Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
Elite Two •
13.06.2026 — 17:00
Tonnerre
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 1.36
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
FAP
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 1.12
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Tonnerre - FAP mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.35, Dep: 1.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tonnerre %41.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tonnerre xG
1.60
Dengeli
FAP xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.3
X (Beraberlik)
%28.9
2 (Deplasman)
%29.9
Çifte Şans 1X: %70.1
Çifte Şans X2: %58.8
Çifte Şans 12: %71.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.6
0.5 Alt: %9.4
1.5 Üst: %71.7
1.5 Alt: %28.4
2.5 Üst: %44.9
2.5 Alt: %55.1
3.5 Üst: %23.7
3.5 Alt: %76.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.9
KG Yok
%49.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
1-0
%10.5
0-0
%9.4
2-1
%8.7
0-1
%8.5
2-0
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.8
İY X: %45.3
İY 2: %23.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.4
İY 0.5 Alt: %33.7
İY 1.5 Üst: %31.3
İY 1.5 Alt: %68.7
İY 2.5 Üst: %10.2
İY 2.5 Alt: %89.8
İY 3.5 Üst: %2.6
İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.81
+
Dep
4.12
=
Toplam
8.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.5
8.5 Alt: %46.5
9.5 Üst: %40.3
9.5 Alt: %59.7
10.5 Üst: %28.6
10.5 Alt: %71.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.11 Korner (Ev: 2.21, Dep: 1.9)
İY 4.5 Üst: %39.2
İY 4.5 Alt: %60.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.4 |
Eşit: %13.2 |
Dep: %34.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.3
Ev: 12.3 • Dep: 10
İsabetli Şut
7.8
Ev: 4.4 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %55.4
21.5 Alt: %44.6
23.5 Şut Üst: %38.7
23.5 Alt: %61.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %51.9
7.5 Alt: %48.1
8.5 İsabetli Üst: %38.0
8.5 Alt: %62.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTonnerre
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FAP
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Tonnerre (-0.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
FAP (+0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.07
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.14 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
| -1.25 | @4.59 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
| -1.00 | @4.03 | %24.8 | %21.7 | @1.33 | %75.2 |
| -0.75 | @2.94 | %34.0 | %0.0 | @1.51 | %66.0 |
| -0.50 | @2.43 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
| -0.25 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| 0.0 | @1.73 | %57.9 | %29.0 | @2.38 | %42.1 |
| +0.25 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %35.0 |
| +0.50 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.35 | %29.9 |
| +0.75 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
| +1.00 | @1.17 | %85.2 | %17.7 | @6.76 | %14.8 |
| +1.25 | @1.15 | %86.6 | %0.0 | @7.49 | %13.4 |
| +1.50 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.21 | %12.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +2.00 | @1.64 | %61.1 | %26.9 | @2.57 | %38.9 |
| +2.25 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.07 | %48.4 |
| +2.50 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| +2.75 | @2.63 | %38.1 | %0.0 | @1.62 | %61.9 |
| +3.00 | @3.37 | %29.7 | %21.3 | @1.42 | %70.3 |
| +3.25 | @3.82 | %26.2 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| +3.50 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.4% | 8.5% | 5.3% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.5% | 13.8% | 7.2% | 2.7% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.8% | 8.7% | 4.9% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.5% | 3.9% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.3% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Tonnerre — Son 5 Maç
M
vs Bamboutos (E)
0 - 3
G
vs Foncha ST (D)
0 - 3
G
vs Union Douala (E)
3 - 0
M
vs Yafoot (D)
1 - 0
M
vs Bafmeng United (D)
3 - 1
FAP — Son 5 Maç
B
vs Sable (E)
1 - 1
G
vs Yafoot (E)
2 - 1
G
vs Bafmeng United (E)
1 - 0
M
vs Sable (E)
1 - 2
M
vs Les Astres (E)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.