Cambodia
Elite Two •
16.06.2026 — 15:00
Yafoot
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 0.86
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Bamboutos
Elo: 1537λ (Beklenen Gol): 0.76
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Yafoot - Bamboutos mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.86, Dep: 0.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Yafoot %34.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %22.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Yafoot xG
1.20
Dengeli
Bamboutos xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.5
X (Beraberlik)
%36.9
2 (Deplasman)
%28.6
Çifte Şans 1X: %71.4
Çifte Şans X2: %65.5
Çifte Şans 12: %63.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %79.3
0.5 Alt: %20.7
1.5 Üst: %49.2
1.5 Alt: %50.8
2.5 Üst: %22.3
2.5 Alt: %77.8
3.5 Üst: %8.2
3.5 Alt: %91.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.7
KG Yok
%68.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%20.7
1-0
%16.1
0-1
%14.0
1-1
%13.9
2-0
%7.4
0-2
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.9
İY X: %55.8
İY 2: %20.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %51.3
İY 0.5 Alt: %48.7
İY 1.5 Üst: %17.1
İY 1.5 Alt: %82.9
İY 2.5 Üst: %3.8
İY 2.5 Alt: %96.2
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.82
+
Dep
3.35
=
Toplam
7.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %29.4
8.5 Alt: %70.7
9.5 Üst: %18.7
9.5 Alt: %81.3
10.5 Üst: %11.1
10.5 Alt: %88.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.3 Korner (Ev: 1.76, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %23.7
İY 4.5 Alt: %76.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.3 |
Eşit: %15.0 |
Dep: %35.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.1
Ev: 9.3 • Dep: 7.8
İsabetli Şut
6
Ev: 3.3 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %14.5
21.5 Alt: %85.5
23.5 Şut Üst: %6.7
23.5 Alt: %93.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %25.4
7.5 Alt: %74.6
8.5 İsabetli Üst: %15.1
8.5 Alt: %84.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiYafoot
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bamboutos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Yafoot (0.0)
@1.83
%54.7 İhtimal
İade (Push): %36.9
Bamboutos (+0.00)
@2.21
%45.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.19 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| -1.25 | @7.28 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
| -1.00 | @6.36 | %15.7 | %22.3 | @1.19 | %84.3 |
| -0.75 | @3.80 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| -0.50 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| -0.25 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| 0.0 Ana Hat | @1.83 | %54.7 | %36.9 | @2.21 | %45.3 |
| +0.25 | @1.54 | %65.0 | %0.0 | @2.85 | %35.0 |
| +0.50 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.50 | %28.6 |
| +0.75 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.80 | %20.9 |
| +1.00 | @1.13 | %88.7 | %19.5 | @8.87 | %11.3 |
| +1.25 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @9.95 | %10.1 |
| +1.50 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @11.02 | %9.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| +2.00 | @3.29 | %30.4 | %27.0 | @1.44 | %69.6 |
| +2.25 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| +2.50 | @4.50 | %22.2 | %0.0 | @1.29 | %77.8 |
| +2.75 | @6.12 | %16.3 | %0.0 | @1.20 | %83.7 |
| +3.00 | @10.53 | %9.5 | %14.1 | @1.10 | %90.5 |
| +3.25 | @11.39 | %8.8 | %0.0 | @1.10 | %91.2 |
| +3.50 | @12.25 | %8.2 | %0.0 | @1.09 | %91.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 20.7% | 14.0% | 5.7% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.1% | 13.9% | 4.9% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 7.4% | 5.6% | 2.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.1% | 1.6% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Yafoot — Son 5 Maç
M
vs FAP (D)
2 - 1
G
vs Tonnerre (E)
1 - 0
M
vs Union Abong-Mbang (D)
2 - 1
G
vs Avion Academy (E)
2 - 0
Bamboutos — Son 5 Maç
M
vs Sable (E)
0 - 2
G
vs Tonnerre (D)
0 - 3
G
vs Union Douala (E)
3 - 0
B
vs Foncha ST (D)
0 - 0
M
vs Kumba (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.