Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group A •
07.03.2026 — 20:00
Saint-Malo
Elo: 1590λ (Beklenen Gol): 1.68
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Châteaubriant
Elo: 1430λ (Beklenen Gol): 0.69
Model Güven Derecesi:
%90
Saint-Malo - Châteaubriant mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.68, Dep: 0.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Malo %60.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%59.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Malo xG
1.95
Dengeli
Châteaubriant xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%60.6
X (Beraberlik)
%25.3
2 (Deplasman)
%14.1
Çifte Şans 1X: %86.0
Çifte Şans X2: %39.4
Çifte Şans 12: %74.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.7
0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.3
1.5 Alt: %30.7
2.5 Üst: %42.2
2.5 Alt: %57.8
3.5 Üst: %21.5
3.5 Alt: %78.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.2
KG Yok
%58.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.0
2-0
%13.3
1-1
%11.6
0-0
%10.2
2-1
%9.1
3-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.5
İY X: %44.2
İY 2: %13.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.9
İY 0.5 Alt: %35.1
İY 1.5 Üst: %29.4
İY 1.5 Alt: %70.6
İY 2.5 Üst: %9.2
İY 2.5 Alt: %90.8
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.47
+
Dep
3.19
=
Toplam
8.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.9
8.5 Alt: %50.1
9.5 Üst: %36.8
9.5 Alt: %63.2
10.5 Üst: %25.5
10.5 Alt: %74.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 2.52, Dep: 1.47)
İY 4.5 Üst: %36.8
İY 4.5 Alt: %63.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.7 |
Eşit: %10.4 |
Dep: %17.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 14.3 • Dep: 7.3
İsabetli Şut
7.6
Ev: 5.1 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.9
21.5 Alt: %50.1
23.5 Şut Üst: %33.5
23.5 Alt: %66.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.1
7.5 Alt: %50.9
8.5 İsabetli Üst: %35.3
8.5 Alt: %64.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaint-Malo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Châteaubriant
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saint-Malo (-1.00)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %26.2
Châteaubriant (+1.00)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.94
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.93 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| -1.25 | @2.54 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| -1.00 Ana Hat | @2.16 | %46.3 | %26.2 | @1.86 | %53.7 |
| -0.75 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| -0.50 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| -0.25 | @1.45 | %69.2 | %0.0 | @3.24 | %30.9 |
| 0.0 | @1.23 | %81.0 | %25.5 | @5.26 | %19.0 |
| +0.25 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.16 | %16.2 |
| +0.50 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.07 | %14.2 |
| +0.75 | @1.11 | %90.5 | %0.0 | @10.47 | %9.6 |
| +1.00 | @1.05 | %95.6 | %10.2 | @22.55 | %4.4 |
| +1.25 | @1.04 | %95.8 | %0.0 | @23.82 | %4.2 |
| +1.50 | @1.04 | %96.0 | %0.0 | @25.10 | %4.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +2.00 | @1.74 | %57.4 | %27.3 | @2.35 | %42.6 |
| +2.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.94 | %51.7 |
| +2.50 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.72 | %58.3 |
| +2.75 | @2.86 | %35.0 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +3.00 | @3.79 | %26.4 | %20.9 | @1.36 | %73.6 |
| +3.25 | @4.30 | %23.3 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| +3.50 | @4.80 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.3% | 5.6% | 2.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.1% | 11.7% | 3.7% | 0.9% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 13.4% | 9.2% | 3.1% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 7.5% | 5.1% | 1.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.2% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.1% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Saint-Malo — Son 5 Maç
G
vs Saumur (E)
3 - 0
M
vs Châteaubriant (D)
2 - 1
B
vs Montlouis (E)
1 - 1
B
vs Châteaubriant (E)
0 - 0
G
vs Saumur (E)
2 - 0
Châteaubriant — Son 5 Maç
M
vs Bayonne (D)
2 - 0
G
vs Saint-Malo (E)
2 - 1
B
vs Saint-Malo (D)
0 - 0
B
vs Saint-Malo (E)
3 - 3
M
vs Saint-Malo (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 20.09.2025 | National 2 - Group A | Châteaubriant | 2 - 1 | Saint-Malo |
| 17.05.2025 | National 2 - Group B | Saint-Malo | 0 - 0 | Châteaubriant |
| 17.08.2024 | National 2 - Group B | Châteaubriant | 3 - 3 | Saint-Malo |
| 20.04.2024 | National 2 - Group C | Saint-Malo | 2 - 0 | Châteaubriant |
| 02.12.2023 | National 2 - Group C | Châteaubriant | 0 - 3 | Saint-Malo |
| 22.04.2023 | National 2 - Group A | Saint-Malo | 1 - 0 | Châteaubriant |
| 26.11.2022 | National 2 - Group A | Châteaubriant | 1 - 1 | Saint-Malo |
| 12.03.2022 | National 2 - Group A | Saint-Malo | 3 - 2 | Châteaubriant |