Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
Elite Two •
16.06.2026 — 17:00
Bafmeng United
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 1.50
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Tonnerre
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 1.01
Model Güven Derecesi:
%80
Bafmeng United - Tonnerre mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 1.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bafmeng United %47.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bafmeng United xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Tonnerre xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.6
X (Beraberlik)
%27.8
2 (Deplasman)
%24.6
Çifte Şans 1X: %75.4
Çifte Şans X2: %52.4
Çifte Şans 12: %72.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.9
0.5 Alt: %9.1
1.5 Üst: %72.4
1.5 Alt: %27.6
2.5 Üst: %45.9
2.5 Alt: %54.1
3.5 Üst: %24.5
3.5 Alt: %75.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.4
KG Yok
%49.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.2
1-0
%11.3
2-1
%9.2
2-0
%9.1
0-0
%9.0
0-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.8
İY X: %44.5
İY 2: %20.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.9
İY 0.5 Alt: %33.1
İY 1.5 Üst: %31.9
İY 1.5 Alt: %68.1
İY 2.5 Üst: %10.5
İY 2.5 Alt: %89.5
İY 3.5 Üst: %2.7
İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.1
+
Dep
3.89
=
Toplam
9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.4
8.5 Alt: %45.6
9.5 Üst: %41.2
9.5 Alt: %58.8
10.5 Üst: %29.3
10.5 Alt: %70.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.14 Korner (Ev: 2.35, Dep: 1.79)
İY 4.5 Üst: %39.8
İY 4.5 Alt: %60.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.2 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %28.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.5
Ev: 13.2 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.7 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.4
21.5 Alt: %42.6
23.5 Şut Üst: %40.7
23.5 Alt: %59.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.3
7.5 Alt: %46.7
8.5 İsabetli Üst: %39.3
8.5 Alt: %60.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBafmeng United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tonnerre
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bafmeng United (-0.50)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tonnerre (+0.50)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.14 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| -1.25 | @3.66 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.7 |
| -1.00 | @3.18 | %31.5 | %23.3 | @1.46 | %68.5 |
| -0.75 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
| -0.50 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| -0.25 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| 0.0 | @1.52 | %65.8 | %27.9 | @2.93 | %34.2 |
| +0.25 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.49 | %28.6 |
| +0.50 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.06 | %24.6 |
| +0.75 | @1.22 | %81.6 | %0.0 | @5.45 | %18.4 |
| +1.00 | @1.12 | %89.1 | %15.4 | @9.13 | %11.0 |
| +1.25 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @9.96 | %10.0 |
| +1.50 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.79 | %9.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.13 | %32.0 |
| +2.00 | @1.61 | %62.2 | %26.7 | @2.65 | %37.8 |
| +2.25 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.11 | %47.3 |
| +2.50 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| +2.75 | @2.56 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| +3.00 | @3.25 | %30.7 | %21.5 | @1.44 | %69.3 |
| +3.25 | @3.70 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.0 |
| +3.50 | @4.15 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.1% | 7.3% | 4.2% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.3% | 13.3% | 6.3% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.2% | 9.3% | 4.7% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.6% | 4.6% | 2.3% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.7% | 1.7% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Bafmeng United — Son 5 Maç
B
vs Union Douala (D)
2 - 2
B
vs Yafoot (E)
1 - 1
B
vs Sable (D)
1 - 1
M
vs FAP (D)
1 - 0
G
vs Avion Academy (E)
4 - 0
Tonnerre — Son 5 Maç
G
vs FAP (E)
1 - 0
M
vs Bamboutos (E)
0 - 3
G
vs Foncha ST (D)
0 - 3
G
vs Union Douala (E)
3 - 0
M
vs Yafoot (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | Elite Two | Bafmeng United | 3 - 1 | Tonnerre |
| 28.02.2026 | Elite Two | Tonnerre | 2 - 0 | Bafmeng United |
| 30.06.2025 | Elite Two | Bafmeng United | 1 - 0 | Tonnerre |
| 01.03.2025 | Elite Two | Tonnerre | 3 - 2 | Bafmeng United |
| 15.12.2024 | Elite Two | Bafmeng United | 1 - 0 | Tonnerre |
| 24.03.2024 | Elite Two | Tonnerre | 2 - 0 | Bafmeng United |
| 28.12.2023 | Elite Two | Tonnerre | 2 - 2 | Bafmeng United |
| 08.11.2023 | Elite Two | Bafmeng United | 2 - 2 | Tonnerre |