Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Colombia
Primera A •
20.04.2026 — 02:20
Junior
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 2.39
2 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Llaneros
Elo: 1429λ (Beklenen Gol): 0.64
Model Güven Derecesi:
%85
Junior - Llaneros mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.39, Dep: 0.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Junior %75.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%65.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Junior xG
2.71
Dengeli
Llaneros xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%75.7
X (Beraberlik)
%16.7
2 (Deplasman)
%7.6
Çifte Şans 1X: %92.4
Çifte Şans X2: %24.3
Çifte Şans 12: %83.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.4
0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.0
1.5 Alt: %19.0
2.5 Üst: %58.2
2.5 Alt: %41.8
3.5 Üst: %35.8
3.5 Alt: %64.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.4
KG Yok
%56.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%13.8
1-0
%11.0
3-0
%11.0
2-1
%8.8
1-1
%8.0
3-1
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %55.2
İY X: %35.5
İY 2: %9.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.6
İY 0.5 Alt: %26.4
İY 1.5 Üst: %39.8
İY 1.5 Alt: %60.2
İY 2.5 Üst: %15.3
İY 2.5 Alt: %84.7
İY 3.5 Üst: %4.5
İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.88
+
Dep
3.09
=
Toplam
9.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.5
8.5 Alt: %33.6
9.5 Üst: %53.9
9.5 Alt: %46.1
10.5 Üst: %41.4
10.5 Alt: %58.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.59 Korner (Ev: 3.17, Dep: 1.42)
İY 4.5 Üst: %48.5
İY 4.5 Alt: %51.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %85.5 |
Eşit: %6.3 |
Dep: %8.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.7
Ev: 18.6 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
9
Ev: 6.6 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.1
21.5 Alt: %20.9
23.5 Şut Üst: %65.5
23.5 Alt: %34.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.0
7.5 Alt: %32.0
8.5 İsabetli Üst: %54.9
8.5 Alt: %45.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJunior
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Llaneros
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Junior (-1.50)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Llaneros (+1.50)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.07 | %48.4 |
| -1.25 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.40 | %41.6 |
| -1.00 | @1.49 | %67.3 | %23.2 | @3.05 | %32.8 |
| -0.75 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.5 |
| -0.50 | @1.34 | %74.9 | %0.0 | @3.98 | %25.1 |
| -0.25 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.54 | %18.1 |
| 0.0 | @1.10 | %90.5 | %17.3 | @10.57 | %9.5 |
| +0.25 | @1.09 | %91.4 | %0.0 | @11.68 | %8.6 |
| +0.50 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.78 | %7.8 |
| +0.75 | @1.05 | %94.9 | %0.0 | @19.72 | %5.1 |
| +1.00 | @1.02 | %97.9 | %5.8 | @46.55 | %2.2 |
| +1.25 | @1.02 | %97.9 | %0.0 | @47.98 | %2.1 |
| +1.50 | @1.02 | %98.0 | %0.0 | @49.41 | %2.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.48 | %22.3 |
| +2.00 | @1.35 | %74.3 | %23.6 | @3.88 | %25.8 |
| +2.25 | @1.55 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.7 |
| +2.50 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +2.75 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| +3.00 | @2.29 | %43.7 | %23.2 | @1.77 | %56.4 |
| +3.25 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
| +3.50 | @2.98 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.6% | 2.6% | 1.0% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 11.4% | 8.2% | 2.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.3% | 9.2% | 2.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 11.4% | 7.3% | 2.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 6.8% | 4.3% | 1.4% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 3.2% | 2.1% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Junior — Son 5 Maç
G
vs Fortaleza FC (E)
2 - 1
B
vs Fortaleza FC (D)
1 - 1
G
vs Llaneros (E)
4 - 0
G
vs Fortaleza FC (E)
2 - 1
G
vs Llaneros (D)
0 - 1
Llaneros — Son 5 Maç
B
vs Cucuta (E)
2 - 2
M
vs Atletico Nacional (D)
2 - 0
M
vs Atletico Nacional (E)
0 - 3
M
vs Junior (D)
4 - 0
M
vs Atletico Nacional (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 30.08.2025 | Primera A | Junior | 4 - 0 | Llaneros |
| 17.03.2025 | Primera A | Llaneros | 0 - 1 | Junior |