Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Litvanya
1 Lyga •
04.11.2026 — 18:30
Be1 NFA
Elo: 1606λ (Beklenen Gol): 2.01
CANLI
Atmosfera
Elo: 1466λ (Beklenen Gol): 0.89
Model Güven Derecesi:
%90
Be1 NFA - Atmosfera mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.01, Dep: 0.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Be1 NFA %62.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.3
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 40.4%
Elo: 25.5%
Pinnacle: 21.3%
Xg: 12.8%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Be1 NFA xG
2.31
Dengeli
Atmosfera xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.7
X (Beraberlik)
%22.2
2 (Deplasman)
%15.1
Çifte Şans 1X: %84.9
Çifte Şans X2: %37.3
Çifte Şans 12: %77.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.6
0.5 Alt: %6.4
1.5 Üst: %79.2
1.5 Alt: %20.8
2.5 Üst: %55.3
2.5 Alt: %44.7
3.5 Üst: %32.9
3.5 Alt: %67.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.7
KG Yok
%48.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%11.1
1-1
%10.6
1-0
%10.4
2-1
%9.9
3-0
%7.5
3-1
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.5
İY X: %39.5
İY 2: %15.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.0
İY 0.5 Alt: %28.0
İY 1.5 Üst: %38.0
İY 1.5 Alt: %62.0
İY 2.5 Üst: %14.1
İY 2.5 Alt: %85.9
İY 3.5 Üst: %4.1
İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.12
+
Dep
3.63
=
Toplam
9.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.8
8.5 Alt: %36.2
9.5 Üst: %51.0
9.5 Alt: %49.0
10.5 Üst: %38.6
10.5 Alt: %61.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.48 Korner (Ev: 2.82, Dep: 1.67)
İY 4.5 Üst: %46.5
İY 4.5 Alt: %53.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %73.9 |
Eşit: %9.5 |
Dep: %16.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.9
Ev: 16.3 • Dep: 8.6
İsabetli Şut
8.7
Ev: 5.8 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.5
21.5 Alt: %25.5
23.5 Şut Üst: %59.7
23.5 Alt: %40.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.4
7.5 Alt: %35.6
8.5 İsabetli Üst: %50.9
8.5 Alt: %49.1
Bahis Oranları & Beklenen Değer (EV) Analizi
William Hill • Marj: %12.9| Seçim | Piyasa Oranı | Arındırılmış Piyasa İhtimali | Model Olasılığımız | Beklenen Değer (EV) | Fark (Edge) | Kelly Tavsiyesi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MS 1 Değerli Bahis | 1,75 | %52.3 | %62.7 | +9.7% | +10.4% | Kasanın %5.0'i |
| MS X | 3,40 | %25.4 | %22.2 | -24.4% | -3.1% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS 2 | 3,80 | %22.4 | %15.1 | -42.6% | -7.3% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| 2.5 Gol Üst Değerli Bahis | 4,80 | %19.3 | %55.3 | +165.3% | +36.0% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Alt | 1,15 | %80.7 | %44.7 | -48.6% | -36.0% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Var | 1,50 | %60.5 | %51.7 | -22.5% | -8.9% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Yok Değerli Bahis | 2,30 | %39.5 | %48.3 | +11.1% | +8.9% | Kasanın %4.3'i |
Derece: A+ — Keskin Değer (Sharp +EV)
En Yüksek Değerli Pazar: 2.5 Gol Üst (@4,80)
+165.3% EV
Matematiksel Avantaj: +36.0%
* EV = (Model Olasılığı × Decimal Oran) - 1. Pozitif EV, uzun vadede istatistiksel matematiksel avantajı gösterir.
Shin (1993) De-Margined Bias Düzeltmeli
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBe1 NFA
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atmosfera
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Be1 NFA (-1.00)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %24.1
Atmosfera (+1.00)
@2.00
%50.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| -1.25 | @2.32 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| -1.00 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %24.1 | @2.00 | %50.0 |
| -0.75 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| -0.50 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| -0.25 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| 0.0 | @1.25 | %80.2 | %22.6 | @5.05 | %19.8 |
| +0.25 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.79 | %17.3 |
| +0.50 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.53 | %15.3 |
| +0.75 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.30 | %10.8 |
| +1.00 | @1.06 | %94.3 | %10.2 | @17.64 | %5.7 |
| +1.25 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.64 | %5.4 |
| +1.50 | @1.05 | %94.9 | %0.0 | @19.65 | %5.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| +2.00 | @1.39 | %72.0 | %24.3 | @3.58 | %28.0 |
| +2.25 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +2.50 | @1.83 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| +2.75 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +3.00 | @2.43 | %41.1 | %22.8 | @1.70 | %58.9 |
| +3.25 | @2.79 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
| +3.50 | @3.15 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.4% | 4.2% | 2.2% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 10.5% | 10.8% | 4.5% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 11.3% | 10.1% | 4.5% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 7.6% | 6.7% | 3.0% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.8% | 3.4% | 1.5% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.5% | 1.4% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Be1 NFA — Son 5 Maç
B
vs Babrungas (E)
1 - 1
G
vs Tauras (D)
1 - 2
G
vs Neptūną Klaipėda (E)
2 - 0
B
vs Dainava (E)
2 - 2
G
vs Transinvest 2 (E)
2 - 1
Atmosfera — Son 5 Maç
M
vs Minija (D)
3 - 1
G
vs Jonava (E)
3 - 0
G
vs Žalgiris II (D)
2 - 3
B
vs Garliava (D)
0 - 0
B
vs BFA (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.07.2026 | 1 Lyga | Atmosfera | 0 - 1 | Be1 NFA |
| 14.09.2025 | 1 Lyga | Be1 NFA | 1 - 3 | Atmosfera |
| 10.05.2025 | 1 Lyga | Atmosfera | 2 - 4 | Be1 NFA |
| 17.08.2024 | 1 Lyga | Atmosfera | 1 - 0 | Be1 NFA |
| 26.06.2024 | 1 Lyga | Be1 NFA | 3 - 0 | Atmosfera |
| 15.10.2022 | 1 Lyga | Be1 NFA | 2 - 0 | Atmosfera |
| 31.05.2022 | 1 Lyga | Atmosfera | 0 - 2 | Be1 NFA |