Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
A-League •
10.04.2026 — 12:35
Central Coast Mariners
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 1.68
2 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Brisbane Roar
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 1.96
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Central Coast Mariners - Brisbane Roar mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.68, Dep: 1.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Brisbane Roar %44.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Central Coast Mariners xG
1.95
Dengeli
Brisbane Roar xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.9
X (Beraberlik)
%22.9
2 (Deplasman)
%44.1
Çifte Şans 1X: %55.9
Çifte Şans X2: %67.1
Çifte Şans 12: %77.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.6
0.5 Alt: %3.4
1.5 Üst: %88.4
1.5 Alt: %11.6
2.5 Üst: %70.3
2.5 Alt: %29.7
3.5 Üst: %49.2
3.5 Alt: %50.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.5
KG Yok
%29.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.3
1-2
%8.5
2-1
%7.3
2-2
%7.1
1-3
%5.5
0-2
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.1
İY X: %36.8
İY 2: %35.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.5
İY 0.5 Alt: %20.5
İY 1.5 Üst: %49.5
İY 1.5 Alt: %50.5
İY 2.5 Üst: %22.3
İY 2.5 Alt: %77.7
İY 3.5 Üst: %8.1
İY 3.5 Alt: %91.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.46
+
Dep
5.93
=
Toplam
11.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.0
8.5 Alt: %20.0
9.5 Üst: %70.0
9.5 Alt: %30.0
10.5 Üst: %58.5
10.5 Alt: %41.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.24 Korner (Ev: 2.51, Dep: 2.73)
İY 4.5 Üst: %60.0
İY 4.5 Alt: %40.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.6 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %49.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.4
Ev: 14.3 • Dep: 15.1
İsabetli Şut
10.3
Ev: 5.1 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.3
21.5 Alt: %6.7
23.5 Şut Üst: %86.4
23.5 Alt: %13.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.3
7.5 Alt: %19.7
8.5 İsabetli Üst: %69.6
8.5 Alt: %30.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCentral Coast Mariners
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Brisbane Roar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Central Coast Mariners (+0.25)
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Brisbane Roar (-0.25)
@2.02
%49.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.15 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.7 |
| -1.25 | @5.64 | %17.7 | %0.0 | @1.22 | %82.3 |
| -1.00 | @5.13 | %19.5 | %16.7 | @1.24 | %80.5 |
| -0.75 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| -0.50 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| -0.25 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.59 | %62.7 |
| 0.0 | @2.33 | %43.0 | %23.4 | @1.75 | %57.0 |
| +0.25 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.02 | %49.4 |
| +0.50 | @1.77 | %56.4 | %0.0 | @2.29 | %43.6 |
| +0.75 | @1.60 | %62.5 | %0.0 | @2.66 | %37.5 |
| +1.00 | @1.43 | %70.1 | %19.6 | @3.34 | %29.9 |
| +1.25 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
| +1.50 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.66 | %13.1 |
| +2.00 | @1.17 | %85.5 | %18.5 | @6.88 | %14.5 |
| +2.25 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.30 | %23.2 |
| +2.50 | @1.44 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +2.75 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +3.00 | @1.63 | %61.3 | %21.6 | @2.58 | %38.7 |
| +3.25 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| +3.50 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.4% | 4.6% | 5.2% | 3.4% | 1.6% | 0.6% |
| 1 Gol | 3.9% | 9.5% | 8.7% | 5.7% | 2.8% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.8% | 7.4% | 7.3% | 4.7% | 2.3% | 0.9% |
| 3 Gol | 2.1% | 4.2% | 4.1% | 2.7% | 1.3% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.7% | 1.7% | 1.1% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Central Coast Mariners — Son 5 Maç
B
vs Perth Glory (E)
2 - 2
G
vs Western Sydney Wanderers (E)
3 - 2
M
vs Western Sydney Wanderers (D)
3 - 2
M
vs Western Sydney Wanderers (E)
0 - 4
G
vs Western Sydney Wanderers (D)
1 - 3
Brisbane Roar — Son 5 Maç
M
vs Wellington Phoenix (E)
1 - 2
B
vs Perth Glory (E)
1 - 1
G
vs Perth Glory (D)
1 - 2
G
vs Perth Glory (D)
1 - 3
M
vs Perth Glory (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.