Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Belçika
Jupiler Pro League •
04.11.2026 — 22:30
Kortrijk
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 1.10
CANLI
KV Mechelen
Elo: 1493λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kortrijk - KV Mechelen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.10, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kortrijk %35.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 40.4%
Elo: 25.5%
Pinnacle: 21.3%
Xg: 12.8%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kortrijk xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
KV Mechelen xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.10 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.9
X (Beraberlik)
%31.8
2 (Deplasman)
%32.4
Çifte Şans 1X: %67.6
Çifte Şans X2: %64.2
Çifte Şans 12: %68.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.0
0.5 Alt: %13.0
1.5 Üst: %63.7
1.5 Alt: %36.3
2.5 Üst: %35.7
2.5 Alt: %64.3
3.5 Üst: %16.6
3.5 Alt: %83.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.8
KG Yok
%56.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.5
0-0
%13.0
1-0
%12.1
0-1
%11.3
2-1
%7.4
2-0
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.5
İY X: %49.1
İY 2: %24.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.9
İY 0.5 Alt: %39.1
İY 1.5 Üst: %25.4
İY 1.5 Alt: %74.6
İY 2.5 Üst: %7.2
İY 2.5 Alt: %92.8
İY 3.5 Üst: %1.6
İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.29
+
Dep
3.93
=
Toplam
8.22
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %43.8
8.5 Alt: %56.2
9.5 Üst: %31.1
9.5 Alt: %68.9
10.5 Üst: %20.6
10.5 Alt: %79.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.78 Korner (Ev: 1.97, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %32.8
İY 4.5 Alt: %67.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.8 |
Eşit: %14.0 |
Dep: %38.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.2
Ev: 10.7 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
7.1
Ev: 3.8 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %37.2
21.5 Alt: %62.9
23.5 Şut Üst: %22.5
23.5 Alt: %77.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.9
7.5 Alt: %59.1
8.5 İsabetli Üst: %27.8
8.5 Alt: %72.2
Bahis Oranları & Beklenen Değer (EV) Analizi
William Hill • Marj: %41.1| Seçim | Piyasa Oranı | Arındırılmış Piyasa İhtimali | Model Olasılığımız | Beklenen Değer (EV) | Fark (Edge) | Kelly Tavsiyesi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MS 1 | 1,70 | %44.0 | %35.9 | -39.1% | -8.2% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS X | 3,10 | %20.1 | %31.8 | -1.6% | +11.7% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS 2 | 2,00 | %35.9 | %32.4 | -35.2% | -3.5% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| 2.5 Gol Üst Değerli Bahis | 4,50 | %20.8 | %35.7 | +60.6% | +14.9% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Alt | 1,18 | %79.2 | %64.3 | -24.1% | -14.9% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Var Değerli Bahis | 4,20 | %22.2 | %43.8 | +83.8% | +21.6% | Kasanın %5.0'i |
| Karşılıklı Gol Yok | 1,20 | %77.8 | %56.2 | -32.5% | -21.6% | 0% (Bahis Önerilmez) |
Derece: A+ — Keskin Değer (Sharp +EV)
En Yüksek Değerli Pazar: KG Var (@4,20)
+83.8% EV
Matematiksel Avantaj: +21.6%
* EV = (Model Olasılığı × Decimal Oran) - 1. Pozitif EV, uzun vadede istatistiksel matematiksel avantajı gösterir.
Shin (1993) De-Margined Bias Düzeltmeli
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKortrijk
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
KV Mechelen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kortrijk (0.0)
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %31.8
KV Mechelen (+0.00)
@2.11
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.76 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| -1.25 | @6.05 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
| -1.00 | @5.34 | %18.7 | %21.0 | @1.23 | %81.3 |
| -0.75 | @3.54 | %28.3 | %0.0 | @1.39 | %71.7 |
| -0.50 | @2.79 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
| -0.25 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
| 0.0 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %31.8 | @2.11 | %47.5 |
| +0.25 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| +0.50 | @1.48 | %67.6 | %0.0 | @3.09 | %32.4 |
| +0.75 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
| +1.00 | @1.19 | %84.2 | %19.7 | @6.32 | %15.8 |
| +1.25 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.10 | %14.1 |
| +1.50 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.87 | %12.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.3 |
| +2.00 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %28.0 | @1.98 | %50.6 |
| +2.25 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| +2.50 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| +2.75 | @3.48 | %28.8 | %0.0 | @1.40 | %71.2 |
| +3.00 | @4.91 | %20.4 | %19.1 | @1.26 | %79.7 |
| +3.25 | @5.50 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
| +3.50 | @6.08 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.0% | 11.3% | 6.3% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.1% | 14.5% | 6.9% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.2% | 7.4% | 3.8% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.6% | 2.7% | 1.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Kortrijk — Son 5 Maç
B
vs Standard Liege (D)
1 - 1
G
vs SK Beveren (E)
1 - 0
M
vs RAAL La Louvière (D)
3 - 0
M
vs Charleroi (E)
1 - 3
G
vs KAA Gent II (E)
1 - 0
KV Mechelen — Son 5 Maç
G
vs Genk (E)
1 - 0
G
vs AS Eupen (E)
5 - 1
M
vs Karpaty (E)
2 - 3
B
vs Lommel United (D)
0 - 0
M
vs Anderlecht (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.