Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Argentina
Reserve League •
04.11.2026 — 21:00
Gimnasia La Plata Res.
Elo: 1497λ (Beklenen Gol): 0.76
CANLI
Gimnasia Mendoza 2
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 0.86
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gimnasia La Plata Res. - Gimnasia Mendoza 2 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.76, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gimnasia Mendoza 2 %34.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %22.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gimnasia La Plata Res. xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Gimnasia Mendoza 2 xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.76 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.8
X (Beraberlik)
%37.0
2 (Deplasman)
%34.2
Çifte Şans 1X: %65.8
Çifte Şans X2: %71.2
Çifte Şans 12: %63.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %79.1
0.5 Alt: %20.9
1.5 Üst: %48.9
1.5 Alt: %51.1
2.5 Üst: %22.0
2.5 Alt: %78.0
3.5 Üst: %8.1
3.5 Alt: %91.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.6
KG Yok
%68.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%20.9
0-1
%16.1
1-0
%14.1
1-1
%13.9
0-2
%7.3
2-0
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.5
İY X: %55.9
İY 2: %23.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %51.2
İY 0.5 Alt: %48.9
İY 1.5 Üst: %17.0
İY 1.5 Alt: %83.0
İY 2.5 Üst: %3.7
İY 2.5 Alt: %96.3
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.61
+
Dep
3.56
=
Toplam
7.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %29.3
8.5 Alt: %70.7
9.5 Üst: %18.7
9.5 Alt: %81.3
10.5 Üst: %11.1
10.5 Alt: %88.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.3 Korner (Ev: 1.66, Dep: 1.64)
İY 4.5 Üst: %23.7
İY 4.5 Alt: %76.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %43.1 |
Eşit: %15.2 |
Dep: %41.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.1
Ev: 8.7 • Dep: 8.4
İsabetli Şut
6
Ev: 3.1 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %14.2
21.5 Alt: %85.8
23.5 Şut Üst: %6.5
23.5 Alt: %93.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %25.1
7.5 Alt: %74.9
8.5 İsabetli Üst: %14.9
8.5 Alt: %85.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGimnasia La Plata Res.
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gimnasia Mendoza 2
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gimnasia La Plata Res. (0.0)
@2.19
%45.7 İhtimal
İade (Push): %37.0
Gimnasia Mendoza 2 (+0.00)
@1.84
%54.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.94 | %9.1 | %0.0 | @1.10 | %90.9 |
| -1.25 | @9.87 | %10.1 | %0.0 | @1.11 | %89.9 |
| -1.00 | @8.80 | %11.4 | %19.6 | @1.13 | %88.6 |
| -0.75 | @4.76 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -0.50 | @3.48 | %28.8 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
| -0.25 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| 0.0 Ana Hat | @2.19 | %45.7 | %37.0 | @1.84 | %54.3 |
| +0.25 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +0.50 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +0.75 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.85 | %26.0 |
| +1.00 | @1.18 | %84.6 | %22.2 | @6.48 | %15.4 |
| +1.25 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.41 | %13.5 |
| +1.50 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.33 | %12.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.0 |
| +2.00 | @3.32 | %30.1 | %26.9 | @1.43 | %69.9 |
| +2.25 | @3.93 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| +2.50 | @4.55 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
| +2.75 | @6.19 | %16.1 | %0.0 | @1.19 | %83.9 |
| +3.00 | @10.70 | %9.3 | %14.0 | @1.10 | %90.7 |
| +3.25 | @11.57 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.4 |
| +3.50 | @12.44 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 20.9% | 16.1% | 7.3% | 2.1% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.1% | 13.9% | 5.5% | 1.6% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 5.7% | 4.9% | 2.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.5% | 1.2% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Gimnasia La Plata Res. — Son 5 Maç
M
vs Barracas Central Res. (D)
1 - 0
M
vs Talleres Córdoba Res. (E)
0 - 1
B
vs Rosario Central Res. (E)
2 - 2
M
vs Tigre Res. (D)
2 - 1
G
vs Estudiantes La Plata Res (E)
2 - 0
Gimnasia Mendoza 2 — Son 5 Maç
B
vs Atlético Tucumán Res. (D)
0 - 0
B
vs Instituto Res. (E)
1 - 1
B
vs Barracas Central Res. (D)
0 - 0
G
vs Independiente Riva. Res. (D)
0 - 1
G
vs Talleres Córdoba Res. (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.