Maç Listesine Dön
Switzerland 1. Liga Promotion • 11.04.2026 — 17:00

Kreuzlingen

Elo: 1473
λ (Beklenen Gol): 0.84
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Luzern II

Elo: 1475
λ (Beklenen Gol): 2.35
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Kreuzlingen - Luzern II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.84, Dep: 2.35 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Luzern II %70.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kreuzlingen xG 1.20
Dengeli
Luzern II xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %11.1
X (Beraberlik) %18.5
2 (Deplasman) %70.5

Çifte Şans 1X: %29.5
Çifte Şans X2: %89.0
Çifte Şans 12: %81.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.1 0.5 Alt: %4.9
1.5 Üst: %83.3 1.5 Alt: %16.7
2.5 Üst: %61.7 2.5 Alt: %38.3
3.5 Üst: %39.4 3.5 Alt: %60.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.9
KG Yok %48.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-2
%11.4
1-2
%9.6
0-1
%9.1
0-3
%8.9
1-1
%8.7
1-3
%7.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %12.4 İY X: %35.9 İY 2: %51.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.3 İY 0.5 Alt: %24.7
İY 1.5 Üst: %42.4 İY 1.5 Alt: %57.6
İY 2.5 Üst: %17.1 İY 2.5 Alt: %82.9
İY 3.5 Üst: %5.3 İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.77
+
Dep 6.77
=
Toplam 10.54
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.4 8.5 Alt: %27.6
9.5 Üst: %60.7 9.5 Alt: %39.3
10.5 Üst: %48.4 10.5 Alt: %51.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.85 Korner (Ev: 1.73, Dep: 3.11)
İY 4.5 Üst: %53.2 İY 4.5 Alt: %46.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %13.7 | Eşit: %8.2 | Dep: %78.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.7
Ev: 9.2 • Dep: 17.5
İsabetli Şut 9.3
Ev: 3.3 • Dep: 6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.3 21.5 Alt: %15.7
23.5 Şut Üst: %72.5 23.5 Alt: %27.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.7 7.5 Alt: %29.3
8.5 İsabetli Üst: %57.9 8.5 Alt: %42.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Kreuzlingen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Luzern II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Kreuzlingen (+1.25)
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Luzern II (-1.25)
@1.91
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %23.0
+3.00 Gol Alt
@1.95
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @28.09 %3.6 %0.0 @1.04 %96.4
-1.25 @26.99 %3.7 %0.0 @1.04 %96.3
-1.00 @25.89 %3.9 %7.8 @1.04 %96.1
-0.75 @12.85 %7.8 %0.0 @1.08 %92.2
-0.50 @8.78 %11.4 %0.0 @1.13 %88.6
-0.25 @7.94 %12.6 %0.0 @1.14 %87.4
0.0 @7.10 %14.1 %19.1 @1.16 %85.9
+0.25 @4.32 %23.2 %0.0 @1.30 %76.9
+0.50 @3.28 %30.5 %0.0 @1.44 %69.5
+0.75 @2.90 %34.5 %0.0 @1.53 %65.5
+1.00 @2.52 %39.7 %23.1 @1.66 %60.4
+1.25 Ana Hat @2.10 %47.5 %0.0 @1.91 %52.5
+1.50 @1.87 %53.6 %0.0 @2.15 %46.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.24 %80.6 %0.0 @5.15 %19.4
+2.00 @1.29 %77.8 %22.3 @4.50 %22.2
+2.25 @1.47 %68.0 %0.0 @3.13 %32.0
+2.50 @1.65 %60.4 %0.0 @2.53 %39.6
+2.75 @1.81 %55.3 %0.0 @2.24 %44.7
+3.00 Ana Hat @2.06 %48.6 %23.0 @1.95 %51.4
+3.25 @2.37 %42.3 %0.0 @1.73 %57.7
+3.50 @2.67 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.9% 9.4% 11.8% 9.2% 5.4% 2.5%
1 Gol 2.9% 9.0% 9.9% 7.7% 4.5% 2.1%
2 Gol 1.5% 3.5% 4.1% 3.2% 1.9% 0.9%
3 Gol 0.4% 1.0% 1.2% 0.9% 0.5% 0.2%
4 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Kreuzlingen — Son 5 Maç
M vs Brühl (D)
5 - 0
M vs Luzern II (D)
3 - 0
M vs Brühl (E)
0 - 2
G vs YF Juventus (D)
0 - 1
G vs YF Juventus (E)
4 - 3
Luzern II — Son 5 Maç
G vs Kreuzlingen (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
27.09.2025 1. Liga Promotion Luzern II 3 - 0 Kreuzlingen