Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group B •
16.05.2026 — 19:00
Beauvais
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 0.63
5 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Biesheim
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 0.91
Model Güven Derecesi:
%77
Beauvais - Biesheim mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.63, Dep: 0.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Biesheim %39.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %20.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %28.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Beauvais xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Biesheim xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.63 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.3
X (Beraberlik)
%37.5
2 (Deplasman)
%39.3
Çifte Şans 1X: %60.7
Çifte Şans X2: %76.7
Çifte Şans 12: %62.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %77.7
0.5 Alt: %22.4
1.5 Üst: %46.5
1.5 Alt: %53.5
2.5 Üst: %20.1
2.5 Alt: %79.9
3.5 Üst: %7.1
3.5 Alt: %92.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%28.9
KG Yok
%71.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%22.4
0-1
%18.6
1-1
%13.2
1-0
%12.6
0-2
%8.9
1-2
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.9
İY X: %56.9
İY 2: %26.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %49.6
İY 0.5 Alt: %50.4
İY 1.5 Üst: %15.8
İY 1.5 Alt: %84.2
İY 2.5 Üst: %3.3
İY 2.5 Alt: %96.7
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.35
+
Dep
3.67
=
Toplam
7.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %27.4
8.5 Alt: %72.6
9.5 Üst: %17.2
9.5 Alt: %82.8
10.5 Üst: %10.0
10.5 Alt: %90.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.23 Korner (Ev: 1.54, Dep: 1.69)
İY 4.5 Üst: %22.5
İY 4.5 Alt: %77.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.6 |
Eşit: %15.2 |
Dep: %47.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.6
Ev: 7.9 • Dep: 8.7
İsabetli Şut
5.8
Ev: 2.8 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %11.8
21.5 Alt: %88.2
23.5 Şut Üst: %5.2
23.5 Alt: %94.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %22.9
7.5 Alt: %77.1
8.5 İsabetli Üst: %13.3
8.5 Alt: %86.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBeauvais
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Biesheim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Beauvais (+0.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Biesheim (-0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.87
%53.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.69 | %6.4 | %0.0 | @1.07 | %93.6 |
| -1.25 | @14.36 | %7.0 | %0.0 | @1.07 | %93.0 |
| -1.00 | @13.04 | %7.7 | %16.9 | @1.08 | %92.3 |
| -0.75 | @6.18 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| -0.50 | @4.30 | %23.3 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| -0.25 | @3.49 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| 0.0 | @2.69 | %37.2 | %37.5 | @1.59 | %62.8 |
| +0.25 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
| +0.50 | @1.65 | %60.7 | %0.0 | @2.55 | %39.3 |
| +0.75 | @1.44 | %69.3 | %0.0 | @3.26 | %30.7 |
| +1.00 | @1.24 | %80.7 | %24.7 | @5.17 | %19.3 |
| +1.25 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.02 | %16.6 |
| +1.50 | @1.17 | %85.5 | %0.0 | @6.87 | %14.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.61 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| +2.00 | @3.66 | %27.3 | %26.4 | @1.38 | %72.7 |
| +2.25 | @4.32 | %23.2 | %0.0 | @1.30 | %76.8 |
| +2.50 | @4.97 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
| +2.75 | @6.88 | %14.5 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
| +3.00 | @12.33 | %8.1 | %13.1 | @1.09 | %91.9 |
| +3.25 | @13.26 | %7.5 | %0.0 | @1.08 | %92.5 |
| +3.50 | @14.18 | %7.1 | %0.0 | @1.08 | %93.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 22.3% | 18.6% | 8.9% | 2.7% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.6% | 13.2% | 5.6% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 4.3% | 3.9% | 1.8% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 0.9% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Beauvais — Son 5 Maç
M
vs Blois (D)
4 - 1
B
vs Haguenau (E)
1 - 1
G
vs Wasquehal (D)
0 - 2
B
vs Chambly Thelle FC (E)
0 - 0
M
vs Bastia-Borgo (D)
2 - 0
Biesheim — Son 5 Maç
G
vs Furiani-Agliani (E)
2 - 1
M
vs Epinal (D)
2 - 1
G
vs Blois (D)
0 - 1
G
vs Wasquehal (D)
0 - 1
M
vs Epinal (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.08.2025 | National 2 - Group B | Biesheim | 1 - 1 | Beauvais |
| 12.04.2025 | National 2 - Group C | Beauvais | 0 - 0 | Biesheim |
| 04.01.2025 | National 2 - Group C | Biesheim | 2 - 0 | Beauvais |