Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
Victoria NPL •
18.04.2026 — 07:00
Hume City
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 1.82
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
St. Albans Saints
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 1.57
Model Güven Derecesi:
%80
Hume City - St. Albans Saints mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.81, Dep: 1.57 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hume City %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hume City xG
2.00
Dengeli
St. Albans Saints xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.1
X (Beraberlik)
%24.0
2 (Deplasman)
%32.9
Çifte Şans 1X: %67.1
Çifte Şans X2: %56.9
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8
0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.9
1.5 Alt: %14.1
2.5 Üst: %65.7
2.5 Alt: %34.3
3.5 Üst: %43.8
3.5 Alt: %56.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.0
KG Yok
%33.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.4
2-1
%8.8
1-2
%7.6
2-2
%6.9
2-0
%5.6
1-0
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.1
İY X: %38.3
İY 2: %27.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.2
İY 0.5 Alt: %22.8
İY 1.5 Üst: %45.8
İY 1.5 Alt: %54.2
İY 2.5 Üst: %19.5
İY 2.5 Alt: %80.5
İY 3.5 Üst: %6.6
İY 3.5 Alt: %93.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.73
+
Dep
5.09
=
Toplam
10.83
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.2
8.5 Alt: %24.8
9.5 Üst: %64.0
9.5 Alt: %36.0
10.5 Üst: %51.9
10.5 Alt: %48.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.98 Korner (Ev: 2.64, Dep: 2.34)
İY 4.5 Üst: %55.6
İY 4.5 Alt: %44.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.6 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %36.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.9
Ev: 15.1 • Dep: 12.8
İsabetli Şut
9.7
Ev: 5.4 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.0
21.5 Alt: %11.0
23.5 Şut Üst: %79.4
23.5 Alt: %20.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.6
7.5 Alt: %24.4
8.5 İsabetli Üst: %63.8
8.5 Alt: %36.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHume City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
St. Albans Saints
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hume City (-0.25)
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
St. Albans Saints (+0.25)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.36 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| -1.25 | @3.93 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| -1.00 | @3.50 | %28.6 | %19.8 | @1.40 | %71.4 |
| -0.75 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| -0.50 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| 0.0 | @1.77 | %56.5 | %24.4 | @2.30 | %43.5 |
| +0.25 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.67 | %37.5 |
| +0.50 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +0.75 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.75 | %26.6 |
| +1.00 | @1.24 | %80.9 | %17.0 | @5.23 | %19.1 |
| +1.25 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.77 | %17.3 |
| +1.50 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.30 | %15.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.24 | %16.0 |
| +2.00 | @1.22 | %81.9 | %20.5 | @5.53 | %18.1 |
| +2.25 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +2.50 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.9 |
| +2.75 | @1.65 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +3.00 | @1.81 | %55.2 | %22.3 | @2.23 | %44.8 |
| +3.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +3.50 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.2% | 4.7% | 4.2% | 2.2% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 5.5% | 10.6% | 7.7% | 4.0% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.7% | 8.9% | 7.0% | 3.7% | 1.4% | 0.4% |
| 3 Gol | 3.4% | 5.4% | 4.2% | 2.2% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.6% | 2.4% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.9% | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Hume City — Son 5 Maç
M
vs Oakleigh Cannons (D)
3 - 2
G
vs St. Albans Saints (D)
0 - 4
M
vs Oakleigh Cannons (D)
4 - 0
G
vs St. Albans Saints (E)
3 - 2
M
vs Oakleigh Cannons (E)
0 - 3
St. Albans Saints — Son 5 Maç
M
vs Hume City (E)
0 - 4
M
vs Hume City (D)
3 - 2
M
vs Hume City (E)
0 - 3
M
vs Hume City (D)
2 - 1
G
vs Hume City (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 23.08.2025 | Victoria NPL | St. Albans Saints | 0 - 4 | Hume City |
| 10.05.2025 | Victoria NPL | Hume City | 3 - 2 | St. Albans Saints |
| 23.06.2024 | Victoria NPL | St. Albans Saints | 0 - 3 | Hume City |
| 16.03.2024 | Victoria NPL | Hume City | 2 - 1 | St. Albans Saints |
| 11.06.2023 | Victoria NPL | St. Albans Saints | 3 - 0 | Hume City |
| 11.03.2023 | Victoria NPL | Hume City | 1 - 1 | St. Albans Saints |
| 10.07.2022 | Victoria NPL | St. Albans Saints | 0 - 1 | Hume City |
| 09.04.2022 | Victoria NPL | Hume City | 1 - 2 | St. Albans Saints |