Maç Listesine Dön
Spain Segunda División RFEF - Group 2 • 04.11.2026 — 20:00

Espanyol II

Elo: 1607
λ (Beklenen Gol): 3.18
VS
Başlamadı

Náxara

Elo: 1443
λ (Beklenen Gol): 0.44
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Espanyol II - Náxara mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.18, Dep: 0.44 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Espanyol II %89.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %8.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %74.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Espanyol II xG 3.15
Dengeli
Náxara xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %89.0
X (Beraberlik) %8.6
2 (Deplasman) %2.4

Çifte Şans 1X: %97.6
Çifte Şans X2: %11.0
Çifte Şans 12: %91.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %87.9 1.5 Alt: %12.1
2.5 Üst: %70.0 2.5 Alt: %30.0
3.5 Üst: %48.7 3.5 Alt: %51.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %34.6
KG Yok %65.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
3-0
%14.4
2-0
%13.6
4-0
%11.5
1-0
%8.2
5-0
%7.3
3-1
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %68.6 İY X: %26.8 İY 2: %4.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.7 İY 0.5 Alt: %20.3
İY 1.5 Üst: %48.1 İY 1.5 Alt: %51.9
İY 2.5 Üst: %21.3 İY 2.5 Alt: %78.7
İY 3.5 Üst: %6.9 İY 3.5 Alt: %93.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 8.49
+
Dep 2.67
=
Toplam 11.16
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.2 8.5 Alt: %21.8
9.5 Üst: %67.7 9.5 Alt: %32.4
10.5 Üst: %55.9 10.5 Alt: %44.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.13 Korner (Ev: 3.9, Dep: 1.23)
İY 4.5 Üst: %58.3 İY 4.5 Alt: %41.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %95.0 | Eşit: %2.6 | Dep: %2.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.3
Ev: 23.5 • Dep: 5.9
İsabetli Şut 10.4
Ev: 8.3 • Dep: 2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.1 21.5 Alt: %6.9
23.5 Şut Üst: %86.0 23.5 Alt: %14.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.0 7.5 Alt: %19.0
8.5 İsabetli Üst: %70.5 8.5 Alt: %29.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Espanyol II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Náxara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Espanyol II (-2.00)
@1.64
%61.1 İhtimal
İade (Push): %23.5
Náxara (+2.00)
@2.57
%38.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.42 %70.2 %0.0 @3.36 %29.8
-1.25 @1.30 %77.0 %0.0 @4.35 %23.0
-1.00 @1.17 %85.2 %17.6 @6.75 %14.8
-0.75 @1.15 %86.6 %0.0 @7.47 %13.4
-0.50 @1.14 %87.8 %0.0 @8.19 %12.2
-0.25 @1.08 %92.2 %0.0 @12.78 %7.8
0.0 @1.03 %97.0 %9.5 @33.56 %3.0
+0.25 @1.03 %97.2 %0.0 @35.33 %2.8
+0.50 @1.03 %97.3 %0.0 @37.09 %2.7
+0.75 @1.02 %98.4 %0.0 @61.48 %1.6
+1.00 @1.01 %99.5 %2.2 @187.54 %0.5
+1.25 @1.01 %99.5 %0.0 @189.63 %0.5
+1.50 @1.01 %99.5 %0.0 @191.71 %0.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.18 %85.1 %0.0 @6.71 %14.9
+2.00 @1.20 %83.3 %19.8 @5.97 %16.7
+2.25 @1.35 %74.1 %0.0 @3.86 %25.9
+2.50 @1.50 %66.7 %0.0 @3.01 %33.3
+2.75 @1.61 %62.3 %0.0 @2.65 %37.7
+3.00 @1.77 %56.5 %23.6 @2.30 %43.5
+3.25 Ana Hat @2.04 %48.9 %0.0 @1.96 %51.1
+3.50 @2.32 %43.2 %0.0 @1.76 %56.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.3% 1.0% 0.3% 0.0% 0.0% 0.0%
1 Gol 9.1% 4.5% 0.9% 0.1% 0.0% 0.0%
2 Gol 15.0% 6.7% 1.5% 0.2% 0.0% 0.0%
3 Gol 16.0% 7.1% 1.6% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 12.7% 5.6% 1.2% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 8.1% 3.6% 0.8% 0.1% 0.0% 0.0%
Espanyol II — Son 5 Maç
G vs UD Logroñés II (D)
1 - 3
G vs Osasuna II (E)
1 - 0
B vs Reddis (D)
1 - 1
G vs Girona II (D)
1 - 2
G vs Arnedo (E)
5 - 0
Náxara — Son 5 Maç
B vs Utebo (E)
1 - 1
M vs Girona II (D)
3 - 0
B vs SD Logroñés (D)
1 - 1
G vs Peña Sport (E)
1 - 0
B vs Barbastro (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.