Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Netherlands
U21 Divisie 1 •
30.05.2026 — 16:00
Willem II U21
Elo: 1399λ (Beklenen Gol): 1.76
3 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Twente / Heracles U21
Elo: 1498λ (Beklenen Gol): 2.47
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Willem II U21 - Twente / Heracles U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.76, Dep: 2.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Twente / Heracles U21 %53.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Willem II U21 xG
2.00
Dengeli
Twente / Heracles U21 xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.8
X (Beraberlik)
%20.0
2 (Deplasman)
%53.2
Çifte Şans 1X: %46.8
Çifte Şans X2: %73.2
Çifte Şans 12: %80.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0
0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %92.9
1.5 Alt: %7.1
2.5 Üst: %79.4
2.5 Alt: %20.7
3.5 Üst: %61.0
3.5 Alt: %39.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%76.2
KG Yok
%23.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%7.8
2-2
%6.9
1-1
%6.8
1-3
%6.5
2-3
%5.7
2-1
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.9
İY X: %33.4
İY 2: %41.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.0
İY 0.5 Alt: %16.0
İY 1.5 Üst: %57.4
İY 1.5 Alt: %42.6
İY 2.5 Üst: %29.2
İY 2.5 Alt: %70.8
İY 3.5 Üst: %12.0
İY 3.5 Alt: %88.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.62
+
Dep
7.04
=
Toplam
12.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.3
8.5 Alt: %11.7
9.5 Üst: %81.0
9.5 Alt: %19.0
10.5 Üst: %71.7
10.5 Alt: %28.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.82 Korner (Ev: 2.58, Dep: 3.24)
İY 4.5 Üst: %69.0
İY 4.5 Alt: %31.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %29.4 |
Eşit: %10.5 |
Dep: %60.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.1
Ev: 14.8 • Dep: 18.3
İsabetli Şut
11.5
Ev: 5.2 • Dep: 6.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.3
21.5 Alt: %1.7
23.5 Şut Üst: %95.8
23.5 Alt: %4.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.7
7.5 Alt: %11.3
8.5 İsabetli Üst: %81.1
8.5 Alt: %18.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWillem II U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Twente / Heracles U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Willem II U21 (+0.50)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Twente / Heracles U21 (-0.50)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %20.4
+4.00 Gol Alt
@1.94
%51.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.65 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| -1.25 | @7.11 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| -1.00 | @6.57 | %15.2 | %14.1 | @1.18 | %84.8 |
| -0.75 | @4.62 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -0.50 | @3.68 | %27.2 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| -0.25 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| 0.0 | @2.90 | %34.4 | %21.0 | @1.53 | %65.6 |
| +0.25 | @2.37 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| +0.50 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| +0.75 | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.15 | %46.4 |
| +1.00 | @1.66 | %60.3 | %20.1 | @2.52 | %39.7 |
| +1.25 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.3 |
| +1.50 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.15 | %31.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.38 | %8.1 |
| +2.00 | @1.10 | %91.3 | %14.2 | @11.43 | %8.8 |
| +2.25 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.36 | %15.7 |
| +2.50 | @1.28 | %78.3 | %0.0 | @4.61 | %21.7 |
| +2.75 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.16 | %24.0 |
| +3.00 | @1.37 | %73.1 | %19.3 | @3.72 | %26.9 |
| +3.25 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.88 | %34.7 |
| +3.50 | @1.70 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.0% | 3.3% | 4.7% | 3.9% | 2.4% | 1.2% |
| 1 Gol | 2.2% | 7.1% | 8.2% | 6.8% | 4.2% | 2.1% |
| 2 Gol | 2.4% | 5.8% | 7.2% | 6.0% | 3.7% | 1.8% |
| 3 Gol | 1.4% | 3.4% | 4.2% | 3.5% | 2.2% | 1.1% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.5% | 1.9% | 1.5% | 0.9% | 0.5% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.7% | 0.5% | 0.3% | 0.2% |
Willem II U21 — Son 5 Maç
M
vs Feyenoord U21 (D)
4 - 2
G
vs De Graafschap U21 (E)
2 - 1
M
vs Twente / Heracles U21 (D)
1 - 0
M
vs De Graafschap U21 (D)
4 - 1
B
vs De Graafschap U21 (E)
1 - 1
Twente / Heracles U21 — Son 5 Maç
G
vs Willem II U21 (E)
1 - 0
G
vs Willem II U21 (E)
2 - 1
G
vs Willem II U21 (D)
3 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | U21 Divisie 1 | Twente / Heracles U21 | 1 - 0 | Willem II U21 |
| 25.10.2025 | U21 Divisie 1 | Twente / Heracles U21 | 2 - 1 | Willem II U21 |
| 27.09.2025 | U21 Divisie 1 | Willem II U21 | 3 - 4 | Twente / Heracles U21 |