Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
A-League Women •
08.02.2026 — 11:00
Western Sydney Wanderers W
Elo: 1448λ (Beklenen Gol): 1.52
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Adelaide United W
Elo: 1455λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Western Sydney Wanderers W - Adelaide United W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.52, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Western Sydney Wanderers W %48.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Western Sydney Wanderers W xG
1.91
Dengeli
Adelaide United W xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.4
X (Beraberlik)
%27.6
2 (Deplasman)
%24.0
Çifte Şans 1X: %76.0
Çifte Şans X2: %51.6
Çifte Şans 12: %72.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.0
0.5 Alt: %9.0
1.5 Üst: %72.5
1.5 Alt: %27.5
2.5 Üst: %46.1
2.5 Alt: %53.9
3.5 Üst: %24.6
3.5 Alt: %75.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.3
KG Yok
%49.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.2
1-0
%11.3
2-0
%9.3
2-1
%9.3
0-0
%9.0
0-1
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.3
İY X: %44.4
İY 2: %20.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.0
İY 0.5 Alt: %33.0
İY 1.5 Üst: %32.0
İY 1.5 Alt: %68.0
İY 2.5 Üst: %10.6
İY 2.5 Alt: %89.5
İY 3.5 Üst: %2.7
İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.14
+
Dep
3.87
=
Toplam
9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.5
8.5 Alt: %45.5
9.5 Üst: %41.3
9.5 Alt: %58.7
10.5 Üst: %29.4
10.5 Alt: %70.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.14 Korner (Ev: 2.36, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %39.9
İY 4.5 Alt: %60.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.0 |
Eşit: %12.4 |
Dep: %27.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.6
Ev: 13.3 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.7 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.6
21.5 Alt: %42.4
23.5 Şut Üst: %41.0
23.5 Alt: %59.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.4
7.5 Alt: %46.6
8.5 İsabetli Üst: %39.5
8.5 Alt: %60.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWestern Sydney Wanderers W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Adelaide United W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Western Sydney Wanderers W (-0.50)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Adelaide United W (+0.50)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.04 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| -1.25 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| -1.00 | @3.10 | %32.3 | %23.4 | @1.48 | %67.7 |
| -0.75 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| -0.50 Ana Hat | @2.08 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| -0.25 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| 0.0 | @1.50 | %66.7 | %27.8 | @3.00 | %33.3 |
| +0.25 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.58 | %27.9 |
| +0.50 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.16 | %24.1 |
| +0.75 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.60 | %17.9 |
| +1.00 | @1.12 | %89.4 | %15.1 | @9.47 | %10.6 |
| +1.25 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.31 | %9.7 |
| +1.50 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.15 | %9.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +2.00 | @1.60 | %62.4 | %26.6 | @2.66 | %37.6 |
| +2.25 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +2.50 | @2.19 | %45.8 | %0.0 | @1.84 | %54.2 |
| +2.75 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.65 | %60.8 |
| +3.00 | @3.24 | %30.9 | %21.6 | @1.45 | %69.1 |
| +3.25 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| +3.50 | @4.13 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.0% | 7.2% | 4.0% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.4% | 13.2% | 6.1% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.3% | 9.3% | 4.7% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.7% | 4.7% | 2.4% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.8% | 1.8% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Western Sydney Wanderers W — Son 5 Maç
G
vs Melbourne City W (D)
0 - 1
G
vs Sydney FC W (D)
2 - 3
B
vs Canberra United W (E)
1 - 1
M
vs Canberra United W (E)
1 - 3
M
vs Canberra United W (D)
1 - 0
Adelaide United W — Son 5 Maç
G
vs Central Coast Mariners W (E)
1 - 0
M
vs Central Coast Mariners W (D)
3 - 0
G
vs Central Coast Mariners W (E)
1 - 0
G
vs Central Coast Mariners W (D)
0 - 1
M
vs Central Coast Mariners W (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.