)
0 - 1
M vs Unión Molinense (D)
3 - 2
Los Garres — Son 5 Maç
G vs Alcantarilla (D)
0 - 2
M vs Águilas II (E)
1 - 2
G vs Olímpico Totana (E)
2 - 1
B vs Santomera (E)
2 - 2
B vs Bullas Deportivo (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.