Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 6 • 04.11.2026 — 22:00

Buñol

Elo: 1481
λ (Beklenen Gol): 1.13
VS
Başlamadı

Hércules II

Elo: 1458
λ (Beklenen Gol): 0.91
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Buñol - Hércules II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.12, Dep: 0.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Buñol %39.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Buñol xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Hércules II xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.12 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %39.4
X (Beraberlik) %32.3
2 (Deplasman) %28.3

Çifte Şans 1X: %71.7
Çifte Şans X2: %60.6
Çifte Şans 12: %67.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.9 0.5 Alt: %14.1
1.5 Üst: %61.4 1.5 Alt: %38.6
2.5 Üst: %33.3 2.5 Alt: %66.7
3.5 Üst: %15.0 3.5 Alt: %85.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.4
KG Yok %58.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.4
0-0
%14.1
1-0
%13.7
0-1
%10.9
2-0
%8.3
2-1
%7.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.3 İY X: %50.0 İY 2: %21.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.4 İY 0.5 Alt: %40.6
İY 1.5 Üst: %24.0 İY 1.5 Alt: %76.0
İY 2.5 Üst: %6.5 İY 2.5 Alt: %93.5
İY 3.5 Üst: %1.4 İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.34
+
Dep 3.68
=
Toplam 8.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.1 8.5 Alt: %58.9
9.5 Üst: %28.7 9.5 Alt: %71.4
10.5 Üst: %18.7 10.5 Alt: %81.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.69 Korner (Ev: 2, Dep: 1.69)
İY 4.5 Üst: %31.1 İY 4.5 Alt: %68.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %52.2 | Eşit: %14.0 | Dep: %33.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.6
Ev: 10.9 • Dep: 8.7
İsabetli Şut 6.9
Ev: 3.9 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %32.7 21.5 Alt: %67.3
23.5 Şut Üst: %18.9 23.5 Alt: %81.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.3 7.5 Alt: %61.8
8.5 İsabetli Üst: %25.5 8.5 Alt: %74.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Buñol
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hércules II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Buñol (-0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hércules II (+0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.16
%46.2 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.86
%53.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.99 %16.7 %0.0 @1.20 %83.3
-1.25 @5.31 %18.8 %0.0 @1.23 %81.2
-1.00 @4.63 %21.6 %22.6 @1.28 %78.4
-0.75 @3.17 %31.6 %0.0 @1.46 %68.4
-0.50 @2.54 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
-0.25 Ana Hat @2.13 %46.9 %0.0 @1.88 %53.1
0.0 @1.72 %58.1 %32.3 @2.39 %41.9
+0.25 @1.51 %66.2 %0.0 @2.96 %33.8
+0.50 @1.40 %71.7 %0.0 @3.53 %28.3
+0.75 @1.27 %78.8 %0.0 @4.72 %21.2
+1.00 @1.14 %87.6 %18.2 @8.04 %12.4
+1.25 @1.13 %88.8 %0.0 @8.93 %11.2
+1.50 @1.11 %89.8 %0.0 @9.82 %10.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.82 %55.0 %0.0 @2.22 %45.0
+2.00 Ana Hat @2.16 %46.2 %28.1 @1.86 %53.8
+2.25 @2.59 %38.7 %0.0 @1.63 %61.3
+2.50 @3.01 %33.2 %0.0 @1.50 %66.8
+2.75 @3.78 %26.5 %0.0 @1.36 %73.5
+3.00 @5.50 %18.2 %18.4 @1.22 %81.8
+3.25 @6.12 %16.3 %0.0 @1.20 %83.7
+3.50 @6.74 %14.8 %0.0 @1.17 %85.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.1% 10.9% 5.4% 1.7% 0.4% 0.1%
1 Gol 13.7% 14.4% 6.1% 1.9% 0.4% 0.1%
2 Gol 8.3% 7.5% 3.4% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 3.1% 2.8% 1.3% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.9% 0.8% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Buñol — Son 5 Maç
G vs Vall de Uxó (E)
2 - 0
M vs Villarreal III (D)
3 - 1
M vs Ontinyent 1931 (D)
3 - 0
B vs Eldense B (E)
1 - 1
G vs Atzeneta (E)
2 - 1
Hércules II — Son 5 Maç
B vs Acero (D)
0 - 0
B vs Vall de Uxó (E)
1 - 1
G vs Torrent (D)
0 - 1
G vs Eldense B (E)
1 - 0
G vs Atzeneta (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.