Maç Listesine Dön
Austria Victoria NPL 2 • 18.04.2026 — 10:00

North Geelong Warriors

Elo: 1414
λ (Beklenen Gol): 0.92
3 - 4
Tamamlandı
İY: 2 - 4

Brunswick Juventus FC

Elo: 1592
λ (Beklenen Gol): 2.40
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
North Geelong Warriors - Brunswick Juventus FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.92, Dep: 2.40 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Brunswick Juventus FC %69.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
North Geelong Warriors xG 1.24
Dengeli
Brunswick Juventus FC xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %12.1
X (Beraberlik) %18.4
2 (Deplasman) %69.5

Çifte Şans 1X: %30.5
Çifte Şans X2: %87.9
Çifte Şans 12: %81.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.7 0.5 Alt: %4.4
1.5 Üst: %85.0 1.5 Alt: %15.0
2.5 Üst: %64.6 2.5 Alt: %35.5
3.5 Üst: %42.5 3.5 Alt: %57.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.4
KG Yok %44.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-2
%10.4
1-2
%9.6
1-1
%8.6
0-3
%8.3
0-1
%8.1
1-3
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.4 İY X: %35.3 İY 2: %51.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.7 İY 0.5 Alt: %23.3
İY 1.5 Üst: %44.6 İY 1.5 Alt: %55.4
İY 2.5 Üst: %18.6 İY 2.5 Alt: %81.4
İY 3.5 Üst: %6.0 İY 3.5 Alt: %94.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.94
+
Dep 6.89
=
Toplam 10.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.2 8.5 Alt: %24.8
9.5 Üst: %64.0 9.5 Alt: %36.0
10.5 Üst: %51.9 10.5 Alt: %48.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.98 Korner (Ev: 1.81, Dep: 3.17)
İY 4.5 Üst: %55.6 İY 4.5 Alt: %44.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %14.4 | Eşit: %8.3 | Dep: %77.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.5
Ev: 9.7 • Dep: 17.9
İsabetli Şut 9.6
Ev: 3.4 • Dep: 6.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.8 21.5 Alt: %12.2
23.5 Şut Üst: %77.6 23.5 Alt: %22.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.8 7.5 Alt: %26.2
8.5 İsabetli Üst: %61.6 8.5 Alt: %38.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
North Geelong Warriors
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Brunswick Juventus FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
North Geelong Warriors (+1.25)
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Brunswick Juventus FC (-1.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %22.9
+3.00 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @24.22 %4.1 %0.0 @1.04 %95.9
-1.25 @23.22 %4.3 %0.0 @1.05 %95.7
-1.00 @22.21 %4.5 %8.3 @1.05 %95.5
-0.75 @11.56 %8.7 %0.0 @1.09 %91.4
-0.50 @8.03 %12.5 %0.0 @1.14 %87.6
-0.25 @7.26 %13.8 %0.0 @1.16 %86.2
0.0 @6.50 %15.4 %19.1 @1.18 %84.6
+0.25 @4.11 %24.3 %0.0 @1.32 %75.7
+0.50 @3.17 %31.6 %0.0 @1.46 %68.4
+0.75 @2.81 %35.6 %0.0 @1.55 %64.4
+1.00 @2.45 %40.8 %22.7 @1.69 %59.2
+1.25 Ana Hat @2.07 %48.4 %0.0 @1.94 %51.6
+1.50 @1.84 %54.3 %0.0 @2.19 %45.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.21 %82.6 %0.0 @5.76 %17.4
+2.00 @1.25 %80.3 %21.3 @5.08 %19.7
+2.25 @1.41 %70.8 %0.0 @3.42 %29.2
+2.50 @1.58 %63.2 %0.0 @2.72 %36.8
+2.75 @1.71 %58.5 %0.0 @2.41 %41.5
+3.00 Ana Hat @1.91 %52.4 %22.9 @2.10 %47.7
+3.25 @2.19 %45.6 %0.0 @1.84 %54.4
+3.50 @2.48 %40.4 %0.0 @1.68 %59.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.3% 8.3% 10.8% 8.6% 5.2% 2.5%
1 Gol 2.8% 8.9% 9.9% 8.0% 4.8% 2.3%
2 Gol 1.6% 3.8% 4.6% 3.7% 2.2% 1.1%
3 Gol 0.5% 1.2% 1.4% 1.1% 0.7% 0.3%
4 Gol 0.1% 0.3% 0.3% 0.3% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
North Geelong Warriors — Son 5 Maç
G vs Port Melbourne (D)
0 - 2
M vs Manningham United Blues (E)
1 - 3
M vs Port Melbourne (D)
4 - 0
M vs Port Melbourne (E)
0 - 2
B vs Manningham United Blues (D)
1 - 1
Brunswick Juventus FC — Son 5 Maç
G vs Langwarrin (E)
3 - 0
G vs Brunswick City (D)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.