Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Ligue 1 •
04.04.2026 — 13:00
Anges Verts
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 1.01
VS
Başlamadı
FC Mk de Kinshasa
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 0.88
Model Güven Derecesi:
%72
Anges Verts - FC Mk de Kinshasa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.01, Dep: 0.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Anges Verts %36.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %29.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Anges Verts xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
FC Mk de Kinshasa xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.01 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.6
X (Beraberlik)
%33.8
2 (Deplasman)
%29.7
Çifte Şans 1X: %70.3
Çifte Şans X2: %63.4
Çifte Şans 12: %66.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.0
0.5 Alt: %16.0
1.5 Üst: %57.6
1.5 Alt: %42.4
2.5 Üst: %29.6
2.5 Alt: %70.4
3.5 Üst: %12.5
3.5 Alt: %87.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%38.4
KG Yok
%61.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%16.0
1-1
%14.4
1-0
%14.2
0-1
%12.3
2-0
%7.7
2-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.1
İY X: %51.8
İY 2: %22.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.8
İY 0.5 Alt: %43.2
İY 1.5 Üst: %21.6
İY 1.5 Alt: %78.4
İY 2.5 Üst: %5.5
İY 2.5 Alt: %94.5
İY 3.5 Üst: %1.1
İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.12
+
Dep
3.62
=
Toplam
7.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %37.1
8.5 Alt: %62.9
9.5 Üst: %25.2
9.5 Alt: %74.8
10.5 Üst: %15.9
10.5 Alt: %84.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.56 Korner (Ev: 1.89, Dep: 1.67)
İY 4.5 Üst: %28.6
İY 4.5 Alt: %71.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.8 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %35.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.8
Ev: 10.2 • Dep: 8.6
İsabetli Şut
6.6
Ev: 3.6 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %25.8
21.5 Alt: %74.2
23.5 Şut Üst: %14.0
23.5 Alt: %86.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.8
7.5 Alt: %66.2
8.5 İsabetli Üst: %21.7
8.5 Alt: %78.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAnges Verts
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Mk de Kinshasa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Anges Verts (0.0)
@1.81
%55.2 İhtimal
İade (Push): %33.8
FC Mk de Kinshasa (+0.00)
@2.23
%44.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.93 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.6 |
| -1.25 | @6.17 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| -1.00 | @5.40 | %18.5 | %22.1 | @1.23 | %81.5 |
| -0.75 | @3.49 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| -0.50 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.58 | %63.5 |
| -0.25 | @2.27 | %44.0 | %0.0 | @1.78 | %56.0 |
| 0.0 Ana Hat | @1.81 | %55.2 | %33.8 | @2.23 | %44.8 |
| +0.25 | @1.56 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.7 |
| +0.50 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +0.75 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.50 | %22.2 |
| +1.00 | @1.15 | %87.0 | %19.2 | @7.70 | %13.0 |
| +1.25 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.62 | %11.6 |
| +1.50 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.53 | %10.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.02 | %49.4 |
| +2.00 | @2.44 | %41.0 | %28.0 | @1.69 | %59.0 |
| +2.25 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +2.50 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
| +2.75 | @4.37 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| +3.00 | @6.69 | %15.0 | %17.1 | @1.18 | %85.1 |
| +3.25 | @7.38 | %13.6 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| +3.50 | @8.07 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.0% | 12.3% | 5.9% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.2% | 14.5% | 5.9% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.7% | 6.8% | 3.0% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.6% | 2.3% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Anges Verts — Son 5 Maç
B
vs Maniema Union (E)
0 - 0
G
vs Rangers (E)
4 - 2
B
vs Renaissance (E)
1 - 1
M
vs Dauphins Noirs (D)
3 - 0
B
vs FC Renaissance (D)
1 - 1
FC Mk de Kinshasa — Son 5 Maç
G
vs Rangers (D)
0 - 1
M
vs Céleste (D)
1 - 0
B
vs Bukavu Dawa (D)
1 - 1
G
vs FC Renaissance (E)
1 - 0
M
vs Dauphins Noirs (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | Ligue 1 | FC Mk de Kinshasa | 2 - 0 | Anges Verts |