Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
Elite Two •
15.06.2026 — 15:00
Kumba
Elo: 1451λ (Beklenen Gol): 1.46
2 - 5
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Les Astres
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 1.31
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kumba - Les Astres mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.46, Dep: 1.31 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kumba %39.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kumba xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Les Astres xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.46 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.9
X (Beraberlik)
%27.1
2 (Deplasman)
%33.0
Çifte Şans 1X: %67.0
Çifte Şans X2: %60.2
Çifte Şans 12: %72.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.8
0.5 Alt: %7.2
1.5 Üst: %77.4
1.5 Alt: %22.6
2.5 Üst: %52.5
2.5 Alt: %47.5
3.5 Üst: %30.3
3.5 Alt: %69.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.1
KG Yok
%42.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.9
2-1
%8.8
1-0
%8.2
1-2
%7.9
0-1
%7.3
0-0
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.8
İY X: %42.7
İY 2: %26.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.5
İY 0.5 Alt: %29.5
İY 1.5 Üst: %36.3
İY 1.5 Alt: %63.7
İY 2.5 Üst: %13.1
İY 2.5 Alt: %86.9
İY 3.5 Üst: %3.7
İY 3.5 Alt: %96.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.03
+
Dep
4.55
=
Toplam
9.57
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.7
8.5 Alt: %38.3
9.5 Üst: %48.8
9.5 Alt: %51.3
10.5 Üst: %36.4
10.5 Alt: %63.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.4 Korner (Ev: 2.31, Dep: 2.09)
İY 4.5 Üst: %44.9
İY 4.5 Alt: %55.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.6 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %37.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.2
Ev: 13 • Dep: 11.2
İsabetli Şut
8.5
Ev: 4.6 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %69.8
21.5 Alt: %30.2
23.5 Şut Üst: %54.1
23.5 Alt: %45.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.8
7.5 Alt: %39.2
8.5 İsabetli Üst: %47.0
8.5 Alt: %53.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKumba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Les Astres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kumba (-0.25)
@2.17
%46.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Les Astres (+0.25)
@1.85
%54.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.91
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.17 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| -1.25 | @4.65 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| -1.00 | @4.12 | %24.3 | %20.4 | @1.32 | %75.7 |
| -0.75 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| -0.50 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| 0.0 | @1.83 | %54.6 | %27.3 | @2.20 | %45.4 |
| +0.25 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +0.50 | @1.49 | %67.0 | %0.0 | @3.03 | %33.0 |
| +0.75 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| +1.00 | @1.22 | %81.9 | %18.2 | @5.52 | %18.1 |
| +1.25 | @1.19 | %83.7 | %0.0 | @6.14 | %16.3 |
| +1.50 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.75 | %14.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.85 | %26.0 |
| +2.00 | @1.44 | %69.7 | %25.0 | @3.30 | %30.3 |
| +2.25 | @1.67 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| +2.50 Ana Hat | @1.91 | %52.2 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| +2.75 | @2.16 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +3.00 | @2.60 | %38.5 | %22.4 | @1.63 | %61.5 |
| +3.25 | @2.97 | %33.6 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
| +3.50 | @3.35 | %29.9 | %0.0 | @1.43 | %70.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.2% | 7.3% | 5.4% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 8.3% | 12.9% | 7.9% | 3.5% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.7% | 8.8% | 5.8% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.3% | 4.3% | 2.8% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.6% | 1.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Kumba — Son 5 Maç
M
vs Union Abong-Mbang (D)
1 - 0
B
vs Atlantic (D)
1 - 1
G
vs Bamboutos (E)
2 - 1
M
vs Avion Academy (D)
1 - 0
Les Astres — Son 5 Maç
M
vs Atlantic (D)
2 - 1
M
vs APEJES Academy (E)
0 - 2
G
vs Atlantic (D)
0 - 1
M
vs Eding Sport (E)
0 - 2
G
vs FAP (D)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.