Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Hollanda
Eerste Divisie •
26.04.2026 — 23:30
Notch
Elo: 1400λ (Beklenen Gol): 1.24
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 2
FC Inter Wanica
Elo: 1416λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Notch - FC Inter Wanica mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Notch %42.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Notch xG
1.60
Dengeli
FC Inter Wanica xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.2
X (Beraberlik)
%30.9
2 (Deplasman)
%26.8
Çifte Şans 1X: %73.2
Çifte Şans X2: %57.8
Çifte Şans 12: %69.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.5
0.5 Alt: %12.5
1.5 Üst: %64.7
1.5 Alt: %35.3
2.5 Üst: %36.8
2.5 Alt: %63.2
3.5 Üst: %17.4
3.5 Alt: %82.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.9
KG Yok
%56.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%13.2
0-0
%12.5
0-1
%9.7
2-0
%8.8
2-1
%8.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.5
İY X: %48.4
İY 2: %21.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.6
İY 0.5 Alt: %38.4
İY 1.5 Üst: %26.1
İY 1.5 Alt: %73.9
İY 2.5 Üst: %7.5
İY 2.5 Alt: %92.5
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.57
+
Dep
3.72
=
Toplam
8.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.7
8.5 Alt: %55.3
9.5 Üst: %31.9
9.5 Alt: %68.1
10.5 Üst: %21.3
10.5 Alt: %78.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.81 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %33.4
İY 4.5 Alt: %66.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.6 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %31.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.4
Ev: 11.6 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
7.2
Ev: 4.1 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.3
21.5 Alt: %60.7
23.5 Şut Üst: %24.2
23.5 Alt: %75.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.4
7.5 Alt: %57.6
8.5 İsabetli Üst: %29.1
8.5 Alt: %70.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNotch
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Inter Wanica
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Notch (-0.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Inter Wanica (+0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.25 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| -1.25 | @4.64 | %21.6 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| -1.00 | @4.04 | %24.8 | %23.1 | @1.33 | %75.2 |
| -0.75 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| -0.50 | @2.37 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| -0.25 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| 0.0 | @1.64 | %61.1 | %31.0 | @2.57 | %38.9 |
| +0.25 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.15 | %31.8 |
| +0.50 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| +0.75 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @5.00 | %20.0 |
| +1.00 | @1.13 | %88.3 | %17.1 | @8.53 | %11.7 |
| +1.25 | @1.12 | %89.4 | %0.0 | @9.41 | %10.6 |
| +1.50 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.29 | %9.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +2.00 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %27.9 | @2.04 | %49.1 |
| +2.25 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
| +2.50 | @2.73 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.4 |
| +2.75 | @3.35 | %29.8 | %0.0 | @1.43 | %70.2 |
| +3.00 | @4.68 | %21.4 | %19.5 | @1.27 | %78.6 |
| +3.25 | @5.25 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| +3.50 | @5.81 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.5% | 9.7% | 5.0% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.2% | 14.2% | 6.1% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.8% | 8.2% | 3.8% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.6% | 3.4% | 1.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Notch — Son 5 Maç
M
vs Broki (E)
1 - 2
M
vs Transvaal (E)
0 - 1
M
vs Leo Victor (D)
2 - 1
G
vs Flora (D)
0 - 1
M
vs Robin Hood (D)
1 - 0
FC Inter Wanica — Son 5 Maç
G
vs Flora (E)
2 - 1
M
vs Robin Hood (E)
0 - 7
M
vs Voorwaarts (E)
0 - 4
M
vs Inter Moengotapoe (E)
0 - 4
M
vs Broki (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.