Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
04.11.2026 — 22:30
San Javier
Elo: 1495λ (Beklenen Gol): 1.70
VS
Başlamadı
Bullas Deportivo
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
San Javier - Bullas Deportivo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.70, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre San Javier %51.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
San Javier xG
1.95
Dengeli
Bullas Deportivo xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.4
X (Beraberlik)
%25.7
2 (Deplasman)
%22.9
Çifte Şans 1X: %77.1
Çifte Şans X2: %48.6
Çifte Şans 12: %74.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.8
0.5 Alt: %7.2
1.5 Üst: %77.2
1.5 Alt: %22.8
2.5 Üst: %52.3
2.5 Alt: %47.8
3.5 Üst: %30.1
3.5 Alt: %69.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.4
KG Yok
%45.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.3
1-0
%9.8
2-1
%9.7
2-0
%9.1
0-0
%7.1
1-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.9
İY X: %42.0
İY 2: %20.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.4
İY 0.5 Alt: %29.6
İY 1.5 Üst: %36.1
İY 1.5 Alt: %63.9
İY 2.5 Üst: %12.9
İY 2.5 Alt: %87.1
İY 3.5 Üst: %3.7
İY 3.5 Alt: %96.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.5
+
Dep
4.01
=
Toplam
9.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.0
8.5 Alt: %39.0
9.5 Üst: %48.0
9.5 Alt: %52.0
10.5 Üst: %35.7
10.5 Alt: %64.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.38 Korner (Ev: 2.53, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %44.5
İY 4.5 Alt: %55.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.5 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %25.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.1
Ev: 14.4 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
8.4
Ev: 5.1 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %69.3
21.5 Alt: %30.7
23.5 Şut Üst: %53.5
23.5 Alt: %46.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.7
7.5 Alt: %39.3
8.5 İsabetli Üst: %46.9
8.5 Alt: %53.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSan Javier
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bullas Deportivo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
San Javier (-0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bullas Deportivo (+0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.08
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.59 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
| -1.25 | @3.17 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| -1.00 | @2.76 | %36.3 | %23.2 | @1.57 | %63.7 |
| -0.75 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.81 | %55.4 |
| -0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| -0.25 | @1.71 | %58.6 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
| 0.0 | @1.45 | %68.9 | %26.0 | @3.22 | %31.1 |
| +0.25 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.78 | %26.5 |
| +0.50 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.34 | %23.0 |
| +0.75 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.83 | %17.1 |
| +1.00 | @1.11 | %89.7 | %14.2 | @9.71 | %10.3 |
| +1.25 | @1.11 | %90.5 | %0.0 | @10.51 | %9.5 |
| +1.50 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.32 | %8.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| +2.00 | @1.44 | %69.2 | %25.1 | @3.25 | %30.8 |
| +2.25 | @1.69 | %59.3 | %0.0 | @2.46 | %40.7 |
| +2.50 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.08 | %48.2 |
| +2.75 | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.84 | %54.2 |
| +3.00 | @2.64 | %37.9 | %22.4 | @1.61 | %62.1 |
| +3.25 | @3.02 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| +3.50 | @3.40 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.2% | 5.9% | 3.6% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.9% | 12.4% | 6.1% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.2% | 9.8% | 5.2% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.2% | 5.5% | 3.0% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.2% | 2.4% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 0.8% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
San Javier — Son 5 Maç
B
vs Balsicas Atlético (E)
1 - 1
M
vs Santomera (D)
4 - 0
B
vs UCAM Murcia II (D)
1 - 1
G
vs SFC Minerva (E)
1 - 0
Bullas Deportivo — Son 5 Maç
M
vs Mazarrón FC (D)
5 - 1
M
vs Olímpico Totana (E)
1 - 3
M
vs Balsicas Atlético (D)
4 - 1
M
vs Cartagena LU II (E)
2 - 3
M
vs Santomera (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.