Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
Elite Two •
13.06.2026 — 17:00
Bamboutos
Elo: 1551λ (Beklenen Gol): 1.70
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Sable
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 0.48
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bamboutos - Sable mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.70, Dep: 0.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bamboutos %66.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bamboutos xG
1.95
Dengeli
Sable xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%66.7
X (Beraberlik)
%24.0
2 (Deplasman)
%9.3
Çifte Şans 1X: %90.7
Çifte Şans X2: %33.3
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.9
0.5 Alt: %12.1
1.5 Üst: %64.7
1.5 Alt: %35.3
2.5 Üst: %37.1
2.5 Alt: %62.9
3.5 Üst: %17.6
3.5 Alt: %82.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.9
KG Yok
%68.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%18.5
2-0
%16.3
0-0
%12.0
1-1
%9.9
3-0
%9.2
2-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.7
İY X: %45.0
İY 2: %9.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.0
İY 0.5 Alt: %38.0
İY 1.5 Üst: %26.1
İY 1.5 Alt: %73.9
İY 2.5 Üst: %7.6
İY 2.5 Alt: %92.4
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.5
+
Dep
2.75
=
Toplam
8.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.2
8.5 Alt: %55.8
9.5 Üst: %31.5
9.5 Alt: %68.5
10.5 Üst: %21.0
10.5 Alt: %79.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.79 Korner (Ev: 2.53, Dep: 1.27)
İY 4.5 Üst: %33.1
İY 4.5 Alt: %66.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %78.5 |
Eşit: %9.1 |
Dep: %12.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.5
Ev: 14.4 • Dep: 6.1
İsabetli Şut
7.2
Ev: 5.1 • Dep: 2.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.8
21.5 Alt: %60.2
23.5 Şut Üst: %24.7
23.5 Alt: %75.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %43.2
7.5 Alt: %56.8
8.5 İsabetli Üst: %29.9
8.5 Alt: %70.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBamboutos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sable
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bamboutos (-1.00)
@1.87
%53.6 İhtimal
İade (Push): %27.7
Sable (+1.00)
@2.15
%46.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| -1.25 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| -1.00 Ana Hat | @1.87 | %53.6 | %27.7 | @2.15 | %46.4 |
| -0.75 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| -0.50 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.98 | %33.5 |
| -0.25 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.10 | %24.4 |
| 0.0 | @1.14 | %87.7 | %24.2 | @8.12 | %12.3 |
| +0.25 | @1.12 | %89.4 | %0.0 | @9.41 | %10.6 |
| +0.50 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.71 | %9.3 |
| +0.75 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @16.99 | %5.9 |
| +1.00 | @1.02 | %97.8 | %7.3 | @46.34 | %2.2 |
| +1.25 | @1.02 | %97.9 | %0.0 | @48.17 | %2.1 |
| +1.50 | @1.02 | %98.0 | %0.0 | @50.01 | %2.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| +2.00 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %27.8 | @2.03 | %49.3 |
| +2.25 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| +2.50 | @2.73 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.4 |
| +2.75 | @3.36 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| +3.00 | @4.73 | %21.1 | %19.7 | @1.27 | %78.9 |
| +3.25 | @5.31 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| +3.50 | @5.89 | %17.0 | %0.0 | @1.20 | %83.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.1% | 4.8% | 1.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.7% | 10.0% | 2.2% | 0.4% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 16.5% | 7.9% | 1.9% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 9.3% | 4.5% | 1.1% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 4.0% | 1.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Bamboutos — Son 5 Maç
G
vs Tonnerre (D)
0 - 3
G
vs Union Douala (E)
3 - 0
B
vs Foncha ST (D)
0 - 0
M
vs Kumba (D)
2 - 1
G
vs Bafmeng United (E)
5 - 0
Sable — Son 5 Maç
B
vs FAP (D)
1 - 1
B
vs Bafmeng United (E)
1 - 1
G
vs FAP (D)
1 - 2
B
vs Atlantic (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.