Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Belçika
Second Amateur Division - VFV A •
01.03.2026 — 17:00
VW Hamme
Elo: 1529λ (Beklenen Gol): 1.55
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Diksmuide
Elo: 1497λ (Beklenen Gol): 1.13
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
VW Hamme - Diksmuide mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre VW Hamme %45.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
VW Hamme xG
1.91
Dengeli
Diksmuide xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.9
X (Beraberlik)
%27.1
2 (Deplasman)
%27.0
Çifte Şans 1X: %73.0
Çifte Şans X2: %54.1
Çifte Şans 12: %72.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.2
0.5 Alt: %7.8
1.5 Üst: %75.7
1.5 Alt: %24.4
2.5 Üst: %50.1
2.5 Alt: %49.9
3.5 Üst: %28.1
3.5 Alt: %71.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.3
KG Yok
%45.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.9
1-0
%9.7
2-1
%9.3
2-0
%8.2
0-0
%7.8
0-1
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.2
İY X: %43.2
İY 2: %22.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.2
İY 0.5 Alt: %30.8
İY 1.5 Üst: %34.7
İY 1.5 Alt: %65.3
İY 2.5 Üst: %12.1
İY 2.5 Alt: %87.9
İY 3.5 Üst: %3.3
İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.19
+
Dep
4.16
=
Toplam
9.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.9
8.5 Alt: %41.1
9.5 Üst: %45.8
9.5 Alt: %54.2
10.5 Üst: %33.6
10.5 Alt: %66.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.3 Korner (Ev: 2.39, Dep: 1.91)
İY 4.5 Üst: %43.0
İY 4.5 Alt: %57.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %56.8 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %30.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.6
Ev: 13.5 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
8.3
Ev: 4.8 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.4
21.5 Alt: %34.6
23.5 Şut Üst: %49.2
23.5 Alt: %50.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.1
7.5 Alt: %41.9
8.5 İsabetli Üst: %44.2
8.5 Alt: %55.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVW Hamme
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Diksmuide
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
VW Hamme (-0.25)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Diksmuide (+0.25)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.99
%50.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -1.25 | @3.80 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| -1.00 | @3.32 | %30.1 | %22.3 | @1.43 | %69.9 |
| -0.75 | @2.57 | %38.9 | %0.0 | @1.64 | %61.2 |
| -0.50 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| -0.25 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.1 |
| 0.0 | @1.59 | %62.8 | %27.3 | @2.69 | %37.2 |
| +0.25 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.19 | %31.3 |
| +0.50 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +0.75 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.84 | %20.7 |
| +1.00 | @1.15 | %86.9 | %16.1 | @7.65 | %13.1 |
| +1.25 | @1.14 | %88.1 | %0.0 | @8.39 | %11.9 |
| +1.50 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.12 | %11.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %71.9 | %0.0 | @3.56 | %28.1 |
| +2.00 | @1.49 | %67.0 | %25.7 | @3.03 | %33.0 |
| +2.25 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
| +2.50 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +2.75 | @2.30 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +3.00 | @2.81 | %35.5 | %22.1 | @1.55 | %64.5 |
| +3.25 | @3.21 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| +3.50 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.8% | 6.9% | 4.4% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.8% | 13.0% | 6.9% | 2.6% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.2% | 9.3% | 5.3% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.2% | 4.8% | 2.7% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.6% | 1.9% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
VW Hamme — Son 5 Maç
M
vs Diksmuide (D)
3 - 0
G
vs Diksmuide (D)
0 - 3
G
vs Diksmuide (E)
2 - 0
G
vs Voorde Appelterre (D)
1 - 3
G
vs Voorde Appelterre (E)
2 - 1
Diksmuide — Son 5 Maç
G
vs VW Hamme (E)
3 - 0
M
vs VW Hamme (E)
0 - 3
M
vs VW Hamme (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.11.2025 | Second Amateur Division - VFV A | Diksmuide | 3 - 0 | VW Hamme |
| 16.03.2025 | Third Amateur Division - VFV A | Diksmuide | 0 - 3 | VW Hamme |
| 06.10.2024 | Third Amateur Division - VFV A | VW Hamme | 2 - 0 | Diksmuide |