Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Netherlands
U21 Divisie 1 •
07.02.2026 — 17:00
De Graafschap U21
Elo: 1523λ (Beklenen Gol): 1.99
4 - 1
Tamamlandı
Willem II U21
Elo: 1406λ (Beklenen Gol): 0.87
Model Güven Derecesi:
%83
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
De Graafschap U21 - Willem II U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.99, Dep: 0.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre De Graafschap U21 %62.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%59.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
De Graafschap U21 xG
2.31
Dengeli
Willem II U21 xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.8
X (Beraberlik)
%22.3
2 (Deplasman)
%14.9
Çifte Şans 1X: %85.1
Çifte Şans X2: %37.2
Çifte Şans 12: %77.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.4
0.5 Alt: %6.6
1.5 Üst: %78.7
1.5 Alt: %21.3
2.5 Üst: %54.6
2.5 Alt: %45.5
3.5 Üst: %32.2
3.5 Alt: %67.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.0
KG Yok
%49.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%11.3
1-1
%10.7
1-0
%10.6
2-1
%9.9
3-0
%7.5
3-1
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.5
İY X: %39.7
İY 2: %14.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.7
İY 0.5 Alt: %28.4
İY 1.5 Üst: %37.5
İY 1.5 Alt: %62.5
İY 2.5 Üst: %13.8
İY 2.5 Alt: %86.2
İY 3.5 Üst: %4.0
İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.09
+
Dep
3.59
=
Toplam
9.68
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.1
8.5 Alt: %37.0
9.5 Üst: %50.2
9.5 Alt: %49.8
10.5 Üst: %37.8
10.5 Alt: %62.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.45 Korner (Ev: 2.8, Dep: 1.65)
İY 4.5 Üst: %45.9
İY 4.5 Alt: %54.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %74.0 |
Eşit: %9.5 |
Dep: %16.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.7
Ev: 16.2 • Dep: 8.5
İsabetli Şut
8.7
Ev: 5.8 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %73.3
21.5 Alt: %26.7
23.5 Şut Üst: %58.2
23.5 Alt: %41.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.6
7.5 Alt: %36.4
8.5 İsabetli Üst: %50.0
8.5 Alt: %50.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDe Graafschap U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Willem II U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
De Graafschap U21 (-1.00)
@1.99
%50.1 İhtimal
İade (Push): %24.2
Willem II U21 (+1.00)
@2.01
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| -1.25 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| -1.00 Ana Hat | @1.99 | %50.1 | %24.2 | @2.01 | %49.9 |
| -0.75 | @1.75 | %57.0 | %0.0 | @2.33 | %43.0 |
| -0.50 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| -0.25 | @1.43 | %70.2 | %0.0 | @3.35 | %29.8 |
| 0.0 | @1.24 | %80.5 | %22.7 | @5.12 | %19.5 |
| +0.25 | @1.21 | %83.0 | %0.0 | @5.87 | %17.0 |
| +0.50 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.62 | %15.1 |
| +0.75 | @1.12 | %89.4 | %0.0 | @9.46 | %10.6 |
| +1.00 | @1.06 | %94.5 | %10.2 | @18.13 | %5.5 |
| +1.25 | @1.06 | %94.8 | %0.0 | @19.15 | %5.2 |
| +1.50 | @1.05 | %95.0 | %0.0 | @20.17 | %5.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
| +2.00 | @1.40 | %71.3 | %24.5 | @3.48 | %28.7 |
| +2.25 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.59 | %38.7 |
| +2.50 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.16 | %46.2 |
| +2.75 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| +3.00 | @2.49 | %40.2 | %22.7 | @1.67 | %59.8 |
| +3.25 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %64.9 |
| +3.50 | @3.22 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.6% | 4.3% | 2.2% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 10.8% | 10.8% | 4.4% | 1.3% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.5% | 10.0% | 4.4% | 1.3% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 7.7% | 6.7% | 2.9% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.8% | 3.3% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.5% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
De Graafschap U21 — Son 5 Maç
B
vs Willem II U21 (D)
1 - 1
G
vs Willem II U21 (E)
2 - 0
G
vs Willem II U21 (E)
1 - 0
G
vs Willem II U21 (D)
1 - 3
Willem II U21 — Son 5 Maç
B
vs De Graafschap U21 (E)
1 - 1
M
vs Feyenoord U21 (E)
0 - 3
M
vs Twente / Heracles U21 (D)
2 - 1
M
vs De Graafschap U21 (D)
2 - 0
M
vs Twente / Heracles U21 (E)
3 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | U21 Divisie 1 | Willem II U21 | 1 - 1 | De Graafschap U21 |
| 11.10.2025 | U21 Divisie 1 | De Graafschap U21 | 2 - 0 | Willem II U21 |
| 05.11.2022 | U21 Divisie 1 | De Graafschap U21 | 1 - 0 | Willem II U21 |
| 03.09.2022 | U21 Divisie 1 | Willem II U21 | 1 - 3 | De Graafschap U21 |