Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group A • 07.03.2026 — 20:00

Saint-Malo

Elo: 1590
λ (Beklenen Gol): 1.68
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Châteaubriant

Elo: 1430
λ (Beklenen Gol): 0.69
Model Güven Derecesi:
%90
Saint-Malo - Châteaubriant mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.68, Dep: 0.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Malo %60.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %59.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Malo xG 1.95
Dengeli
Châteaubriant xG 1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %60.6
X (Beraberlik) %25.3
2 (Deplasman) %14.1

Çifte Şans 1X: %86.0
Çifte Şans X2: %39.4
Çifte Şans 12: %74.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.7 0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.3 1.5 Alt: %30.7
2.5 Üst: %42.2 2.5 Alt: %57.8
3.5 Üst: %21.5 3.5 Alt: %78.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.2
KG Yok %58.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%15.0
2-0
%13.3
1-1
%11.6
0-0
%10.2
2-1
%9.1
3-0
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.5 İY X: %44.2 İY 2: %13.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.9 İY 0.5 Alt: %35.1
İY 1.5 Üst: %29.4 İY 1.5 Alt: %70.6
İY 2.5 Üst: %9.2 İY 2.5 Alt: %90.8
İY 3.5 Üst: %2.2 İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.47
+
Dep 3.19
=
Toplam 8.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.9 8.5 Alt: %50.1
9.5 Üst: %36.8 9.5 Alt: %63.2
10.5 Üst: %25.5 10.5 Alt: %74.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 2.52, Dep: 1.47)
İY 4.5 Üst: %36.8 İY 4.5 Alt: %63.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %72.7 | Eşit: %10.4 | Dep: %17.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.7
Ev: 14.3 • Dep: 7.3
İsabetli Şut 7.6
Ev: 5.1 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.9 21.5 Alt: %50.1
23.5 Şut Üst: %33.5 23.5 Alt: %66.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.1 7.5 Alt: %50.9
8.5 İsabetli Üst: %35.3 8.5 Alt: %64.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Saint-Malo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Châteaubriant
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Saint-Malo (-1.00)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %26.2
Châteaubriant (+1.00)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.94
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.93 %34.2 %0.0 @1.52 %65.8
-1.25 @2.54 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
-1.00 Ana Hat @2.16 %46.3 %26.2 @1.86 %53.7
-0.75 @1.84 %54.4 %0.0 @2.19 %45.7
-0.50 @1.66 %60.3 %0.0 @2.52 %39.7
-0.25 @1.45 %69.2 %0.0 @3.24 %30.9
0.0 @1.23 %81.0 %25.5 @5.26 %19.0
+0.25 @1.19 %83.8 %0.0 @6.16 %16.2
+0.50 @1.16 %85.9 %0.0 @7.07 %14.2
+0.75 @1.11 %90.5 %0.0 @10.47 %9.6
+1.00 @1.05 %95.6 %10.2 @22.55 %4.4
+1.25 @1.04 %95.8 %0.0 @23.82 %4.2
+1.50 @1.04 %96.0 %0.0 @25.10 %4.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.56 %64.1 %0.0 @2.79 %35.9
+2.00 @1.74 %57.4 %27.3 @2.35 %42.6
+2.25 Ana Hat @2.07 %48.3 %0.0 @1.94 %51.7
+2.50 @2.40 %41.7 %0.0 @1.72 %58.3
+2.75 @2.86 %35.0 %0.0 @1.54 %65.1
+3.00 @3.79 %26.4 %20.9 @1.36 %73.6
+3.25 @4.30 %23.3 %0.0 @1.30 %76.7
+3.50 @4.80 %20.9 %0.0 @1.26 %79.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.3% 5.6% 2.2% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 15.1% 11.7% 3.7% 0.9% 0.1% 0.0%
2 Gol 13.4% 9.2% 3.1% 0.7% 0.1% 0.0%
3 Gol 7.5% 5.1% 1.8% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 3.2% 2.2% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 1.1% 0.7% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Saint-Malo — Son 5 Maç
G vs Saumur (E)
3 - 0
M vs Châteaubriant (D)
2 - 1
B vs Montlouis (E)
1 - 1
B vs Châteaubriant (E)
0 - 0
G vs Saumur (E)
2 - 0
Châteaubriant — Son 5 Maç
M vs Bayonne (D)
2 - 0
G vs Saint-Malo (E)
2 - 1
B vs Saint-Malo (D)
0 - 0
B vs Saint-Malo (E)
3 - 3
M vs Saint-Malo (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
20.09.2025 National 2 - Group A Châteaubriant 2 - 1 Saint-Malo
17.05.2025 National 2 - Group B Saint-Malo 0 - 0 Châteaubriant
17.08.2024 National 2 - Group B Châteaubriant 3 - 3 Saint-Malo
20.04.2024 National 2 - Group C Saint-Malo 2 - 0 Châteaubriant
02.12.2023 National 2 - Group C Châteaubriant 0 - 3 Saint-Malo
22.04.2023 National 2 - Group A Saint-Malo 1 - 0 Châteaubriant
26.11.2022 National 2 - Group A Châteaubriant 1 - 1 Saint-Malo
12.03.2022 National 2 - Group A Saint-Malo 3 - 2 Châteaubriant