Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
Elite Two •
16.06.2026 — 15:00
Yafoot
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 0.80
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Bamboutos
Elo: 1551λ (Beklenen Gol): 0.79
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Yafoot - Bamboutos mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.80, Dep: 0.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Yafoot %31.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %21.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Yafoot xG
1.20
Dengeli
Bamboutos xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.6
X (Beraberlik)
%37.3
2 (Deplasman)
%31.1
Çifte Şans 1X: %68.9
Çifte Şans X2: %68.4
Çifte Şans 12: %62.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.7
0.5 Alt: %21.3
1.5 Üst: %48.3
1.5 Alt: %51.7
2.5 Üst: %21.6
2.5 Alt: %78.5
3.5 Üst: %7.8
3.5 Alt: %92.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.2
KG Yok
%68.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%21.3
1-0
%15.3
0-1
%15.1
1-1
%13.9
2-0
%6.5
0-2
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.0
İY X: %56.2
İY 2: %21.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %50.7
İY 0.5 Alt: %49.3
İY 1.5 Üst: %16.7
İY 1.5 Alt: %83.3
İY 2.5 Üst: %3.6
İY 2.5 Alt: %96.4
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.69
+
Dep
3.42
=
Toplam
7.12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %28.7
8.5 Alt: %71.3
9.5 Üst: %18.2
9.5 Alt: %81.8
10.5 Üst: %10.7
10.5 Alt: %89.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.27 Korner (Ev: 1.7, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %23.3
İY 4.5 Alt: %76.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %46.4 |
Eşit: %15.2 |
Dep: %38.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.9
Ev: 8.9 • Dep: 8
İsabetli Şut
5.9
Ev: 3.2 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %13.6
21.5 Alt: %86.4
23.5 Şut Üst: %6.2
23.5 Alt: %93.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %24.6
7.5 Alt: %75.4
8.5 İsabetli Üst: %14.5
8.5 Alt: %85.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiYafoot
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bamboutos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Yafoot (0.0)
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %37.4
Bamboutos (+0.00)
@2.02
%49.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.51 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| -1.25 | @8.51 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
| -1.00 | @7.51 | %13.3 | %21.1 | @1.15 | %86.7 |
| -0.75 | @4.25 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
| -0.50 | @3.17 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.4 |
| -0.25 | @2.57 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| 0.0 Ana Hat | @1.98 | %50.4 | %37.4 | @2.02 | %49.6 |
| +0.25 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +0.50 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.22 | %31.1 |
| +0.75 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.34 | %23.1 |
| +1.00 | @1.15 | %87.1 | %20.8 | @7.73 | %12.9 |
| +1.25 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.74 | %11.4 |
| +1.50 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.76 | %10.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.67 | %59.7 |
| +2.00 | @3.40 | %29.4 | %26.8 | @1.42 | %70.6 |
| +2.25 | @4.03 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
| +2.50 | @4.65 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| +2.75 | @6.36 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| +3.00 | @11.09 | %9.0 | %13.7 | @1.10 | %91.0 |
| +3.25 | @11.97 | %8.4 | %0.0 | @1.09 | %91.7 |
| +3.50 | @12.85 | %7.8 | %0.0 | @1.08 | %92.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 21.3% | 15.1% | 6.4% | 1.7% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 15.3% | 13.9% | 5.1% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 6.5% | 5.2% | 2.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.7% | 1.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Yafoot — Son 5 Maç
B
vs Bafmeng United (D)
1 - 1
M
vs FAP (D)
2 - 1
G
vs Tonnerre (E)
1 - 0
M
vs Union Abong-Mbang (D)
2 - 1
G
vs Avion Academy (E)
2 - 0
Bamboutos — Son 5 Maç
M
vs Sable (E)
0 - 2
G
vs Tonnerre (D)
0 - 3
G
vs Union Douala (E)
3 - 0
B
vs Foncha ST (D)
0 - 0
M
vs Kumba (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.