Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Belçika
Second Amateur Division - VFV A •
24.01.2026 — 20:30
Zulte Waregem II
Elo: 1521λ (Beklenen Gol): 1.11
2 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Oostkamp
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%79
Zulte Waregem II - Oostkamp mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.11, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Oostkamp %39.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %45.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zulte Waregem II xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Oostkamp xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.11 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.1
X (Beraberlik)
%29.5
2 (Deplasman)
%39.3
Çifte Şans 1X: %60.7
Çifte Şans X2: %68.9
Çifte Şans 12: %70.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9
0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %70.0
1.5 Alt: %30.0
2.5 Üst: %42.9
2.5 Alt: %57.1
3.5 Üst: %22.0
3.5 Alt: %78.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.5
KG Yok
%50.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.0
0-1
%10.7
0-0
%10.1
1-0
%9.2
1-2
%8.3
0-2
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.5
İY X: %46.1
İY 2: %29.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.2
İY 0.5 Alt: %34.8
İY 1.5 Üst: %30.0
İY 1.5 Alt: %70.0
İY 2.5 Üst: %9.5
İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.32
+
Dep
4.48
=
Toplam
8.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.7
8.5 Alt: %48.3
9.5 Üst: %38.6
9.5 Alt: %61.4
10.5 Üst: %27.0
10.5 Alt: %73.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 1.99, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %38.0
İY 4.5 Alt: %62.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.1 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %45.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.8
Ev: 10.8 • Dep: 11
İsabetli Şut
7.6
Ev: 3.9 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.5
21.5 Alt: %48.5
23.5 Şut Üst: %35.0
23.5 Alt: %65.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.4
7.5 Alt: %50.6
8.5 İsabetli Üst: %35.5
8.5 Alt: %64.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiZulte Waregem II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Oostkamp
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Zulte Waregem II (+0.25)
@1.85
%53.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Oostkamp (-0.25)
@2.17
%46.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.86 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -1.25 | @7.14 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| -1.00 | @6.41 | %15.6 | %18.4 | @1.18 | %84.4 |
| -0.75 | @4.14 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
| -0.50 | @3.21 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| -0.25 | @2.74 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.5 |
| 0.0 | @2.26 | %44.2 | %29.6 | @1.79 | %55.8 |
| +0.25 Ana Hat | @1.85 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| +0.50 | @1.65 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.3 |
| +0.75 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.13 | %32.0 |
| +1.00 | @1.29 | %77.2 | %21.4 | @4.39 | %22.8 |
| +1.25 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @4.99 | %20.0 |
| +1.50 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.59 | %17.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| +2.00 | @1.70 | %58.7 | %27.2 | @2.42 | %41.3 |
| +2.25 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +2.50 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| +2.75 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +3.00 | @3.63 | %27.6 | %20.9 | @1.38 | %72.5 |
| +3.25 | @4.11 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| +3.50 | @4.59 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 10.7% | 7.5% | 3.2% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 9.2% | 14.0% | 8.4% | 3.6% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.7% | 7.3% | 4.7% | 2.0% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.1% | 2.7% | 1.7% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Zulte Waregem II — Son 5 Maç
M
vs Oostkamp (D)
3 - 1
B
vs RFC Wetteren (E)
1 - 1
M
vs Oostkamp (E)
0 - 1
M
vs Oostkamp (D)
3 - 1
G
vs Oostkamp (D)
1 - 5
Oostkamp — Son 5 Maç
G
vs Zulte Waregem II (E)
3 - 1
G
vs Zulte Waregem II (D)
0 - 1
G
vs Zulte Waregem II (E)
3 - 1
M
vs Zulte Waregem II (E)
1 - 5
B
vs Zulte Waregem II (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Second Amateur Division - VFV A | Oostkamp | 3 - 1 | Zulte Waregem II |
| 08.02.2025 | Second Amateur Division - VFV A | Zulte Waregem II | 0 - 1 | Oostkamp |
| 07.09.2024 | Second Amateur Division - VFV A | Oostkamp | 3 - 1 | Zulte Waregem II |
| 23.03.2024 | Second Amateur Division - VFV A | Oostkamp | 1 - 5 | Zulte Waregem II |
| 02.12.2023 | Second Amateur Division - VFV A | Zulte Waregem II | 0 - 0 | Oostkamp |
| 25.03.2023 | Second Amateur Division - VFV A | Oostkamp | 0 - 2 | Zulte Waregem II |
| 01.10.2022 | Second Amateur Division - VFV A | Zulte Waregem II | 3 - 1 | Oostkamp |