Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 09.05.2026 — 19:00

Bastia II

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 1.26
3 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Racing Colombes 92

Elo: 1569
λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%69
Bastia II - Racing Colombes 92 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bastia II %36.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bastia II xG 1.60
Dengeli
Racing Colombes 92 xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.1
X (Beraberlik) %29.0
2 (Deplasman) %34.9

Çifte Şans 1X: %65.1
Çifte Şans X2: %63.9
Çifte Şans 12: %71.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.7 0.5 Alt: %9.3
1.5 Üst: %72.0 1.5 Alt: %28.0
2.5 Üst: %45.3 2.5 Alt: %54.7
3.5 Üst: %24.0 3.5 Alt: %76.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.6
KG Yok %48.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.8
1-0
%9.5
0-1
%9.3
0-0
%9.3
2-1
%8.1
1-2
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.7 İY X: %45.3 İY 2: %27.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.6 İY 0.5 Alt: %33.4
İY 1.5 Üst: %31.6 İY 1.5 Alt: %68.4
İY 2.5 Üst: %10.3 İY 2.5 Alt: %89.7
İY 3.5 Üst: %2.7 İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.61
+
Dep 4.37
=
Toplam 8.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.2 8.5 Alt: %45.8
9.5 Üst: %41.0 9.5 Alt: %59.0
10.5 Üst: %29.2 10.5 Alt: %70.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 2.12, Dep: 2.01)
İY 4.5 Üst: %39.7 İY 4.5 Alt: %60.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.4 | Eşit: %13.5 | Dep: %40.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.4
Ev: 11.7 • Dep: 10.7
İsabetli Şut 7.8
Ev: 4.2 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.3 21.5 Alt: %43.7
23.5 Şut Üst: %39.6 23.5 Alt: %60.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.3 7.5 Alt: %47.7
8.5 İsabetli Üst: %38.4 8.5 Alt: %61.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bastia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Racing Colombes 92
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bastia II (0.0)
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %29.1
Racing Colombes 92 (+0.00)
@2.03
%49.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.09
%47.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.24 %16.0 %0.0 @1.19 %84.0
-1.25 @5.62 %17.8 %0.0 @1.22 %82.2
-1.00 @5.00 %20.0 %20.0 @1.25 %80.0
-0.75 @3.46 %28.9 %0.0 @1.41 %71.1
-0.50 @2.78 %36.0 %0.0 @1.56 %64.0
-0.25 @2.37 %42.1 %0.0 @1.73 %57.9
0.0 Ana Hat @1.97 %50.8 %29.1 @2.03 %49.2
+0.25 @1.69 %59.2 %0.0 @2.45 %40.9
+0.50 @1.54 %65.1 %0.0 @2.86 %34.9
+0.75 @1.39 %72.2 %0.0 @3.59 %27.8
+1.00 @1.24 %81.0 %19.6 @5.25 %19.0
+1.25 @1.20 %83.0 %0.0 @5.89 %17.0
+1.50 @1.18 %84.7 %0.0 @6.53 %15.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.48 %67.6 %0.0 @3.08 %32.4
+2.00 @1.62 %61.6 %26.8 @2.61 %38.4
+2.25 Ana Hat @1.92 %52.1 %0.0 @2.09 %47.9
+2.50 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
+2.75 @2.59 %38.6 %0.0 @1.63 %61.4
+3.00 @3.31 %30.2 %21.4 @1.43 %69.8
+3.25 @3.76 %26.6 %0.0 @1.36 %73.4
+3.50 @4.21 %23.7 %0.0 @1.31 %76.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.3% 9.3% 6.3% 2.6% 0.8% 0.2%
1 Gol 9.5% 13.9% 8.0% 3.3% 1.0% 0.2%
2 Gol 6.6% 8.1% 5.0% 2.1% 0.6% 0.2%
3 Gol 2.8% 3.4% 2.1% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.9% 1.1% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Bastia II — Son 5 Maç
B vs C' Chartres (D)
3 - 3
G vs Sainte Geneviève (E)
3 - 2
G vs Havre Caucriauville (D)
1 - 3
G vs St Ouen l'Aumône (E)
3 - 1
M vs Versailles II (D)
3 - 1
Racing Colombes 92 — Son 5 Maç
M vs Bretigny Foot (E)
1 - 2
G vs C' Chartres (D)
1 - 3
B vs Bastia II (E)
0 - 0
B vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
G vs Linas-Montlhery (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
17.01.2026 National 3 - Group D Racing Colombes 92 0 - 0 Bastia II