Maç Listesine Dön
Austria A-League Women • 14.02.2026 — 12:00

Perth Glory FC W

Elo: 1494
λ (Beklenen Gol): 1.04
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Canberra United W

Elo: 1541
λ (Beklenen Gol): 1.65
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Perth Glory FC W - Canberra United W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 1.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Canberra United W %50.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Perth Glory FC W xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Canberra United W xG 1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %23.0
X (Beraberlik) %26.3
2 (Deplasman) %50.7

Çifte Şans 1X: %49.3
Çifte Şans X2: %77.0
Çifte Şans 12: %73.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.2 0.5 Alt: %7.8
1.5 Üst: %75.7 1.5 Alt: %24.3
2.5 Üst: %50.3 2.5 Alt: %49.7
3.5 Üst: %28.3 3.5 Alt: %71.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.0
KG Yok %47.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.5
0-1
%10.4
1-2
%9.6
0-2
%9.3
0-0
%7.7
1-0
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.0 İY X: %42.7 İY 2: %37.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.3 İY 0.5 Alt: %30.7
İY 1.5 Üst: %34.7 İY 1.5 Alt: %65.3
İY 2.5 Üst: %12.1 İY 2.5 Alt: %87.9
İY 3.5 Üst: %3.3 İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.17
+
Dep 5.26
=
Toplam 9.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.0 8.5 Alt: %40.0
9.5 Üst: %46.9 9.5 Alt: %53.1
10.5 Üst: %34.6 10.5 Alt: %65.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.34 Korner (Ev: 1.92, Dep: 2.42)
İY 4.5 Üst: %43.7 İY 4.5 Alt: %56.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %30.1 | Eşit: %12.4 | Dep: %57.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.6
Ev: 10.4 • Dep: 13.2
İsabetli Şut 8.2
Ev: 3.7 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.8 21.5 Alt: %34.2
23.5 Şut Üst: %49.6 23.5 Alt: %50.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.9 7.5 Alt: %42.2
8.5 İsabetli Üst: %43.9 8.5 Alt: %56.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Perth Glory FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Canberra United W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Perth Glory FC W (+0.50)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Canberra United W (-0.50)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @11.42 %8.8 %0.0 @1.10 %91.3
-1.25 @10.60 %9.4 %0.0 @1.10 %90.6
-1.00 @9.78 %10.2 %14.4 @1.11 %89.8
-0.75 @5.83 %17.2 %0.0 @1.21 %82.8
-0.50 @4.33 %23.1 %0.0 @1.30 %76.9
-0.25 @3.75 %26.6 %0.0 @1.36 %73.4
0.0 @3.18 %31.4 %26.5 @1.46 %68.6
+0.25 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
+0.50 Ana Hat @2.02 %49.6 %0.0 @1.98 %50.4
+0.75 @1.78 %56.1 %0.0 @2.28 %43.9
+1.00 @1.55 %64.7 %23.3 @2.83 %35.3
+1.25 @1.44 %69.3 %0.0 @3.26 %30.7
+1.50 @1.37 %72.9 %0.0 @3.69 %27.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.39 %72.0 %0.0 @3.57 %28.1
+2.00 @1.49 %67.1 %25.7 @3.04 %32.9
+2.25 @1.75 %57.2 %0.0 @2.34 %42.8
+2.50 Ana Hat @2.00 %49.9 %0.0 @2.00 %50.1
+2.75 @2.29 %43.6 %0.0 @1.77 %56.4
+3.00 @2.81 %35.6 %22.2 @1.55 %64.4
+3.25 @3.21 %31.2 %0.0 @1.45 %68.8
+3.50 @3.61 %27.7 %0.0 @1.38 %72.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.8% 10.4% 9.3% 5.1% 2.1% 0.7%
1 Gol 6.3% 12.6% 9.7% 5.3% 2.2% 0.7%
2 Gol 3.7% 6.1% 5.0% 2.8% 1.1% 0.4%
3 Gol 1.3% 2.1% 1.7% 1.0% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.3% 0.5% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Perth Glory FC W — Son 5 Maç
B vs Central Coast Mariners W (D)
1 - 1
B vs Central Coast Mariners W (D)
3 - 3
M vs Central Coast Mariners W (E)
0 - 1
M vs Central Coast Mariners W (E)
1 - 3
G vs Central Coast Mariners W (D)
1 - 2
Canberra United W — Son 5 Maç
G vs Sydney FC W (D)
1 - 2
G vs Melbourne Victory W (E)
3 - 1
B vs Western Sydney Wanderers W (D)
1 - 1
G vs Western Sydney Wanderers W (D)
1 - 3
G vs Western Sydney Wanderers W (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.