Maç Listesine Dön
Austria A-League Women • 14.03.2026 — 10:00

Melbourne Victory W

Elo: 1502
λ (Beklenen Gol): 1.19
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Western Sydney Wanderers W

Elo: 1448
λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Melbourne Victory W - Western Sydney Wanderers W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Melbourne Victory W %41.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Melbourne Victory W xG 1.55
Dengeli
Western Sydney Wanderers W xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %41.0
X (Beraberlik) %31.4
2 (Deplasman) %27.6

Çifte Şans 1X: %72.4
Çifte Şans X2: %59.0
Çifte Şans 12: %68.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.0 0.5 Alt: %13.0
1.5 Üst: %63.6 1.5 Alt: %36.4
2.5 Üst: %35.6 2.5 Alt: %64.4
3.5 Üst: %16.6 3.5 Alt: %83.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.2
KG Yok %56.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.3
1-0
%13.3
0-0
%13.0
0-1
%10.1
2-0
%8.5
2-1
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.6 İY X: %48.9 İY 2: %21.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.9 İY 0.5 Alt: %39.2
İY 1.5 Üst: %25.4 İY 1.5 Alt: %74.6
İY 2.5 Üst: %7.2 İY 2.5 Alt: %92.8
İY 3.5 Üst: %1.6 İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.48
+
Dep 3.72
=
Toplam 8.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %43.5 8.5 Alt: %56.5
9.5 Üst: %30.8 9.5 Alt: %69.2
10.5 Üst: %20.4 10.5 Alt: %79.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.77 Korner (Ev: 2.06, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %32.7 İY 4.5 Alt: %67.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.5 | Eşit: %13.7 | Dep: %32.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.2
Ev: 11.3 • Dep: 8.8
İsabetli Şut 7.1
Ev: 4 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %37.0 21.5 Alt: %63.0
23.5 Şut Üst: %22.4 23.5 Alt: %77.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %41.0 7.5 Alt: %59.0
8.5 İsabetli Üst: %27.8 8.5 Alt: %72.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Melbourne Victory W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Western Sydney Wanderers W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Melbourne Victory W (-0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Western Sydney Wanderers W (+0.25)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.97
%50.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.53 %18.1 %0.0 @1.22 %81.9
-1.25 @4.90 %20.4 %0.0 @1.26 %79.6
-1.00 @4.27 %23.5 %22.9 @1.31 %76.6
-0.75 @3.00 %33.3 %0.0 @1.50 %66.7
-0.50 @2.44 %41.0 %0.0 @1.69 %59.1
-0.25 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.95 %51.4
0.0 @1.67 %59.8 %31.5 @2.48 %40.3
+0.25 @1.49 %67.3 %0.0 @3.06 %32.7
+0.50 @1.38 %72.4 %0.0 @3.63 %27.6
+0.75 @1.26 %79.4 %0.0 @4.85 %20.6
+1.00 @1.14 %87.9 %17.6 @8.24 %12.1
+1.25 @1.12 %89.0 %0.0 @9.12 %11.0
+1.50 @1.11 %90.0 %0.0 @10.00 %10.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.74 %57.6 %0.0 @2.36 %42.4
+2.00 Ana Hat @2.03 %49.3 %28.0 @1.97 %50.7
+2.25 @2.42 %41.3 %0.0 @1.70 %58.7
+2.50 @2.82 %35.5 %0.0 @1.55 %64.5
+2.75 @3.48 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
+3.00 @4.93 %20.3 %19.1 @1.25 %79.7
+3.25 @5.52 %18.1 %0.0 @1.22 %81.9
+3.50 @6.10 %16.4 %0.0 @1.20 %83.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.0% 10.2% 5.2% 1.6% 0.4% 0.1%
1 Gol 13.3% 14.3% 6.2% 1.9% 0.4% 0.1%
2 Gol 8.5% 7.9% 3.7% 1.1% 0.3% 0.0%
3 Gol 3.4% 3.2% 1.5% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.0% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Melbourne Victory W — Son 5 Maç
M vs Canberra United W (D)
3 - 1
B vs Sydney FC W (E)
0 - 0
G vs Sydney FC W (E)
2 - 0
G vs Sydney FC W (D)
0 - 1
G vs Sydney FC W (D)
0 - 4
Western Sydney Wanderers W — Son 5 Maç
M vs Canberra United W (D)
3 - 0
B vs Newcastle Jets FC W (E)
1 - 1
M vs Adelaide United W (E)
0 - 1
G vs Melbourne City W (D)
0 - 1
G vs Sydney FC W (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.