Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 09.05.2026 — 19:00

Bastia II

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 1.30
3 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Racing Colombes 92

Elo: 1552
λ (Beklenen Gol): 0.88
Model Güven Derecesi:
%67
Bastia II - Racing Colombes 92 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.30, Dep: 0.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bastia II %45.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bastia II xG 1.60
Dengeli
Racing Colombes 92 xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %45.4
X (Beraberlik) %30.4
2 (Deplasman) %24.2

Çifte Şans 1X: %75.8
Çifte Şans X2: %54.7
Çifte Şans 12: %69.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.6 0.5 Alt: %12.4
1.5 Üst: %64.9 1.5 Alt: %35.2
2.5 Üst: %37.0 2.5 Alt: %63.0
3.5 Üst: %17.5 3.5 Alt: %82.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.4
KG Yok %56.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.9
1-0
%13.8
0-0
%12.4
2-0
%9.6
0-1
%9.0
2-1
%8.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.4 İY X: %48.1 İY 2: %19.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.7 İY 0.5 Alt: %38.3
İY 1.5 Üst: %26.2 İY 1.5 Alt: %73.8
İY 2.5 Üst: %7.6 İY 2.5 Alt: %92.4
İY 3.5 Üst: %1.7 İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.69
+
Dep 3.6
=
Toplam 8.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.8 8.5 Alt: %55.2
9.5 Üst: %32.1 9.5 Alt: %68.0
10.5 Üst: %21.4 10.5 Alt: %78.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.82 Korner (Ev: 2.16, Dep: 1.66)
İY 4.5 Üst: %33.5 İY 4.5 Alt: %66.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %57.9 | Eşit: %13.2 | Dep: %28.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.5
Ev: 12 • Dep: 8.5
İsabetli Şut 7.2
Ev: 4.3 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.7 21.5 Alt: %60.3
23.5 Şut Üst: %24.5 23.5 Alt: %75.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.7 7.5 Alt: %57.3
8.5 İsabetli Üst: %29.4 8.5 Alt: %70.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bastia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Racing Colombes 92
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bastia II (-0.25)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Racing Colombes 92 (+0.25)
@2.15
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.05
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.71 %21.3 %0.0 @1.27 %78.8
-1.25 @4.14 %24.2 %0.0 @1.32 %75.9
-1.00 @3.58 %28.0 %24.0 @1.39 %72.0
-0.75 @2.65 %37.8 %0.0 @1.61 %62.2
-0.50 @2.21 %45.2 %0.0 @1.83 %54.8
-0.25 Ana Hat @1.87 %53.4 %0.0 @2.15 %46.6
0.0 @1.54 %65.1 %30.5 @2.87 %34.9
+0.25 @1.40 %71.4 %0.0 @3.49 %28.6
+0.50 @1.32 %75.8 %0.0 @4.12 %24.3
+0.75 @1.22 %82.3 %0.0 @5.64 %17.7
+1.00 @1.11 %90.1 %15.9 @10.05 %10.0
+1.25 @1.10 %90.9 %0.0 @11.00 %9.1
+1.50 @1.09 %91.6 %0.0 @11.95 %8.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.69 %59.1 %0.0 @2.44 %41.0
+2.00 Ana Hat @1.96 %51.1 %27.9 @2.05 %48.9
+2.25 @2.34 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
+2.50 @2.71 %36.9 %0.0 @1.58 %63.2
+2.75 @3.33 %30.0 %0.0 @1.43 %70.0
+3.00 @4.64 %21.5 %19.5 @1.27 %78.5
+3.25 @5.21 %19.2 %0.0 @1.24 %80.8
+3.50 @5.77 %17.3 %0.0 @1.21 %82.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 12.4% 9.0% 4.4% 1.3% 0.3% 0.0%
1 Gol 13.8% 13.9% 5.7% 1.7% 0.4% 0.1%
2 Gol 9.6% 8.4% 3.7% 1.1% 0.2% 0.0%
3 Gol 4.1% 3.6% 1.6% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.3% 1.2% 0.5% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Bastia II — Son 5 Maç
B vs C' Chartres (D)
3 - 3
G vs Sainte Geneviève (E)
3 - 2
G vs Havre Caucriauville (D)
1 - 3
G vs St Ouen l'Aumône (E)
3 - 1
M vs Versailles II (D)
3 - 1
Racing Colombes 92 — Son 5 Maç
M vs Bretigny Foot (E)
1 - 2
B vs Bastia II (E)
0 - 0
B vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
G vs Linas-Montlhery (D)
0 - 1
G vs Linas-Montlhery (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
17.01.2026 National 3 - Group D Racing Colombes 92 0 - 0 Bastia II