Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar •
04.11.2026 — 22:00
RW Wittlich
Elo: 1477λ (Beklenen Gol): 1.41
VS
Başlamadı
Gau-Odernheim
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 2.38
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
RW Wittlich - Gau-Odernheim mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.41, Dep: 2.38 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gau-Odernheim %58.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RW Wittlich xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Gau-Odernheim xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.41 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%21.3
X (Beraberlik)
%20.3
2 (Deplasman)
%58.4
Çifte Şans 1X: %41.6
Çifte Şans X2: %78.7
Çifte Şans 12: %79.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1
0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %89.8
1.5 Alt: %10.2
2.5 Üst: %73.0
2.5 Alt: %27.0
3.5 Üst: %52.5
3.5 Alt: %47.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.2
KG Yok
%30.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.0
1-1
%8.1
1-3
%7.2
0-2
%6.4
2-2
%6.4
2-1
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.7
İY X: %34.8
İY 2: %44.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.8
İY 0.5 Alt: %19.2
İY 1.5 Üst: %51.6
İY 1.5 Alt: %48.4
İY 2.5 Üst: %24.1
İY 2.5 Alt: %75.9
İY 3.5 Üst: %8.9
İY 3.5 Alt: %91.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.92
+
Dep
6.84
=
Toplam
11.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.9
8.5 Alt: %17.1
9.5 Üst: %73.7
9.5 Alt: %26.4
10.5 Üst: %62.8
10.5 Alt: %37.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.41 Korner (Ev: 2.27, Dep: 3.15)
İY 4.5 Üst: %62.9
İY 4.5 Alt: %37.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %23.9 |
Eşit: %10.1 |
Dep: %66.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.4
Ev: 12.7 • Dep: 17.7
İsabetli Şut
10.6
Ev: 4.5 • Dep: 6.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.3
21.5 Alt: %4.7
23.5 Şut Üst: %89.9
23.5 Alt: %10.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.8
7.5 Alt: %17.2
8.5 İsabetli Üst: %72.9
8.5 Alt: %27.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRW Wittlich
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gau-Odernheim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
RW Wittlich (+0.75)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gau-Odernheim (-0.75)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.65 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| -1.25 | @9.99 | %10.0 | %0.0 | @1.11 | %90.0 |
| -1.00 | @9.33 | %10.7 | %12.4 | @1.12 | %89.3 |
| -0.75 | @6.01 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -0.50 | @4.59 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
| -0.25 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| 0.0 | @3.62 | %27.6 | %21.1 | @1.38 | %72.4 |
| +0.25 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.57 | %63.9 |
| +0.50 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +0.75 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +1.00 | @1.84 | %54.5 | %21.3 | @2.20 | %45.5 |
| +1.25 | @1.67 | %59.9 | %0.0 | @2.49 | %40.1 |
| +1.50 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.79 | %35.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.60 | %11.6 |
| +2.00 | @1.15 | %87.2 | %17.4 | @7.78 | %12.9 |
| +2.25 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.72 | %21.2 |
| +2.50 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.57 | %28.0 |
| +2.75 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| +3.00 | @1.55 | %64.4 | %21.3 | @2.81 | %35.6 |
| +3.25 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +3.50 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.9% | 5.0% | 6.6% | 5.3% | 3.1% | 1.5% |
| 1 Gol | 2.7% | 8.5% | 9.4% | 7.4% | 4.4% | 2.1% |
| 2 Gol | 2.3% | 5.6% | 6.6% | 5.3% | 3.1% | 1.5% |
| 3 Gol | 1.1% | 2.6% | 3.1% | 2.5% | 1.5% | 0.7% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.9% | 1.1% | 0.9% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
RW Wittlich — Son 5 Maç
M
vs Pirmasens (E)
0 - 2
M
vs TuS RW Koblenz (D)
2 - 1
G
vs Cosmos Koblenz (E)
2 - 1
B
vs FV Engers 07 (D)
1 - 1
B
vs FC Emmelshausen-Karbach (E)
1 - 1
Gau-Odernheim — Son 5 Maç
M
vs TuS RW Koblenz (E)
1 - 2
G
vs Cosmos Koblenz (D)
0 - 4
M
vs FV Engers 07 (E)
0 - 5
M
vs FC Emmelshausen-Karbach (D)
2 - 0
B
vs Schott Mainz (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.