Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 13.03.2026 — 17:00

FC Mk de Kinshasa

Elo: 1520
λ (Beklenen Gol): 1.06
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

FC Renaissance

Elo: 1467
λ (Beklenen Gol): 0.68
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FC Mk de Kinshasa - FC Renaissance mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.06, Dep: 0.68 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Mk de Kinshasa %43.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %25.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Mk de Kinshasa xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
FC Renaissance xG 1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.06 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.3
X (Beraberlik) %34.6
2 (Deplasman) %22.2

Çifte Şans 1X: %77.8
Çifte Şans X2: %56.7
Çifte Şans 12: %65.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.5 0.5 Alt: %18.5
1.5 Üst: %52.9 1.5 Alt: %47.1
2.5 Üst: %25.3 2.5 Alt: %74.7
3.5 Üst: %9.9 3.5 Alt: %90.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %33.2
KG Yok %66.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%18.5
1-0
%17.7
1-1
%13.6
0-1
%11.0
2-0
%9.9
2-1
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.4 İY X: %53.6 İY 2: %17.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.8 İY 0.5 Alt: %46.2
İY 1.5 Üst: %19.0 İY 1.5 Alt: %81.0
İY 2.5 Üst: %4.5 İY 2.5 Alt: %95.5
İY 3.5 Üst: %0.8 İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.22
+
Dep 3.18
=
Toplam 7.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %32.4 8.5 Alt: %67.6
9.5 Üst: %21.2 9.5 Alt: %78.8
10.5 Üst: %12.9 10.5 Alt: %87.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.4 Korner (Ev: 1.94, Dep: 1.46)
İY 4.5 Üst: %25.6 İY 4.5 Alt: %74.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %57.7 | Eşit: %14.0 | Dep: %28.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.8
Ev: 10.5 • Dep: 7.3
İsabetli Şut 6.2
Ev: 3.7 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %18.9 21.5 Alt: %81.1
23.5 Şut Üst: %9.4 23.5 Alt: %90.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.1 7.5 Alt: %71.0
8.5 İsabetli Üst: %17.9 8.5 Alt: %82.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
FC Mk de Kinshasa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Renaissance
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
FC Mk de Kinshasa (-0.25)
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Renaissance (+0.25)
@2.10
%47.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.57 %18.0 %0.0 @1.22 %82.0
-1.25 @4.87 %20.6 %0.0 @1.26 %79.5
-1.00 @4.16 %24.0 %25.3 @1.32 %76.0
-0.75 @2.86 %35.0 %0.0 @1.54 %65.0
-0.50 @2.31 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
-0.25 Ana Hat @1.91 %52.3 %0.0 @2.10 %47.7
0.0 @1.51 %66.1 %34.6 @2.95 %33.9
+0.25 @1.37 %73.2 %0.0 @3.73 %26.8
+0.50 @1.29 %77.8 %0.0 @4.51 %22.2
+0.75 @1.18 %84.5 %0.0 @6.45 %15.5
+1.00 @1.08 %92.4 %15.8 @13.19 %7.6
+1.25 @1.07 %93.1 %0.0 @14.43 %6.9
+1.50 @1.07 %93.6 %0.0 @15.66 %6.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.21 %45.3 %0.0 @1.83 %54.7
+2.00 @2.87 %34.9 %27.5 @1.54 %65.1
+2.25 @3.41 %29.3 %0.0 @1.41 %70.7
+2.50 @3.96 %25.3 %0.0 @1.34 %74.7
+2.75 @5.26 %19.0 %0.0 @1.23 %81.0
+3.00 @8.59 %11.6 %15.4 @1.13 %88.4
+3.25 @9.37 %10.7 %0.0 @1.12 %89.3
+3.50 @10.16 %9.9 %0.0 @1.11 %90.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 18.5% 11.0% 4.0% 0.9% 0.2% 0.0%
1 Gol 17.7% 13.6% 4.3% 1.0% 0.2% 0.0%
2 Gol 9.9% 6.7% 2.3% 0.5% 0.1% 0.0%
3 Gol 3.5% 2.4% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.9% 0.6% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
FC Mk de Kinshasa — Son 5 Maç
M vs Dauphins Noirs (D)
1 - 0
B vs Renaissance (E)
0 - 0
M vs Etoile de Kivu (D)
3 - 0
G vs Dauphins Noirs (E)
1 - 0
G vs Anges Verts (E)
2 - 0
FC Renaissance — Son 5 Maç
B vs Maniema Union (E)
1 - 1
B vs New Jack (D)
1 - 1
B vs Anges Verts (E)
1 - 1
M vs Anges Verts (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.