Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group A •
16.05.2026 — 19:00
Montlouis
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 0.79
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Saint-Malo
Elo: 1590λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Montlouis - Saint-Malo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.79, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Malo %41.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %29.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Montlouis xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Saint-Malo xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.79 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%25.0
X (Beraberlik)
%33.4
2 (Deplasman)
%41.6
Çifte Şans 1X: %58.4
Çifte Şans X2: %75.1
Çifte Şans 12: %66.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.8
0.5 Alt: %16.2
1.5 Üst: %57.1
1.5 Alt: %42.9
2.5 Üst: %29.2
2.5 Alt: %70.8
3.5 Üst: %12.2
3.5 Alt: %87.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.2
KG Yok
%62.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%16.2
0-1
%15.7
1-1
%14.1
1-0
%11.0
0-2
%9.2
1-2
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.1
İY X: %51.8
İY 2: %29.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.6
İY 0.5 Alt: %43.4
İY 1.5 Üst: %21.4
İY 1.5 Alt: %78.6
İY 2.5 Üst: %5.4
İY 2.5 Alt: %94.6
İY 3.5 Üst: %1.1
İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.66
+
Dep
4.08
=
Toplam
7.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %37.1
8.5 Alt: %62.9
9.5 Üst: %25.2
9.5 Alt: %74.8
10.5 Üst: %15.9
10.5 Alt: %84.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.56 Korner (Ev: 1.68, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %28.6
İY 4.5 Alt: %71.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %36.9 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %48.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.7
Ev: 8.8 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
6.5
Ev: 3.1 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %25.2
21.5 Alt: %74.8
23.5 Şut Üst: %13.5
23.5 Alt: %86.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.1
7.5 Alt: %66.9
8.5 İsabetli Üst: %21.2
8.5 Alt: %78.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMontlouis
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Malo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Montlouis (+0.25)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saint-Malo (-0.25)
@2.00
%50.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.45 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
| -1.25 | @11.40 | %8.8 | %0.0 | @1.10 | %91.2 |
| -1.00 | @10.35 | %9.7 | %16.9 | @1.11 | %90.3 |
| -0.75 | @5.55 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
| -0.50 | @4.01 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| -0.25 | @3.34 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| 0.0 | @2.67 | %37.5 | %33.4 | @1.60 | %62.5 |
| +0.25 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +0.50 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.40 | %41.6 |
| +0.75 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.97 | %33.6 |
| +1.00 | @1.30 | %76.9 | %24.1 | @4.33 | %23.1 |
| +1.25 | @1.25 | %80.1 | %0.0 | @5.01 | %20.0 |
| +1.50 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.70 | %17.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| +2.00 | @2.48 | %40.4 | %28.0 | @1.68 | %59.6 |
| +2.25 | @2.96 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| +2.50 | @3.44 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %70.9 |
| +2.75 | @4.44 | %22.5 | %0.0 | @1.29 | %77.5 |
| +3.00 | @6.84 | %14.6 | %17.0 | @1.17 | %85.4 |
| +3.25 | @7.54 | %13.3 | %0.0 | @1.15 | %86.7 |
| +3.50 | @8.24 | %12.1 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.2% | 15.7% | 9.2% | 3.4% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 11.0% | 14.1% | 7.2% | 2.6% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 4.7% | 5.2% | 2.8% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.2% | 1.3% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Montlouis — Son 5 Maç
B
vs Saumur (D)
0 - 0
B
vs Saint-Malo (D)
1 - 1
Saint-Malo — Son 5 Maç
G
vs Dinan Léhon (E)
2 - 1
G
vs Poitiers (D)
1 - 2
G
vs Saumur (D)
0 - 2
B
vs Châteaubriant (E)
0 - 0
G
vs Saumur (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.08.2025 | National 2 - Group A | Saint-Malo | 1 - 1 | Montlouis |